دستگاه خم کن هیدرولیک CNC صنعتی 3200 میلیمتر 100 تن با موتور سروو
| Productname: | دستگاه خم کن دیجیتال | Machineweight: | 2500 کیلوگرم |
| Safetyfeatures: | دکمه توقف اضطراری ، نگهبانان ایمنی | Materialcompatibility: | فولاد، آلومینیوم، مس |
| Operatingtemperaturerange: | 0 درجه سانتیگراد تا 40 درجه سانتیگراد | Backgaugepositioningaccuracy: | 0.01 ± میلی متر |
| Bendinganglerange: | از 0° تا 180° | Controlsystem: | کنترل دیجیتال CNC |
| Type: | دستگاه خم کن | Motortype: | سروو موتور |
| Powersupply: | 380 ولت، 50 هرتز | Maximumbendinglength: | 3000 میلی متر |
| High Light: | دستگاه خم کن دیجیتال 100 تن,دستگاه خم کن دیجیتال 3200 میلیمتر,دستگاه خم کن هیدرولیک CNC صنعتی,Digital Bending Machine 3200mm,Industrial CNC Hydraulic Bending Machine |
||
دستگاه خم کن ورق هیدرولیک، دستگاه پرس بریک CNC
- ساختار جوشی صفحه فولادی، انتقال هیدرولیک، بازگشت با انباشتگر، پردازش یکپارچه، لرزش برای حذف تنش، استحکام بالا و سختی خوب
- سیستم گشتاور مکانیکی همگام سازی سیلندرها را تضمین می کند
- ضربه اسلایدر و گیج عقب به طور خودکار توسط موتورهای سرو دوگانه یا مبدل تنظیم می شود و بر روی پنل کنترل مکانیکی گشتاور CNC یا NC نمایش داده می شود
- می توان از گوه های شیب دار برای نصب بر روی قالب های بالایی که به صورت دستی یا خودکار قابل تنظیم هستند، استفاده کرد
- سیستم جبران هیدرولیک در زیر میز کار نصب شده است
دستگاه خم کن شامل یک قاب، ستون ها، بلوک لغزنده، میز کار، سیلندر اصلی و گیج عقب است. این اجزا از طریق تحلیل المان محدود و نرم افزار پیشرفته TD به دقت بهینه شده اند تا از استحکام و سختی برتر اطمینان حاصل شود. عناصر ساختاری برای استحکام و پایداری با دقت طراحی شده اند و کارایی و دوام دستگاه را به طور قابل توجهی بهبود می بخشند.
موتور سروو کم مصرف می تواند مصرف انرژی را تا 40% کاهش دهد و در عین حال راندمان ضربه را 7-20% افزایش دهد. عملکرد کم صدا در 60 دسی بل، حداقل تداخل صوتی را تضمین می کند و محیط کاری راحت را ایجاد می کند.
پمپ روغن ما که از چدن با استحکام بالا ساخته شده است، دارای کاهش نویز داخلی برای عملکرد بی صداتر است. از آلودگی روغن جلوگیری می کند، عمر مفید را به طور قابل توجهی افزایش می دهد و عملکرد قابل اعتماد را تضمین می کند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | HC-110T/3200 |
| نیروی نرمال | 1100KN |
| طول میز کار | 3200mm |
| عرض میز کار | 90mm |
| فاصله بین ستون ها | 2700mm |
| عمق شلنگ | 350mm |
| ضربه اسلایدر | 200mm |
| حداکثر ارتفاع باز شدن | 450mm |
| ضخامت ستون پنل دیواری | 50mm |
| ضخامت اسلایدر | 60mm |
| ضخامت صفحه عمودی میز کار | 80mm |
| قدرت موتور اصلی - پمپ روغن | موتور 11KW - پمپ روغن 25ml/r |
| سرعت نزول سریع اسلایدر | 180mm/s |
| سرعت بازگشت اسلایدر | 150mm/s |
| سرعت کار اسلایدر | 10mm/s |
| سیستم CNC | DA53T |
| تعداد محورهای کنترل شده | 4 +1 محور |
| ضربه محور X گیج عقب | 600mm |
| سرعت محور X گیج عقب | 200mm/s |
| ابعاد خارجی | 3600*1700*2800mm |
