Maszyna do cięcia rur laserem światłowodowym z ręcznym podawaniem, szybka, do rur metalowych
| Product name: | Maszyna do cięcia laserowego | Cooling mode: | Chłodzenie wodne, system ochrony |
| Cnc or not: | Tak | Application: | Cięcie laserowe, rodzaj włókna |
| Cutting thickness: | Materiały, 0-30 mm, 0-25 mm, 6 mm, w zależności od materiału | Cutting speed: | 0-40000 mm/min, 80 m/min, 0 ~ 600 mm/s, zależy od materiałów i ich grubości, 800 mm/s |
| Warranty: | 1 rok | Color: | Niebiesko-biały, Niebieski, Czarny biały, Zielono-biały, Wymagane |
| Function: | Cięcie materiałów metalowych, cięcie materiałów niemetalowych, cięcie rur metalowych, cięcie | After-sales service provided: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Control system: | sterowanie cnc, automatyczne ciągłe podawanie, serwonapędy i silniki | Keyword: | Maszyny do cięcia laserem światłowodowym |
| High Light: | Ręczna przecinarka laserowa do rur,Maszyna do cięcia rur metalowych laserowych włókienniczych,Szybka maszyna do cięcia rur laserem |
||
Ta ręczna maszyna do cięcia rur laserowych z włókna jest przeznaczona do obróbki rur metalowych ze stali nierdzewnej i stali konstrukcyjnej.i efektywnego przetwarzania różnych materiałów metalowych.
- Szybka prędkość cięcia i wysoka jakość cięcia
- Przetwarzanie ręczne
- Wyeliminowanie ślizgi wewnątrz rury
- Gładkie i płaskie nacięcie bez konieczności ponownego obróbki
Ta maszyna do cięcia rur laserowych jest szeroko stosowana do przetwarzania różnych materiałów metalowych, w tym stali nierdzewnej, stali węglowej, stali stopowej, stali krzemowej, aluminium, stopów magnezu i aluminium,i miedziDo zastosowań należą przetwarzanie blach metalowych, produkcja znaków reklamowych, produkcja powłok sprzętu elektronicznego, komponenty mechaniczne, sprzęt kuchenny, części samochodowe i rzemiosła metalowe.
- Materiały:Stal nierdzewna, stal węglowa, stal ocynkowana, aluminium i miedź
- Pozostałe maszyny:Rury kwadratowe, okrągłe, prostokątne, eliptyczne
- Specyficzne profile:Białka I, Białka H, stal kanałowa, stal o równomiernym kącie, stal o nierównym kącie, stal płaska
- Maksymalna średnica cięcia:350 mm dla rur kwadratowych i okrągłych
- Maksymalna długość:60,5 m
- Główne cechy:Niski koszt inwestycji, szybka prędkość pracy, wysoka dokładność cięcia, niewielka powierzchnia
| Model | Maszyna do cięcia rur laserowych włókien |
|---|---|
| Długość rury | 6000 mm |
| Maksymalna średnica | 10-245 mm |
| Moc włókna | 1500w/2000w/3000w/6000w/8000w/10000w/12000w/15000w/20000w |
| Długość lasera | 1064 mm |
| Jakość wiązki | < 0,373 mrad |
| Dokładność cięcia | ± 0,05 mm |
| Dokładność wielokrotnego pozycjonowania | ± 0,03 mm |
| Maksymalna prędkość pracy | 40 metrów/min |
| Prędkość cięcia | Zależy od materiału. |
| Gaz pomocniczy | Gaz pomocniczy powietrze, tlen, azot |
| Rodzaj pozycji | czerwona kropka |
| Napięcie robocze | 380V/50Hz |



Proszę powiedzieć nam materiały, które musisz przetworzyć, i rozmiar materiałów, takich jak długość, szerokość i grubość.
Wspieramy 24-godzinny serwis online, i możemy użyć zdalnego sterowania, aby pomóc sprawdzić i rozwiązać problem.
Wszystkie nasze maszyny posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.
Szybka dostawa. Czas dostawy dla większości modeli maszyn wynosi zazwyczaj 50 dni.