Cnc Metal Boru Lazer Kesim Makinesi Manuel Besleme Yüksek Hassasiyet Hızlı Hız
Temel özellikler
Menşe yeri:
Çin
Marka Adı:
D.K.HISTRON
Sertifikasyon:
CE,ISO9001
Model Numarası:
HC-6016
Ticaret Mülkleri
Asgari sipariş miktarı:
1 Takım
Fiyat:
depend on model
Ödeme Şartları:
T/T
Tedarik Yeteneği:
2*52mm
Özellikler
| Product name: | Lazer Kesim Makinesi | Cooling mode: | Su Soğutma, Koruma Sistemi |
| Cnc or not: | Evet | Application: | Lazer Kesim, fiber tipi |
| Cutting thickness: | Malzemeler,0-30mm,0-25mm,6mm, Malzemeye bağlıdır | Cutting speed: | 0-40000mm/min,80m/min,0~600mm/s,Malzeme ve kalınlığına bağlı olarak,800mm/s |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi-beyaz,Mavi,Siyah beyaz,Yeşil-beyaz,Gerekli |
| Function: | Metal Malzemelerin Kesilmesi,Ametal Malzemelerin Kesilmesi,Metal Boru Kesilmesi,Kesilmesi | After-sales service provided: | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Control system: | cnc kontrol, Otomatik sürekli besleme, Servo sürücüler ve motorlar | Keyword: | Fiber Lazer Kesim Makinaları |
| High Light: | Cnc Metal Boru Lazer Kesim Makinesi,Manuel Beslemeli Boru Lazer Kesici,Hızlı Lazer Boru Kesici |
||
Ürün Tanımı
D.K. Histron El ile besleme borusu kesme lazer makinesi
Tüp ve boru lazer kesme makinesi, yuvarlak, kare, I-parça ve H-parça bölümleri de dahil olmak üzere çeşitli metal profillerinin hassas kesimi için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler
- Yüksek kesim kalitesi ile hızlı kesim hızı
- El besleme işlemi
- Borunun içinde entegre katran çıkarma
- Yumuşak, düz kesimler, yeniden işleme gerektirmez
Başvurular
Bu lazer boru kesme makinesi, paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, silikon çelik, alüminyum, magnezyum alüminyum alaşımı ve bakır da dahil olmak üzere çeşitli metal malzemeleri işler.Metal tabaka işleminde yaygın olarak kullanılır, reklam işareti üretimi, elektronik ekipman kabuk üretimi, mekanik bileşenler, mutfak eşyaları, otomotiv parçaları ve metal zanaat endüstrileri.
Kesim parametreleri
- Malzemeler:Paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli çelik, alüminyum, bakır
- Kesim şekilleri:Kare tüp, yuvarlak tüp, dikdörtgen tüp, eliptik tüp
- Özel Profiller:I kiriş, H kiriş, kanal çelik, eşit açılı çelik, eşit olmayan açılı çelik, düz çelik
- En fazla kesim çapı:Karesi ve yuvarlak borular için 350 mm
- Maksimum Uzunluk:6.5m
- Temel Özellikler:Düşük yatırım maliyeti, hızlı çalışma hızı, yüksek kesim doğruluğu, küçük alan işgal
Malzeme şekli ve kalınlığı gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | Fiber lazer kesme boru makinesi |
| Tüp Uzunluğu | 6000 mm |
| En fazla çapı | 10-245 mm |
| Fiber Gücü | 1500W/2000W/3000W/6000W/8000W/10000W/12000W/15000W/20000W |
| Lazer Uzunluğu | 1064 mm |
| Işığın kalitesi | < 0,373mrad |
| Kesim Doğruluğu | ±0,05 mm |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ±0,03 mm |
| Maksimum Çalışma Hızı | 40 metre/dakika |
| Kesme Hızı | Malzemeye göre değişir. |
| Yardımcı gaz | Hava, oksijen, azot |
| Konum Türü | Kırmızı nokta |
| Çalışma Voltajı | 380V/50Hz |
Ürün Resimleri


Sıkça Sorulan Sorular
Uygun makineyi nasıl alabilirim?
Lütfen bize işlem yapmanız gereken malzemeleri ve uzunluk, genişlik ve kalınlık da dahil olmak üzere malzeme boyutlarını söyleyin. Gereksinimlerinize göre en uygun makineyi önereceğiz.
Peki ya bu makinenin satış sonrası hizmeti?
24 saat çevrimiçi hizmeti destekliyoruz ve sorunları teşhis etmek ve çözmek için uzaktan kumanda kullanabiliriz. Ayrıca yerleşim ve eğitim için yerleşik hizmet de sağlıyoruz.
S3. Makinenin CE, ISO ve diğer güvenlik sertifikaları var mı?
Tüm makinelerimizin güvenlik sertifikaları var.
Makine için teslimat süresi nedir?
Çoğu makine modeli 50 gün içinde teslim edilir.