Αυτοματοποιημένο σύστημα φόρτωσης Μηχανή κοπής λέιζερ σωλήνων 6000W 6m υψηλής ακρίβειας
| Product name: | Μηχανή κοπής με λέιζερ | Cooling mode: | Υδατική ψύξη, σύστημα προστασίας |
| Cnc or not: | Ναί | Application: | Κοπή λέιζερ, τύπου ινών |
| Cutting thickness: | Υλικά, 0-30 mm, 0-25 mm, 6 mm, εξαρτώνται από το υλικό | Cutting speed: | 0-40000mm/min,80m/min,0~600mm/s,Εξαρτάται από τα υλικά και το πάχος του,800mm/s |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε-άσπρο,Μπλε,Μαύρο λευκό,Πράσινο-άσπρο,Απαιτείται |
| Function: | Κοπή μεταλλικών υλικών, κοπή μη μεταλλικών υλικών, κοπή μεταλλικών σωλήνων, κοπή | After-sales service provided: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Control system: | Έλεγχος cnc, Αυτόματη συνεχής τροφοδοσία, προγράμματα οδήγησης σερβομηχανισμού και κινητήρες | Keyword: | Μηχανές κοπής με λέιζερ ινών |
| High Light: | Μηχανή κοπής με λέιζερ σωλήνων 6000W,Μηχανή κοπής λέιζερ σωλήνων 6m,Συστήματα αυτόματης φόρτωσης |
||
Αυτή η προηγμένη μηχανή κοπής σωλήνων με λέιζερ ινών διαθέτει ένα πλήρως αυτόματο σύστημα φόρτωσης με διαμόρφωση 3 γωνιών και ισχύ λέιζερ 6000W,Με περιεκτικότητα σε υδροξείδιο κατά βάρος που δεν υπερβαίνει το 50%.
- Γρήγορη ταχύτητα κοπής και υψηλή ποιότητα κοπής
- Πλήρως αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας
- Ενσωματωμένη απομάκρυνση σκωρίας στο εσωτερικό του σωλήνα
- Άλλες, με βάρος που δεν υπερβαίνει το 20 g/m2
Αυτό το μηχάνημα κοπής σωλήνων με λέιζερ ινών χρησιμοποιείται ευρέως για την επεξεργασία διαφόρων μεταλλικών υλικών, συμπεριλαμβανομένου του ανοξείδωτου χάλυβα, του χάλυβα άνθρακα, του κράματος χάλυβα, του σιδήρου του πυριτίου, του αλουμινίου, του μαγνησίου, του κράματος αλουμινίου,και χαλκό.
- Επεξεργασία φύλλων μετάλλων
- Παραγωγή διαφημιστικών πινακίδων
- Παραγωγή κελύφων ηλεκτρονικού εξοπλισμού
- Μηχανικά εξαρτήματα
- Τεχνουργήματα κουζίνας και εξαρτήματα αυτοκινήτων
- Μεταλλική βιομηχανία
- Υλικά:Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα, χάλυβα επικαλυμμένο, αλουμίνιο και χαλκό
- Τμήματα κοπής:Τετράγωνος σωλήνας, στρογγυλός σωλήνας, ορθογώνιος σωλήνας, ελλειπτικός σωλήνας
- Ειδικά προφίλ:Χάλυβας με ίση γωνία, ασήμι με άνιση γωνία, επίπεδο χάλυβα
- Μέγιστη διάμετρος κοπής:350 mm για τετράγωνους και στρογγυλούς σωλήνες
- Μέγιστο μήκος:6.5m
- Βασικά χαρακτηριστικά:Χαμηλό επενδυτικό κόστος, γρήγορη ταχύτητα λειτουργίας, υψηλή ακρίβεια κοπής, μικρό χώρο
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| μήκος του σωλήνα | 6000 χιλιοστά |
| Μέγιστη διάμετρος | 10-245 χιλιοστά |
| Δύναμη ινών | 1500W/2000W/3000W/6000W/8000W/10000W/12000W/15000W/20000W |
| μήκος λέιζερ | 1064 χιλιοστά |
| Ποιότητα δέσμης | < 0,373mrad |
| Ακριβότητα κοπής | ± 0,05 mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης | ± 0,03 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα λειτουργίας | 40 μέτρα/λεπτο |
| Ταχύτητα κοπής | Εξαρτάται από το υλικό. |
| Βοηθητικό αέριο | Αέρας, οξυγόνο, άζωτο |
| Τύπος θέσης | Κόκκινη κουκίδα |
| Εργασιακή τάση | 380V/50Hz |



Παρακαλούμε πείτε μας τα υλικά που χρειάζεστε για την επεξεργασία και το μέγεθος του υλικού, συμπεριλαμβανομένου του μήκους, του πλάτους και του πάχους.
Υποστηρίζουμε 24ωρη online υπηρεσία και μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τηλεχειριστήριο για να σας βοηθήσουμε να ελέγξετε και να λύσετε προβλήματα.
Όλες οι μηχανές μας έχουν πιστοποιητικά ασφάλειας.
Η παράδοση για τα περισσότερα μοντέλα μηχανών είναι συνήθως εντός 50 ημερών.