Wysokiej precyzji szybka maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC do metalowych rur
| Product name: | Maszyna do cięcia laserowego | Cooling mode: | Chłodzenie wodne, system ochrony |
| Cnc or not: | Tak | Application: | Cięcie laserowe, rodzaj włókna |
| Cutting thickness: | Materiały, 0-30 mm, 0-25 mm, 6 mm, w zależności od materiału | Cutting speed: | 0-40000 mm/min, 80 m/min, 0 ~ 600 mm/s, zależy od materiałów i ich grubości, 800 mm/s |
| Warranty: | 1 rok | Color: | Niebiesko-biały, Niebieski, Czarny biały, Zielono-biały, Wymagane |
| Function: | Cięcie materiałów metalowych, cięcie materiałów niemetalowych, cięcie rur metalowych, cięcie | After-sales service provided: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Control system: | sterowanie cnc, automatyczne ciągłe podawanie, serwonapędy i silniki | Keyword: | Maszyny do cięcia laserem światłowodowym |
| High Light: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC do rur,Maszyna do cięcia laserem światłowodowym do metalowych rur,Cięciarka laserowa światłowodowa CNC do rur |
||
Maszyna do laserowego cięcia rur i profili, zaprojektowana do precyzyjnego cięcia różnych profili metalowych z dużą prędkością cięcia i wysoką jakością rezultatów.
- Duża prędkość cięcia i wysoka jakość cięcia
- Ręczny system podawania
- Usuwanie żużlu wewnątrz rury
- Gładkie, płaskie cięcie niewymagające ponownego przetwarzania
Laserowa maszyna do cięcia rur jest szeroko stosowana w obróbce blach, lotnictwie, astronautyce, elektronice, sprzęcie elektrycznym, częściach metra, samochodach, maszynach rolniczych, maszynach tekstylnych, maszynach inżynieryjnych, precyzyjnych częściach, statkach, sprzęcie metalurgicznym, windach, sprzęcie AGD, upominkach rzemieślniczych, obróbce narzędzi, dekoracji, reklamie, obróbce metali, obróbce kuchni oraz innych gałęziach przemysłu produkcyjnego i przetwórczego.
- Materiały: stal nierdzewna, stal węglowa, stal ocynkowana, aluminium i miedź
- Kształty cięcia: rura kwadratowa, rura okrągła, rura prostokątna, rura eliptyczna
- Specyficzne profile: profil I, profil H, profil ceowy, stal równoramienna, stal nierównoramienna, stal płaska
- Maksymalna średnica cięcia: 350 mm dla rur kwadratowych i okrągłych
- Maksymalna długość: 6,5 m
- Kluczowe cechy: Niski koszt inwestycji, duża prędkość pracy, wysoka dokładność cięcia, małe zajmowane miejsce
- Personalizacja: Modele mogą być wykonane zgodnie z kształtem i grubością materiału, który chcesz ciąć
| Model | Maszyna do cięcia rur laserem światłowodowym |
|---|---|
| Długość rury | 6000 mm |
| Maksymalna średnica | 10-245 mm |
| Moc światłowodu | 1500 W/2000 W/3000 W/6000 W/8000 W/10000 W/12000 W/15000 W/20000 W |
| Długość fali lasera | 1064 mm |
| Jakość wiązki | <0,373 mrad |
| Dokładność cięcia | ± 0,05 mm |
| Dokładność powtarzalnego pozycjonowania | ± 0,03 mm |
| Maksymalna prędkość pracy | 40 metrów/minutę |
| Prędkość cięcia | Zależy od materiału |
| Gaz pomocniczy | Gaz pomocniczy: powietrze, tlen, azot |
| Typ pozycjonowania | czerwona kropka |
| Napięcie robocze | 380 V/50 Hz |


Proszę podać materiały, które chcesz przetworzyć, oraz ich rozmiary, takie jak długość, szerokość i grubość. Zasugerujemy odpowiednią maszynę zgodnie z Twoimi wymaganiami.
Oferujemy całodobową obsługę online i możemy zdalnie sterować, aby pomóc w sprawdzeniu i rozwiązaniu problemu. Oferujemy również usługę door-to-door w celu instalacji i szkolenia.
Wszystkie nasze maszyny posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Możesz poprosić o wersję elektroniczną certyfikatu u naszego personelu sprzedaży.
Szybka dostawa. Czas dostawy dla większości modeli maszyn wynosi zazwyczaj do 50 dni.