Endüstriyel CNC Hidrolik Dijital Bükme Makinesi 3200mm 100T Servo Motorlu
| Productname: | Dijital Bükme Makinası | Machineweight: | 2500 kg |
| Safetyfeatures: | Acil Duruş Düğmesi, Güvenlik Muhafızları | Materialcompatibility: | Çelik, Alüminyum, Bakır |
| Operatingtemperaturerange: | 0 ° C ila 40 ° C | Backgaugepositioningaccuracy: | ±0,01 mm |
| Bendinganglerange: | 0° ila 180° | Controlsystem: | Dijital CNC Kontrolü |
| Type: | Bükme Makinası | Motortype: | Servo Motorlu |
| Powersupply: | 380V, 50Hz | Maximumbendinglength: | 3000 mm |
| High Light: | 100T Dijital Bükme Makinesi,Dijital Bükme Makinesi 3200mm,Endüstriyel CNC Hidrolik Bükme Makinesi |
||
Sac hidrolik bükme makinesi, CNC pres fren makinesi
- Çelik levha kaynaklı yapı, hidrolik şanzıman, akümülatör dönüşü, bütün olarak işlenmiş, stresi gidermek için titreşimli, yüksek mukavemet ve iyi rijitlik
- Mekanik tork sistemi silindirlerin senkronizasyonunu sağlar
- Kaydırıcı ve arka göstergenin stroku çift servo motorlar veya transdüser tarafından otomatik olarak ayarlanır ve CNC Mekanik tork veya NC kontrol panelinde görüntülenir
- Üst kalıplara manuel veya otomatik olarak ayarlanabilen eğimli kama seçilebilir
- İş tablasının altına hidrolik telafi sistemi monte edilmiştir
Bükme makinesi bir çerçeve, kolonlar, kaydırıcı blok, iş tablası, ana silindir ve arka göstergeden oluşur. Bu bileşenler, üstün mukavemet ve rijitlik sağlamak için sonlu elemanlar analizi ve gelişmiş TD yazılımı aracılığıyla titizlikle optimize edilmiştir. Yapısal elemanlar sağlamlık ve stabilite için dikkatlice tasarlanmıştır, bu da makinenin verimliliğini ve dayanıklılığını önemli ölçüde artırır.
Enerji tasarruflu servo motor, enerji tüketimini %40'a kadar azaltırken strok verimliliğini %7-20 artırabilir. 60 dB'de düşük gürültülü çalışma, minimum gürültü paraziti sağlayarak rahat bir çalışma ortamı yaratır.
Yüksek mukavemetli dökme demirden üretilen yağ pompamız, daha sessiz çalışma için dahili gürültü azaltmaya sahiptir. Yağ kirlenmesini önler, servis ömrünü önemli ölçüde uzatır ve güvenilir performans sağlar.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | HC-110T/3200 |
| Normal Kuvvet | 1100KN |
| İş Tablası Uzunluğu | 3200mm |
| İş Tablası Genişliği | 90mm |
| Kolonlar Arası Mesafe | 2700mm |
| Hortum Derinliği | 350mm |
| Kaydırıcı Stroku | 200mm |
| Maksimum Açılma Yüksekliği | 450mm |
| Duvar Paneli Kolon Kalınlığı | 50mm |
| Kaydırıcı Kalınlığı | 60mm |
| İş Tablası Dik Plaka Kalınlığı | 80mm |
| Ana Motor Gücü - Yağ Pompası | Motor 11KW - Yağ Pompası 25ml/r |
| Kaydırıcı Hızlı İniş Hızı | 180mm/s |
| Kaydırıcı Dönüş Hızı | 150mm/s |
| Kaydırıcı Çalışma Hızı | 10mm/s |
| CNC Sistemi | DA53T |
| Kontrollü Eksen Sayısı | 4 +1 Eksen |
| Arka Gösterge X Ekseni Stroku | 600mm |
| Arka Gösterge X Ekseni Hızı | 200mm/s |
| Dış Boyutlar | 3600*1700*2800mm |
