Εγχειρίδιο τροφοδοσίας ινών λέιζερ μηχανή κόψιμο σωλήνα γρήγορη ταχύτητα για μεταλλικά σωλήνες
| Product name: | Μηχανή κοπής με λέιζερ | Cooling mode: | Υδατική ψύξη, σύστημα προστασίας |
| Cnc or not: | Ναί | Application: | Κοπή λέιζερ, τύπου ινών |
| Cutting thickness: | Υλικά, 0-30 mm, 0-25 mm, 6 mm, εξαρτώνται από το υλικό | Cutting speed: | 0-40000mm/min,80m/min,0~600mm/s,Εξαρτάται από τα υλικά και το πάχος του,800mm/s |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε-άσπρο,Μπλε,Μαύρο λευκό,Πράσινο-άσπρο,Απαιτείται |
| Function: | Κοπή μεταλλικών υλικών, κοπή μη μεταλλικών υλικών, κοπή μεταλλικών σωλήνων, κοπή | After-sales service provided: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Control system: | Έλεγχος cnc, Αυτόματη συνεχής τροφοδοσία, προγράμματα οδήγησης σερβομηχανισμού και κινητήρες | Keyword: | Μηχανές κοπής με λέιζερ ινών |
| High Light: | Χειροκίνητος κόπτης λέιζερ σωλήνα τροφοδοσίας,Μηχανή κοπής μεταλλικών σωλήνων με λέιζερ ινών,Μηχανή κοπής σωλήνων με λέιζερ υψηλής ταχύτητας |
||
Αυτό το χειροκίνητο μηχάνημα κοπής σωλήνων από ίνες λέιζερ είναι σχεδιασμένο για την επεξεργασία σωλήνων από μεταλλικό ανοξείδωτο χάλυβα και δομικού χάλυβα.και αποτελεσματική επεξεργασία διαφόρων μεταλλικών υλικών.
- Γρήγορη ταχύτητα κοπής και υψηλή ποιότητα κοπής
- Εγχειρική λειτουργία τροφοδοσίας
- Απομάκρυνση των αποβλήτων μέσα στον σωλήνα
- Απαλό και επίπεδο κόψιμο που δεν απαιτεί επανεκποίηση
Αυτό το μηχάνημα κοπής σωλήνων λέιζερ χρησιμοποιείται ευρέως για την επεξεργασία διαφόρων μεταλλικών υλικών, συμπεριλαμβανομένου του ανοξείδωτου χάλυβα, χάλυβα άνθρακα, κράμα χάλυβα, χάλυβα πυριτίου, αλουμίνιο, κράμα μαγνησίου αλουμινίου,και χαλκόΟι εφαρμογές περιλαμβάνουν την επεξεργασία φύλλων μετάλλου, την παραγωγή διαφημιστικών πινακίδων, την παραγωγή κελύφων ηλεκτρονικού εξοπλισμού, μηχανικά εξαρτήματα, σκεύη κουζίνας, εξαρτήματα αυτοκινήτων και μεταλλικά χειροτεχνικά.
- Υλικά:Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, χάλυβα άνθρακα, χάλυβα επικαλυμμένο, αλουμίνιο και χαλκό
- Τμήματα κοπής:Τετράγωνος σωλήνας, στρογγυλός σωλήνας, ορθογώνιος σωλήνας, ελλειπτικός σωλήνας
- Ειδικά προφίλ:Χάλυβας με ίση γωνία, ασήμι με άνιση γωνία, επίπεδο χάλυβα
- Μέγιστη διάμετρος κοπής:350 mm για τετράγωνους και στρογγυλούς σωλήνες
- Μέγιστο μήκος:6.5m
- Βασικά χαρακτηριστικά:Χαμηλό επενδυτικό κόστος, γρήγορη ταχύτητα λειτουργίας, υψηλή ακρίβεια κοπής, μικρό χώρο
| Σχήμα | Μηχανή κοπής σωλήνων με λέιζερ ινών |
|---|---|
| μήκος του σωλήνα | 6000 χιλιοστά |
| Μέγιστη διάμετρος | 10-245 χιλιοστά |
| Δύναμη ινών | 1500w/2000w/3000w/6000w/8000w/10000w/12000w/15000w/20000w |
| μήκος λέιζερ | 1064 χιλιοστά |
| Ποιότητα δέσμης | < 0,373mrad |
| Ακριβότητα κοπής | ± 0,05 mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης | ± 0,03 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα λειτουργίας | 40 μέτρα/λεπτο |
| Ταχύτητα κοπής | Εξαρτάται από το υλικό. |
| Βοηθητικό αέριο | Βοηθητικά αέρια αέρα, οξυγόνου, αζώτου |
| Τύπος θέσης | κόκκινη κουκίδα |
| Εργασιακή τάση | 380V/50Hz |



Παρακαλούμε πείτε μας τα υλικά που χρειάζεστε για την επεξεργασία, και το μέγεθος των υλικών όπως το μήκος, το πλάτος και το πάχος.
Υποστηρίζουμε 24ωρη online υπηρεσία, και μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τηλεχειριστήριο για να σας βοηθήσουμε να ελέγξετε και να λύσετε το πρόβλημα.
Όλες οι μηχανές μας έχουν πιστοποιητικά ασφάλειας.
Γρήγορη παράδοση. Ο χρόνος παράδοσης για τα περισσότερα μοντέλα μηχανών είναι συνήθως εντός 50 ημερών.