ماشین برش لیزری لوله فلزی CNC تغذیه دستی دقت بالا سرعت بالا
ویژگی های اساسی
مکان مبداء:
چین
نام تجاری:
D.K.HISTRON
گواهینامه:
CE,ISO9001
شماره مدل:
HC-6016
املاک تجاری
حداقل مقدار سفارش:
1 مجموعه
قیمت:
depend on model
شرایط پرداخت:
T/T
توانایی تامین:
20 ست / ماه
مشخصات
| Product name: | دستگاه برش لیزری | Cooling mode: | سیستم خنک کننده آب، سیستم محافظت |
| Cnc or not: | بله | Application: | برش لیزری، نوع فیبر |
| Cutting thickness: | مواد، 0-30 میلی متر، 0-25 میلی متر، 6 میلی متر، به مواد بستگی دارد | Cutting speed: | 0-40000mm/min،80m/min،0~600mm/s،بستگی به مواد و ضخامت آن، 800mm/s |
| Warranty: | 1 سال | Color: | آبی-سفید، آبی، سیاه سفید، سبز-سفید، مورد نیاز است |
| Function: | برش مواد فلزی، برش مواد غیر فلزی، برش لوله فلزی، برش | After-sales service provided: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| Control system: | کنترل cnc، تغذیه مداوم خودکار، درایورهای سروو و موتورها | Keyword: | ماشین های برش لیزری فیبر |
| High Light: | ماشین برش لیزری لوله فلزی CNC,برش لیزری لوله تغذیه دستی,دستگاه برش لابراتوار با سرعت بالا,Manual Feeding Pipe Laser Cutter,Fast Speed Laser Pipe Cutter |
||
توضیحات محصول
دستگاه برش لیزری لوله تغذیه دستی D.K. Histron
دستگاه برش لیزر لوله و لوله طراحی شده برای برش دقیق پروفایل های فلزی مختلف از جمله قطعات گرد، مربع، I-beam و H-beam.
ویژگی های کلیدی
- سرعت برش سریع با کیفیت برش بالا
- عملکرد تغذیه دستی
- از بین بردن یکپارچه زباله در داخل لوله
- قطعات صاف و مسطح که نیازی به پردازش مجدد ندارند
درخواست ها
این دستگاه برش ليزری لوله مواد فلزی مختلف از جمله فولاد ضد زنگ ، فولاد کربن ، فولاد آلیاژ ، فولاد سیلیکون ، آلومینیوم ، آلیاژ آلومینیوم منیزیم و مس را پردازش می کند.به طور گسترده ای در پردازش ورق فلزی استفاده می شود، تولید علامت های تبلیغاتی، تولید پوسته تجهیزات الکترونیکی، قطعات مکانیکی، ظروف آشپزخانه، قطعات خودرو و صنایع صنایع دستی فلزی.
پارامترهای برش
- مواد:فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد گالوانیزه، آلومینیوم، مس
- شکل برش:لوله مربع، لوله گرد، لوله مستطیل، لوله بیضی
- مشخصات خاص:I-beam، H-beam، فولاد کانال، فولاد زاویه برابر، فولاد زاویه نامناسب، فولاد صاف
- حداکثر قطر برش:۳۵۰ میلی متر برای لوله های مربع و گرد
- حداکثر طول:6.5 متر
- ویژگی های اصلی:هزینه سرمایه گذاری کم، سرعت کار سریع، دقت برش بالا، اشغال فضای کوچک
سفارشی سازی در دسترس با توجه به فرم و ضخامت مواد مورد نیاز.
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | دستگاه برش لابراتوار فیبر لیزر |
| طول لوله | ۶۰۰۰ میلی متر |
| حداکثر قطر | 10 تا 245 میلی متر |
| قدرت فیبر | 1500W/2000W/3000W/6000W/8000W/10000W/12000W/15000W/20000W |
| طول لیزر | 1064 میلی متر |
| کیفیت پرتو | <0.373mrad |
| دقت برش | ±0.05mm |
| دقت موقعیت مجدد | ±0.03mm |
| حداکثر سرعت عملیاتی | 40 متر/دقیقه |
| سرعت برش | بستگی به ماده داره |
| گاز کمکی | هوا، اکسیژن، نیتروژن |
| نوع موقعیت | نقطه قرمز |
| ولتاژ کاری | 380 ولت/50 هرتز |
تصاویر محصول


پرسش های مکرر
سوال ۱: چگونه می توانم دستگاه مناسب را بدست آورم؟
لطفا مواد مورد نیاز خود را برای پردازش و ابعاد مواد از جمله طول، عرض و ضخامت به ما بگویید. ما مناسب ترین ماشین را بر اساس نیازهای شما پیشنهاد می کنیم.
سوال2: در مورد خدمات پس از فروش این ماشین چطور؟
ما از خدمات آنلاین 24 ساعته پشتیبانی می کنیم و می توانیم از کنترل از راه دور برای کمک به تشخیص و حل مشکلات استفاده کنیم. ما همچنین برای نصب و آموزش در محل خدمات را ارائه می دهیم.
سوال 3: آیا دستگاه دارای گواهینامه های ایمنی CE، ISO و سایر گواهینامه ها است؟
تمام ماشین های ما دارای گواهینامه ایمنی هستند. شما می توانید نسخه های الکترونیکی گواهینامه را از کارکنان فروش ما درخواست کنید.
سوال 4: زمان تحویل ماشین چیست؟
تحویل سریع در دسترس است. اکثر مدل های ماشین ظرف 50 روز تحویل داده می شوند.