Metal borular için el besleme lif lazer boru kesme makinesi hızlı hız
| Product name: | Lazer Kesim Makinesi | Cooling mode: | Su Soğutma, Koruma Sistemi |
| Cnc or not: | Evet | Application: | Lazer Kesim, fiber tipi |
| Cutting thickness: | Malzemeler,0-30mm,0-25mm,6mm, Malzemeye bağlıdır | Cutting speed: | 0-40000mm/min,80m/min,0~600mm/s,Malzeme ve kalınlığına bağlı olarak,800mm/s |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi-beyaz,Mavi,Siyah beyaz,Yeşil-beyaz,Gerekli |
| Function: | Metal Malzemelerin Kesilmesi,Ametal Malzemelerin Kesilmesi,Metal Boru Kesilmesi,Kesilmesi | After-sales service provided: | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Control system: | cnc kontrol, Otomatik sürekli besleme, Servo sürücüler ve motorlar | Keyword: | Fiber Lazer Kesim Makinaları |
| High Light: | El besleme borusu lazer kesicisi,Metal tüp kesme makinesi,Hızlı lazer boru kesme makinesi |
||
Bu manuel beslemeli fiber lazer boru kesme makinesi, paslanmaz çelik boru ve yapısal çeliklerin işlenmesi için tasarlanmıştır. Hızlı kesme hızları, yüksek kesme kalitesi ve çeşitli metal malzemelerin verimli işlenmesini sunar.
- Hızlı kesme hızı ve yüksek kesme kalitesi
- Manuel besleme işlemi
- Boru içi cüruf giderme
- Yeniden işlem gerektirmeyen pürüzsüz ve düz kesim
Bu lazer boru kesme makinesi, paslanmaz çelik, karbon çeliği, alaşımlı çelik, silikon çeliği, alüminyum, magnezyum alüminyum alaşımı ve bakır dahil olmak üzere çeşitli metal malzemelerin işlenmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulamalar arasında metal levha işleme, reklam tabelası üretimi, elektronik ekipman kasası üretimi, mekanik bileşenler, mutfak eşyaları, otomotiv parçaları ve metal el sanatları bulunmaktadır.
- Malzemeler: Paslanmaz çelik, karbon çeliği, galvanizli çelik, alüminyum ve bakır
- Kesme şekilleri: Kare boru, yuvarlak boru, dikdörtgen boru, eliptik boru
- Özel profiller: I-kiriş, H-kiriş, kanal çeliği, eşkenar açılı çelik, eşkenar olmayan açılı çelik, yassı çelik
- Maksimum kesme çapı: Kare ve yuvarlak borular için 350mm
- Maksimum uzunluk: 6.5m
- Çekirdek özellikler: Düşük yatırım maliyeti, hızlı çalışma hızı, yüksek kesme doğruluğu, küçük alan kaplaması
| Model | Fiber lazer kesim boru makinesi |
|---|---|
| Boru uzunluğu | 6000mm |
| Maksimum çap | 10-245mm |
| Fiber gücü | 1500w/2000w/3000w/6000w/8000w/10000w/12000w/15000w/20000w |
| Lazer dalga boyu | 1064mm |
| Işın kalitesi | <0.373mrad |
| Kesme doğruluğu | ± 0.05mm |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ± 0.03mm |
| Maksimum çalışma hızı | 40 metre/dakika |
| Kesme hızı | Malzemeye bağlıdır |
| Yardımcı gaz | Yardımcı gaz hava, oksijen, nitrojen |
| Konumlandırma Tipi | kırmızı nokta |
| Çalışma Gerilimi | 380V/50Hz |



Lütfen işlemek istediğiniz malzemeleri ve uzunluk, genişlik ve kalınlık gibi malzeme boyutlarını bize bildirin. Gereksinimlerinize göre uygun makineyi önereceğiz.
24 saat çevrimiçi hizmet sunuyoruz ve sorunu kontrol etmenize ve çözmenize yardımcı olmak için uzaktan kumanda kullanabiliriz. Kurulum ve öğretim için kapı hizmetini de destekliyoruz.
Tüm makinelerimiz güvenlik sertifikalarına sahiptir. Sertifikanın elektronik sürümünü satış personelimizden isteyebilirsiniz.
Hızlı teslimat. Çoğu makine modeli için teslimat süresi genellikle 50 gün içinde tamamlanır.