Otomatik Yükleme Sistemli Boru Lazer Kesim Makinesi 6000W 6m Yüksek Hassasiyet
| Product name: | Lazer Kesim Makinesi | Cooling mode: | Su Soğutma, Koruma Sistemi |
| Cnc or not: | Evet | Application: | Lazer Kesim, fiber tipi |
| Cutting thickness: | Malzemeler,0-30mm,0-25mm,6mm, Malzemeye bağlıdır | Cutting speed: | 0-40000mm/min,80m/min,0~600mm/s,Malzeme ve kalınlığına bağlı olarak,800mm/s |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi-beyaz,Mavi,Siyah beyaz,Yeşil-beyaz,Gerekli |
| Function: | Metal Malzemelerin Kesilmesi,Ametal Malzemelerin Kesilmesi,Metal Boru Kesilmesi,Kesilmesi | After-sales service provided: | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Control system: | cnc kontrol, Otomatik sürekli besleme, Servo sürücüler ve motorlar | Keyword: | Fiber Lazer Kesim Makinaları |
| High Light: | Boru Lazer Kesim Makinesi 6000W,6m Boru Lazer Kesim Makinesi,Otomatik Yükleme Sistemli Boru Lazer Kesici |
||
Bu gelişmiş fiber lazer boru kesme makinesi, 3 çuklu konfigürasyon ve 6000W lazer gücü ile tamamen otomatik bir yükleme sistemine sahiptir.Çeşitli metal boruların ve uzunluğu 6 metreye kadar olan profillerin yüksek hassasiyetle kesilmesi için tasarlanmıştır.
- Hızlı kesim hızı ve yüksek kesim kalitesi
- Tam otomatik besleme sistemi
- Borunun içinde entegre katran çıkarma
- Yumuşak, düz kesimler, yeniden işleme gerektirmez
Bu lif lazer boru kesme makinesi, paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, silikon çelik, alüminyum, magnezyum alüminyum alaşımı,ve bakır.
- Metal tabaka işleme
- Reklam işareti üretimi
- Elektronik ekipman kabuğu üretimi
- Mekanik bileşenler
- Mutfak malzemeleri ve otomotiv parçaları
- Metal işçiliği ve imalat
- Malzemeler:Paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli çelik, alüminyum ve bakır
- Kesim şekilleri:Kare tüp, yuvarlak tüp, dikdörtgen tüp, eliptik tüp
- Özel profiller:I kiriş, H kiriş, kanal çelik, eşit açılı çelik, eşit olmayan açılı çelik, düz çelik
- En büyük kesim çapı:Karesi ve yuvarlak borular için 350 mm
- Maksimum uzunluk:6.5m
- Temel özellikleri:Düşük yatırım maliyeti, hızlı çalışma hızı, yüksek kesim doğruluğu, küçük alan işgal
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Tüp uzunluğu | 6000 mm |
| En yüksek çap | 10-245 mm |
| Fiber gücü | 1500W/2000W/3000W/6000W/8000W/10000W/12000W/15000W/20000W |
| Lazer uzunluğu | 1064 mm |
| Işık kalitesi | < 0,373mrad |
| Kesme doğruluğu | ± 0,05 mm |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ± 0,03 mm |
| Maksimum çalışma hızı | 40 metre/dakika |
| Kesme hızı | Malzemeye göre değişir. |
| Yardımcı gaz | Hava, oksijen, azot |
| Konum Türü | Kırmızı nokta |
| Çalışma Voltajı | 380V/50Hz |



Lütfen bize işleme ihtiyacınız olan malzemeleri ve uzunluk, genişlik ve kalınlık da dahil olmak üzere malzeme boyutunu söyleyin. Gereksinimlerinize göre uygun bir makine önereceğiz.
24 saat çevrimiçi hizmeti destekliyoruz ve sorunları kontrol etmek ve çözmek için uzaktan kumanda kullanabiliriz. Ayrıca kurulum ve eğitim için yerleşik hizmet de sağlıyoruz.
Tüm makinelerimizin güvenlik sertifikaları vardır.
Çoğu makine modeli için teslimat süresi genellikle 50 gün içinde.