ماشین برش لیزری صفحه فلزی CNC دقت بالا سرعت سریع 3000W
| Product Name: | دستگاه برش لیزری | Control System: | کنترلر CNC با سازگاری با نرم افزار CAD/CAM |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Laser Power: | 500 وات - 6000 وات |
| Working Area: | 1000mm x 2000mm (قابل تنظیم) | Cutting Thickness: | 0.5mm - 30mm (بسته به مواد و قدرت) |
| Cutting Method: | برش لیزری | Cooling System: | سیستم خنک کننده آب |
| Positioning Accuracy: | 0.03 میلی متر | Repeat Positioning Accuracy: | 0.02 میلی متر |
| Material Compatibility: | صفحات فلزی (فولاد، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و غیره) | Laser Type: | لیزر فیبر / لیزر CO2 |
| High Light: | ماشین برش لیزر 3000 وات,ماشین برش لیزری صفحه فلزی CNC,برش لیزری فیبر CNC فلزی,CNC Metal Plate Laser Cutting Machine,Metal CNC Fiber Laser Cutter |
||
این دستگاه برش لیزر فیبر CNC درجه صنعتی، دقت و سرعت فوق العاده ای را برای کاربردهای ساخت فلز ارائه می دهد. مهندسی شده با فناوری پیشرفته سروو موتور و نرم افزار نمایش حرفه ای، گزینه های پردازش انعطاف پذیر را با عملکرد ساده و راحت ارائه می دهد.
- دقت برش بالا با موتور سروو دو طرفه و مکانیزم چرخش هدایت کننده
- نرم افزار نمایشگر حرفه ای برای پردازش بلادرنگ گرافیک و متن
- کیفیت پرتو برتر برای خطوط برش ظریف تر و راندمان کار بالاتر
- سرعت برش بسیار بالا - دو برابر دستگاه های لیزر CO2 معادل
- لیزرهای فیبر کلاس جهانی عملکرد پایدار را با طول عمر بیش از 100000 ساعت تضمین می کنند.
- راندمان تبدیل الکترواپتیکال بالا برای صرفه جویی در انرژی و سازگاری با محیط زیست
- هزینه های عملیاتی کم با مصرف برق 20 تا 30 درصد دستگاه های مشابه CO2
- حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری با انتقال فیبر نوری که تنظیمات مسیر نوری را حذف می کند
- طراحی فشرده سازگار با الزامات تولید انعطاف پذیر
مناسب برای برش فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، فولاد آلیاژی، فولاد سیلیکونی، ورق فولاد گالوانیزه، آلیاژ نیکل تیتانیوم، آلیاژ کروم-نیکل-آهن، آلیاژ تیتانیوم و سایر مواد فلزی دیگر.
| مورد | مشخصات |
|---|---|
| مدل | HC3015/3000W |
| منطقه پردازش | 3000mm * 1500mm برش موثر |
| قاب ماشین | ورق فلزی با استحکام بالا، کاملاً جوش داده شده با عملیات بازپخت |
| درایو محور X/Y | موتور بوچو S9 |
| دقت موقعیت یابی محور X/Y | ± 0.05 میلی متر |
| دقت موقعیت یابی تکرار محور X/Y | ± 0.02 میلی متر |
| منبع لیزر | Raycus 3000W |
| سر برش | 310 |
| سیستم کنترل | سیستم بوچو 2000E |
| حداکثر ضخامت برش | فولاد کربن 3 میلی متر |
| برق ورودی | 380 ولت، 50 هرتز، 100 آمپر |



بله، ما میتوانیم اکثر اسناد از جمله گواهیهای تجزیه و تحلیل/انطباق، بیمه، مبدا، و سایر اسناد صادراتی را در صورت نیاز ارائه کنیم.
DKHISTRON یک تولید کننده حرفه ای ماشین آلات ساخت ورق فلزی CNC و دستگاه های لیزر است.
ما مواد و طرز کار خود را تضمین می کنیم. تعهد ما رضایت شما از محصولاتمان است. در ضمانت یا عدم ضمانت، این فرهنگ شرکت ما است که به همه مسائل مشتری رسیدگی و حل و فصل شود تا رضایت همه جلب شود.
هزینه ارسال به روشی که برای دریافت کالا انتخاب می کنید بستگی دارد.