Yüksek hassasiyetli lif lazer boru kesme makinesi Otomatik besleme 6000mm boru uzunluğu
| Product name: | Lazer Kesim Makinesi | Cooling mode: | Su Soğutma, Koruma Sistemi |
| Cnc or not: | Evet | Application: | Lazer Kesim, fiber tipi |
| Cutting thickness: | Malzemeler,0-30mm,0-25mm,6mm, Malzemeye bağlıdır | Cutting speed: | 0-40000mm/min,80m/min,0~600mm/s,Malzeme ve kalınlığına bağlı olarak,800mm/s |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi-beyaz,Mavi,Siyah beyaz,Yeşil-beyaz,Gerekli |
| Function: | Metal Malzemelerin Kesilmesi,Ametal Malzemelerin Kesilmesi,Metal Boru Kesilmesi,Kesilmesi | After-sales service provided: | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Control system: | cnc kontrol, Otomatik sürekli besleme, Servo sürücüler ve motorlar | Keyword: | Fiber Lazer Kesim Makinaları |
| High Light: | Fiber Lazer Boru Kesme Makinası,Otomatik besleme tüp kesme makinesi,6000mm Tube Lazer Kesme Makinesi |
||
Fiber lazer boru kesme makinesi, hassas işleme ve kesim için fiber lazer teknolojisini kullanan yüksek kaliteli bir mekanik ekipmandır.kesme başıMetal boru ve boru lazer lif kesme makinesi, pompa malzemesini liflere karıştırır.Lazer üretmek için belirli dalga uzunluğu lazer ile lif heyecanlandırır, ve kesmek için iş parçasının yüzeyine odaklanır.
Fiber optik lazer boru kesme makinesi, paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, silikon çelik, alüminyum, magnezyum alüminyum alaşımı,ve bakırUygulamalar arasında metal tabakası işleme, reklam işareti üretimi, elektronik ekipman kabuğu üretimi, mekanik bileşenler, mutfak eşyaları, otomotiv parçaları ve metal el sanatları yer almaktadır.
- Malzemeler: Paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli çelik, alüminyum ve bakır
- Kesim şekilleri: kare tüp, yuvarlak tüp, dikdörtgen tüp, eliptik tüp
- Özel profiller: I kiriş, H kiriş, kanal çelik, eşit açılı çelik, eşit olmayan açılı çelik, düz çelik
- Kare ve yuvarlak borular için en fazla kesim çapı: 350 mm
- Maksimum uzunluk: 6,5m
- Temel özellikleri: Düşük yatırım maliyeti, hızlı çalışma hızı, yüksek kesim doğruluğu, küçük alan işgal
| Model | Fiber lazer kesme boru makinesi |
|---|---|
| Tüp uzunluğu | 6000 mm |
| En yüksek çap | 10-245 mm |
| Fiber gücü | 1500w/2000w/3000w/6000w/8000w/10000w/12000w/15000w/20000w |
| Lazer uzunluğu | 1064nm |
| Işık kalitesi | < 0,373mrad |
| Kesme doğruluğu | ± 0,05 mm |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ± 0,03 mm |
| Maksimum çalışma hızı | 40 metre/dakika |
| Kesim hızı | Malzemeye göre değişir. |
| Yardımcı gaz | Yardımcı gaz hava, oksijen, azot |
| Konum Türü | kırmızı nokta |
| Çalışma Voltajı | 380V/50Hz |

