Yüksek hassasiyetli Otomatik CNC Fiber Laser Plate Cutting Machine 3000W Lazer Kaynağı
| Product Name: | Lazer Kesim Makinesi | Control System: | CAD/CAM yazılım uyumluluğuna sahip CNC Kontrol Cihazı |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Working Area: | AUX, USB, BT, OPT, KOAKS, HDMI (ARC) |
| Cutting Thickness: | 0,5mm - 30mm (malzeme ve güce bağlı olarak) | Cutting Method: | Lazer Kesim |
| Cooling System: | Su Soğutma Sistemi | Positioning Accuracy: | ± 0.03 mm |
| Repeat Positioning Accuracy: | ± 0.02 mm | Material Compatibility: | Metal Plakalar (Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum vb.) |
| High Light: | CNC Fiber Lazer Plaka Kesme Makinesi,Fiber lazer plaka kesme makinesi 3000W,Otomatik lazer plaka kesme makinesi |
||
Endüstriyel metal imalat uygulamaları için tasarlanmış yüksek performanslı tek masalı CNC fiber lazer kesim makinesi. Bu endüstriyel sınıf ekipman, esnek işleme seçenekleri ve basit, kullanışlı operasyon için gelişmiş servo motor teknolojisi ve profesyonel ekran yazılımı ile tasarlanmış olağanüstü hassasiyet ve hız sunar.
- Mükemmel ışın kalitesi ve kararlı performansa sahip orijinal ambalajlı fiber lazer kesici
- Yansıma lensi veya ışık yolu ayarı gerektirmez, 100.000 saat çalışma süresi ile temelde bakım gerektirmez
- Yüksek sıcaklıkta NC elektrik dirençli fırın kullanılarak yapılan özel standart tavlama işlemine sahip yüksek rijitlikte makine yatağı
- Yüksek dönüşüm verimliliği %30'a kadar, güç tüketimini ve işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır
- Yüksek hassasiyet ve hız için ithal orijinal kılavuz transmisyonu ve servo motorlar
- Minimum deformasyonla pürüzsüz kesim kenarları
- Düşük güç tüketimi - aynı güçteki YAG makinelerinin sadece 1/3-1/5'i, 3 kat sac kesme hızı
- Gazsız lazer üretimi - sac kesmek için hava kullanılabilir
Paslanmaz çelik, karbon çeliği, alaşımlı çelik, silikon çeliği, galvanizli sac, nikel-titanyum alaşımı, krom-nikel-demir alaşımı, titanyum alaşımı ve diğer çeşitli metal malzemelerin kesilmesi için uygundur.
| Model | HC3015/3000W |
| İşleme Alanı | 3000mm * 1500mm Etkin Kesim |
| Makine Gövdesi | Yüksek mukavemetli sac, tavlama işlemeli tam kaynaklı |
| X/Y Ekseni Tahriki | Bochu S9 Motor |
| X/Y Ekseni Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.05mm |
| X/Y Ekseni Tekrarlanan Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.02mm |
| Lazer Kaynağı | Raycus 3000W |
| Kesme Kafası | 310 |
| Kontrol Sistemi | Bochu 2000E Sistemi |
| Maksimum Kesme Kalınlığı | Karbon Çeliği 3mm |
| Giriş Gücü | 380V, 50HZ, 100A |
