Automatyczny system ładowania maszyna do cięcia laserowego rur 6000W 6m wysoka precyzja
| Product name: | Maszyna do cięcia laserowego | Cooling mode: | Chłodzenie wodne, system ochrony |
| Cnc or not: | Tak | Application: | Cięcie laserowe, rodzaj włókna |
| Cutting thickness: | Materiały, 0-30 mm, 0-25 mm, 6 mm, w zależności od materiału | Cutting speed: | 0-40000 mm/min, 80 m/min, 0 ~ 600 mm/s, zależy od materiałów i ich grubości, 800 mm/s |
| Warranty: | 1 rok | Color: | Niebiesko-biały, Niebieski, Czarny biały, Zielono-biały, Wymagane |
| Function: | Cięcie materiałów metalowych, cięcie materiałów niemetalowych, cięcie rur metalowych, cięcie | After-sales service provided: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Control system: | sterowanie cnc, automatyczne ciągłe podawanie, serwonapędy i silniki | Keyword: | Maszyny do cięcia laserem światłowodowym |
| High Light: | Maszyna do cięcia laserowego rur 6000W,Maszyna do cięcia laserowego rur 6m,Automatyczny system ładowania przecinarka laserowa do rur |
||
Ta zaawansowana maszyna do cięcia rur laserem światłowodowym posiada w pełni automatyczny system ładowania z konfiguracją 3 uchwytów i mocą lasera 6000W, zaprojektowana do precyzyjnego cięcia różnych metalowych rur i profili o długości do 6 metrów.
- Szybka prędkość cięcia i wysoka jakość cięcia
- W pełni automatyczny system podawania
- Zintegrowane usuwanie żużlu wewnątrz rury
- Gładkie, płaskie cięcia niewymagające ponownego przetwarzania
Ta maszyna do cięcia rur laserem światłowodowym jest szeroko stosowana do obróbki różnych materiałów metalowych, w tym stali nierdzewnej, stali węglowej, stali stopowej, stali krzemowej, aluminium, stopu aluminium magnezu i miedzi.
- Obróbka blach
- Produkcja znaków reklamowych
- Produkcja obudów sprzętu elektronicznego
- Komponenty mechaniczne
- Artykuły kuchenne i części samochodowe
- Wyroby metalowe i produkcja
- Materiały: Stal nierdzewna, stal węglowa, stal ocynkowana, aluminium i miedź
- Kształty cięcia: Rura kwadratowa, rura okrągła, rura prostokątna, rura eliptyczna
- Specyficzne profile: Dwuteownik, profil H, profil C, stal równoramienna, stal nierównoramienna, stal płaska
- Maksymalna średnica cięcia: 350 mm dla rur kwadratowych i okrągłych
- Maksymalna długość: 6,5 m
- Kluczowe cechy: Niski koszt inwestycji, szybka prędkość pracy, wysoka dokładność cięcia, małe zajmowane miejsce
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Długość rury | 6000 mm |
| Maksymalna średnica | 10-245 mm |
| Moc światłowodu | 1500W/2000W/3000W/6000W/8000W/10000W/12000W/15000W/20000W |
| Długość fali lasera | 1064 mm |
| Jakość wiązki | <0,373 mrad |
| Dokładność cięcia | ± 0,05 mm |
| Dokładność powtarzalnego pozycjonowania | ± 0,03 mm |
| Maksymalna prędkość operacyjna | 40 metrów/minutę |
| Prędkość cięcia | Zależy od materiału |
| Gaz pomocniczy | Powietrze, tlen, azot |
| Typ pozycji | Czerwona kropka |
| Napięcie robocze | 380V/50Hz |



Proszę podać materiały, które chcesz przetworzyć, oraz rozmiar materiału, w tym długość, szerokość i grubość. Zaproponujemy odpowiednią maszynę zgodnie z Twoimi wymaganiami.
Oferujemy całodobową usługę online i możemy zdalnie pomóc w sprawdzaniu i rozwiązywaniu problemów. Zapewniamy również serwis na miejscu w zakresie instalacji i szkolenia.
Wszystkie nasze maszyny posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Możesz poprosić o elektroniczną wersję certyfikatu od naszego personelu sprzedaży.
Dostępna szybka dostawa. Czas dostawy dla większości modeli maszyn wynosi zazwyczaj do 50 dni.