Metal borular için yüksek hassasiyetli CNC fiber lazer kesme makinesi Hızlı hız
| Product name: | Lazer Kesim Makinesi | Cooling mode: | Su Soğutma, Koruma Sistemi |
| Cnc or not: | Evet | Application: | Lazer Kesim, fiber tipi |
| Cutting thickness: | Malzemeler,0-30mm,0-25mm,6mm, Malzemeye bağlıdır | Cutting speed: | 0-40000mm/min,80m/min,0~600mm/s,Malzeme ve kalınlığına bağlı olarak,800mm/s |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi-beyaz,Mavi,Siyah beyaz,Yeşil-beyaz,Gerekli |
| Function: | Metal Malzemelerin Kesilmesi,Ametal Malzemelerin Kesilmesi,Metal Boru Kesilmesi,Kesilmesi | After-sales service provided: | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Control system: | cnc kontrol, Otomatik sürekli besleme, Servo sürücüler ve motorlar | Keyword: | Fiber Lazer Kesim Makinaları |
| High Light: | Borular CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi,Metal borular lif lazer kesme makinesi,CNC boru lif lazer kesicisi |
||
Hızlı kesim hızı ve yüksek kaliteli sonuçlarla çeşitli metal profillerinin hassas kesimi için tasarlanmış boru ve boru lazer kesme makinesi.
- Hızlı kesim hızı ve yüksek kesim kalitesi
- El besleme sistemi
- Borunun içindeki katranın çıkarılması
- Yeniden işleme gerektirmeyen pürüzsüz, düz bir kesik
Lazer boru kesme makinesi geniş çapta metal işleme, havacılık, havacılık, elektronik, elektrikli cihazlar, metro parçaları, otomobiller, tahıl makineleri, tekstil makineleri,Mühendislik makineleri, hassas parçalar, gemiler, metalürji ekipmanları, asansörler, ev aletleri, el sanatı hediyeleri, alet işleme, dekorasyon, reklam, metal işleme,Mutfak işleme ve diğer üretim ve işleme endüstrileri.
- Malzemeler:paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli çelik, alüminyum ve bakır
- Kesim şekilleri:kare tüp, yuvarlak tüp, dikdörtgen tüp, eliptik tüp
- Özel profiller:I kiriş, H kiriş, kanal çelik, eşit açılı çelik, eşit olmayan açılı çelik, düz çelik
- En büyük kesim çapı:Karesi ve yuvarlak borular için 350 mm
- Maksimum uzunluk:6.5m
- Temel özellikleri:Düşük yatırım maliyeti, hızlı çalışma hızı, yüksek kesim doğruluğu, küçük alan işgal
- Özellik:Modeller kesmek istediğiniz malzemenin şekli ve kalınlığına göre yapılabilir
| Model | Fiber lazer kesme boru makinesi |
|---|---|
| Tüp uzunluğu | 6000 mm |
| En yüksek çap | 10-245 mm |
| Fiber gücü | 1500w/2000w/3000w/6000w/8000w/10000w/12000w/15000w/20000w |
| Lazer uzunluğu | 1064 mm |
| Işık kalitesi | < 0,373mrad |
| Kesme doğruluğu | ± 0,05 mm |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ± 0,03 mm |
| Maksimum çalışma hızı | 40 metre/dakika |
| Kesim hızı | Malzemeye göre değişir. |
| Yardımcı gaz | Yardımcı gaz hava, oksijen, azot |
| Konum Türü | kırmızı nokta |
| Çalışma Voltajı | 380V/50Hz |


Lütfen bize işlem yapmanız gereken malzemeleri ve uzunluk, genişlik ve kalınlık gibi malzemelerin boyutunu söyleyin. Gereksinimlerinize göre uygun makineyi önereceğiz.
24 saat çevrimiçi hizmeti destekliyoruz ve sorunu kontrol etmenize ve çözmenize yardımcı olmak için uzaktan kumandayı kullanabiliriz.
Tüm makinelerimizin güvenlik sertifikası var.
Çoğu makine modeli için teslimat süresi genellikle 50 gün içinde.