دستگاه برش لیزر فیبر CNC ورق فلزی 3 کیلووات 4 کیلووات برش 3000 میلی متر در 1500 میلی متر
| Product Name: | دستگاه برش لیزری | Control System: | کنترلر CNC با سازگاری با نرم افزار CAD/CAM |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Laser Power: | 500 وات - 6000 وات |
| Working Area: | 1000mm x 2000mm (قابل تنظیم) | Cutting Thickness: | 0.5mm - 30mm (بسته به مواد و قدرت) |
| Cutting Method: | برش لیزری | Cooling System: | سیستم خنک کننده آب |
| Positioning Accuracy: | 0.03 میلی متر | Repeat Positioning Accuracy: | 0.02 میلی متر |
| Material Compatibility: | صفحات فلزی (فولاد، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و غیره) | Laser Type: | لیزر فیبر / لیزر CO2 |
| High Light: | ماشین برش لیزری فیبر سی ان سی 3kw,دستگاه برش فلز ورق CNC 4 کیلووات,دستگاه برش لیزر 3000 میلی متر در 1500 میلی متر,Cnc Metal Sheet Cutting Machine 4kw,3000mm x 1500mm Laser Cutting Machine |
||
دستگاه برش لیزری فیبر لیزری CNC با عملکرد بالا. این دستگاه برش لیزری فیبر لیزری CNC درجه صنعتی دقت و سرعت استثنایی را برای کاربردهای ساخت فلز ارائه می دهد.طراحی شده با تکنولوژی پیشرفته سرو موتور و نرم افزار نمایش حرفه ای، این گزینه های پردازش انعطاف پذیر را با کار ساده و راحت فراهم می کند.
- دقت برش بالا با سرو موتور دو طرفه و مکانیسم چرخش هدایت
- نرم افزار نمایش حرفه ای برای پردازش گرافیک و متن در زمان واقعی
- کیفیت بالای نردبان برای خطوط برش ظریف تر و بهره وری بیشتر کار
- سرعت برش بسیار بالا - دو برابر ماشین های لیزر CO2 معادل
- لیزرهای فیبر کلاس جهانی عملکرد پایدار را با طول عمر 100،000 ساعت قطعات تضمین می کنند
- بهره وری بالا از تبدیل الکترو- نوری برای صرفه جویی در انرژی و حفظ محیط زیست
- هزینه های عملیاتی پایین با مصرف انرژی 20 تا 30 درصد دستگاه های CO2 قابل مقایسه
- حداقل الزامات نگهداری با انتقال فیبر نوری که تنظیم مسیر نوری را حذف می کند
- طراحی جمع و جور قابل سازگاری با الزامات انعطاف پذیر تولید
مناسب برای برش فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژ، فولاد سیلیکون، ورق فولاد گالوانیزه، آلیاژ نیکل-تیتان، آلیاژ کروم-نیکل- آهن، آلیاژ تیتانیومو انواع مواد فلزی دیگر.
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| مدل | HC3015/3000W |
| منطقه پردازش | ۳۰۰۰ میلی متر × ۱۵۰۰ میلی متر برش موثر |
| قاب ماشین | ورق فلزی با قدرت بالا، کاملاً با درمان گرمایش جوشیده شده است |
| محور X / Y محور | موتور بوچو S9 |
| دقت موقعیت محور X/Y | ±0.05mm |
| X/Y محور تکرار دقت موقعیت | ±0.02mm |
| منبع لیزر | Raycus 3000W |
| سر برش | 310 |
| سیستم کنترل | سیستم بوچو 2000E |
| حداکثر ضخامت برش | فولاد کربن 3 میلی متر |
| قدرت ورودی | 380 ولت، 50 هرتز، 100 آ |




بله، ما می توانیم اکثر اسناد را از جمله گواهینامه تجزیه و تحلیل / سازگاری، بیمه، منشاء و سایر اسناد صادراتی در صورت نیاز ارائه دهیم.
D.K.HISTRON یک تولید کننده حرفه ای از ماشین آلات ساخت ورق فلز CNC و ماشین آلات لیزر است.
ما مواد و کار ما را تضمین می کنیم تعهد ما رضایت شما از محصولات ما استفرهنگ شرکت ما این است که تمام مسائل مشتری را به رضایت همه حل و فصل کنیم..
هزینه حمل و نقل بستگی به روشی دارد که شما برای دریافت کالا انتخاب می کنید.