CNC Metal Plate Lazer Kesme Makinesi Yüksek hassasiyet Hızlı Hız 3000W
| Product Name: | Lazer Kesim Makinesi | Control System: | CAD/CAM yazılım uyumluluğuna sahip CNC Kontrol Cihazı |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Laser Power: | 500W - 6000W |
| Working Area: | AUX, USB, BT, OPT, KOAKS, HDMI (ARC) | Cutting Thickness: | 0,5mm - 30mm (malzeme ve güce bağlı olarak) |
| Cutting Method: | Lazer Kesim | Cooling System: | Su Soğutma Sistemi |
| Positioning Accuracy: | ± 0.03 mm | Repeat Positioning Accuracy: | ± 0.02 mm |
| Material Compatibility: | Metal Plakalar (Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum vb.) | Laser Type: | Fiber Lazer / CO2 Lazer |
| High Light: | 3000W plaka lazer kesme makinesi,CNC Metal Plaka Lazer Kesme Makinesi,Metal CNC Fiber Lazer Kesici |
||
Bu endüstriyel sınıf CNC fiber lazer kesim makinesi, metal imalat uygulamaları için olağanüstü hassasiyet ve hız sunar. Gelişmiş servo motor teknolojisi ve profesyonel ekran yazılımı ile tasarlanmış olup, basit ve kullanışlı bir operasyonla esnek işleme seçenekleri sunar.
- Çift taraflı servo motor ve döner kılavuz mekanizması ile yüksek kesim hassasiyeti
- Grafik ve metinlerin gerçek zamanlı işlenmesi için profesyonel ekran yazılımı
- Daha ince kesim çizgileri ve daha yüksek iş verimliliği için üstün ışın kalitesi
- Son derece yüksek kesim hızı - eşdeğer CO2 lazer makinelerinin iki katı
- Dünya standartlarında fiber lazerler, 100.000+ saat bileşen ömrü ile kararlı performans sağlar
- Yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği ile enerji tasarrufu ve çevre dostu
- Karşılaştırılabilir CO2 makinelerinin yalnızca %20-30'u kadar güç tüketimi ile düşük işletme maliyetleri
- Optik yol ayarlamalarını ortadan kaldıran fiber optik iletim ile minimum bakım gereksinimleri
- Esnek üretim gereksinimlerine uyarlanabilir kompakt tasarım
Paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, silikon çelik, galvanizli çelik sac, nikel-titanyum alaşımı, krom-nikel-demir alaşımı, titanyum alaşımı ve diğer çeşitli metal malzemelerin kesimi için uygundur.
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Model | HC3015/3000W |
| İşleme Alanı | 3000mm * 1500mm Etkin Kesim |
| Makine Gövdesi | Yüksek mukavemetli sac, tam kaynaklı ve tavlanmış |
| X/Y Eksen Tahriki | Bochu S9 Motor |
| X/Y Eksen Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.05mm |
| X/Y Eksen Tekrarlanan Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.02mm |
| Lazer Kaynağı | Raycus 3000W |
| Kesim Kafası | 310 |
| Kontrol Sistemi | Bochu 2000E Sistemi |
| Maksimum Kesim Kalınlığı | Karbon Çelik 3mm |
| Giriş Gücü | 380V, 50HZ, 100A |



Evet, Analiz/Uygunluk Sertifikaları, Sigorta, Menşe ve talep edilen diğer ihracat belgeleri dahil olmak üzere çoğu belgeyi sağlayabiliriz.
D.K.HISTRON, CNC sac metal imalat makineleri ve lazer makinelerinin profesyonel bir üreticisidir.
Malzemelerimizi ve işçiliğimizi garanti ediyoruz. Taahhüdümüz ürünlerimizden memnuniyetinizdir. Garanti kapsamında olsun veya olmasın, tüm müşteri sorunlarını herkesin memnuniyetine yönelik ele almak ve çözmek şirket kültürümüzdür.
Nakliye maliyeti, malları alma şeklinize bağlıdır.