Metal Levhalar CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi 3kw 4kw 3000mm x 1500mm Kesim
| Product Name: | Lazer Kesim Makinesi | Control System: | CAD/CAM yazılım uyumluluğuna sahip CNC Kontrol Cihazı |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Laser Power: | 500W - 6000W |
| Working Area: | AUX, USB, BT, OPT, KOAKS, HDMI (ARC) | Cutting Thickness: | 0,5mm - 30mm (malzeme ve güce bağlı olarak) |
| Cutting Method: | Lazer Kesim | Cooling System: | Su Soğutma Sistemi |
| Positioning Accuracy: | ± 0.03 mm | Repeat Positioning Accuracy: | ± 0.02 mm |
| Material Compatibility: | Metal Plakalar (Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum vb.) | Laser Type: | Fiber Lazer / CO2 Lazer |
| High Light: | CNC fiber lazer kesme makinesi 3kw,CNC Metal Levha Kesim Makinesi 4kw,3000mm x 1500mm Lazer Kesim Makinesi |
||
Yüksek Performanslı Tek Tablalı CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi. Bu endüstriyel sınıf CNC fiber lazer kesim makinesi, metal işleme uygulamaları için olağanüstü hassasiyet ve hız sunar. Gelişmiş servo motor teknolojisi ve profesyonel ekran yazılımı ile tasarlanmış, basit ve kullanışlı bir operasyonla esnek işleme seçenekleri sunar.
- Çift taraflı servo motor ve kılavuzlu döner mekanizma ile yüksek kesim hassasiyeti
- Grafik ve metinlerin gerçek zamanlı işlenmesi için profesyonel ekran yazılımı
- Daha ince kesim çizgileri ve daha yüksek iş verimliliği için üstün ışın kalitesi
- Son derece yüksek kesim hızı - eşdeğer CO2 lazer makinelerinin iki katı
- Dünya standartlarında fiber lazerler, 100.000+ saat bileşen ömrü ile kararlı performans sağlar
- Yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği ile enerji tasarrufu ve çevre dostu
- Karşılaştırılabilir CO2 makinelerinin yalnızca %20-%30'u kadar güç tüketimi ile düşük işletme maliyetleri
- Fiber optik iletimin optik yol ayarlamalarını ortadan kaldırmasıyla minimum bakım gereksinimleri
- Esnek üretim gereksinimlerine uyarlanabilir kompakt tasarım
Paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, silikon çelik, galvanizli sac, nikel-titanyum alaşımı, krom-nikel-demir alaşımı, titanyum alaşımı ve diğer çeşitli metal malzemeleri kesmek için uygundur.
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Model | HC3015/3000W |
| İşleme Alanı | 3000mm × 1500mm Etkin Kesim |
| Makine Gövdesi | Yüksek mukavemetli sac, tavlanmış işlemeli tam kaynaklı |
| X/Y Eksen Sürüşü | Bochu S9 Motor |
| X/Y Eksen Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.05mm |
| X/Y Eksen Tekrarlanan Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.02mm |
| Lazer Kaynağı | Raycus 3000W |
| Kesim Kafası | 310 |
| Kontrol Sistemi | Bochu 2000E Sistemi |
| Maksimum Kesim Kalınlığı | Karbon Çelik 3mm |
| Giriş Gücü | 380V, 50HZ, 100A |




Evet, Talep edildiğinde Analiz/Uygunluk Sertifikaları, Sigorta, Menşe ve diğer ihracat belgeleri dahil olmak üzere çoğu belgeyi sağlayabiliriz.
D.K.HISTRON, CNC sac işleme makineleri ve lazer makineleri konusunda profesyonel bir üreticidir.
Malzemelerimizi ve işçiliğimizi garanti ediyoruz. Taahhüdümüz ürünlerimizden memnuniyetinizdir. Garanti kapsamında olsun veya olmasın, tüm müşteri sorunlarını herkesin memnuniyetine yönelik ele almak ve çözmek şirket kültürümüzdür.
Nakliye maliyeti, malları alma şeklinize bağlıdır.