Μηχανή κοπής λέιζερ οπτικής ίνας CNC υψηλής ακρίβειας, γρήγορη ταχύτητα για μεταλλικούς σωλήνες
| Product name: | Μηχανή κοπής με λέιζερ | Cooling mode: | Υδατική ψύξη, σύστημα προστασίας |
| Cnc or not: | Ναί | Application: | Κοπή λέιζερ, τύπου ινών |
| Cutting thickness: | Υλικά, 0-30 mm, 0-25 mm, 6 mm, εξαρτώνται από το υλικό | Cutting speed: | 0-40000mm/min,80m/min,0~600mm/s,Εξαρτάται από τα υλικά και το πάχος του,800mm/s |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε-άσπρο,Μπλε,Μαύρο λευκό,Πράσινο-άσπρο,Απαιτείται |
| Function: | Κοπή μεταλλικών υλικών, κοπή μη μεταλλικών υλικών, κοπή μεταλλικών σωλήνων, κοπή | After-sales service provided: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για συντήρηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Control system: | Έλεγχος cnc, Αυτόματη συνεχής τροφοδοσία, προγράμματα οδήγησης σερβομηχανισμού και κινητήρες | Keyword: | Μηχανές κοπής με λέιζερ ινών |
| High Light: | Μηχανή κοπής λέιζερ οπτικής ίνας CNC για σωλήνες,Μηχανή κοπής λέιζερ οπτικής ίνας για μεταλλικούς σωλήνες,Κόφτης λέιζερ οπτικής ίνας CNC για σωλήνες |
||
Μηχανή Κοπής Σωλήνων και Σωληνώσεων με Λέιζερ, σχεδιασμένη για την κοπή διαφόρων μεταλλικών προφίλ με ακρίβεια, ταχύτητα κοπής και υψηλής ποιότητας αποτελέσματα.
- Γρήγορη ταχύτητα κοπής και υψηλή ποιότητα κοπής
- Σύστημα χειροκίνητης τροφοδοσίας
- Απομάκρυνση σκουριάς εσωτερικά του σωλήνα
- Ομαλή, επίπεδη τομή που δεν απαιτεί επανεπεξεργασία
Η μηχανή κοπής σωλήνων με λέιζερ χρησιμοποιείται ευρέως στην επεξεργασία λαμαρίνας, την αεροπορία, την αεροδιαστημική, τα ηλεκτρονικά, τις ηλεκτρικές συσκευές, τα ανταλλακτικά μετρό, τα αυτοκίνητα, τα μηχανήματα σιτηρών, τα κλωστοϋφαντουργικά μηχανήματα, τα μηχανήματα μηχανικής, τα εξαρτήματα ακριβείας, τα πλοία, τον μεταλλουργικό εξοπλισμό, τους ανελκυστήρες, τις οικιακές συσκευές, τα δώρα χειροτεχνίας, την επεξεργασία εργαλείων, τη διακόσμηση, τη διαφήμιση, την επεξεργασία μετάλλων, την επεξεργασία κουζίνας και άλλες βιομηχανίες κατασκευής και επεξεργασίας.
- Υλικά: ανοξείδωτος χάλυβας, ανθρακούχος χάλυβας, γαλβανισμένος χάλυβας, αλουμίνιο και χαλκός
- Σχήματα κοπής: τετράγωνος σωλήνας, στρογγυλός σωλήνας, ορθογώνιος σωλήνας, ελλειπτικός σωλήνας
- Συγκεκριμένα προφίλ: I-beam, H-beam, χάλυβας καναλιού, ισόπλευρος γωνιακός χάλυβας, ανισόπλευρος γωνιακός χάλυβας, επίπεδος χάλυβας
- Μέγιστη διάμετρος κοπής: 350mm για τετράγωνους και στρογγυλούς σωλήνες
- Μέγιστο μήκος: 6.5m
- Βασικά χαρακτηριστικά: Χαμηλό κόστος επένδυσης, γρήγορη ταχύτητα λειτουργίας, υψηλή ακρίβεια κοπής, μικρή κατάληψη χώρου
- Προσαρμογή: Τα μοντέλα μπορούν να κατασκευαστούν σύμφωνα με το σχήμα και το πάχος του υλικού που θέλετε να κόψετε
| Μοντέλο | Μηχανή κοπής σωλήνων με οπτική ίνα |
|---|---|
| Μήκος σωλήνα | 6000mm |
| Μέγιστη διάμετρος | 10-245mm |
| Ισχύς οπτικής ίνας | 1500w/2000w/3000w/6000w/8000w/10000w/12000w/15000w/20000w |
| Μήκος λέιζερ | 1064mm |
| Ποιότητα δέσμης | <0.373mrad |
| Ακρίβεια κοπής | ± 0.05mm |
| Ακρίβεια επανατοποθέτησης | ± 0.03mm |
| Μέγιστη ταχύτητα λειτουργίας | 40 μέτρα/λεπτό |
| Η ταχύτητα κοπής | Εξαρτάται από το υλικό |
| Βοηθητικό αέριο | Βοηθητικό αέριο αέρας, οξυγόνο, άζωτο |
| Τύπος θέσης | κόκκινη κουκκίδα |
| Τάση λειτουργίας | 380V/50Hz |


Παρακαλούμε πείτε μας τα υλικά που χρειάζεστε να επεξεργαστείτε, και το μέγεθος των υλικών όπως το μήκος, το πλάτος και το πάχος. Θα προτείνουμε την κατάλληλη μηχανή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Υποστηρίζουμε 24ωρη online εξυπηρέτηση και μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε απομακρυσμένο έλεγχο για να σας βοηθήσουμε να ελέγξετε και να λύσετε το πρόβλημα. Επίσης, υποστηρίζουμε υπηρεσία κατ' οίκον για εγκατάσταση και εκπαίδευση.
Όλες οι μηχανές μας διαθέτουν πιστοποιητικά ασφαλείας. Μπορείτε να ζητήσετε την ηλεκτρονική έκδοση του πιστοποιητικού από το προσωπικό πωλήσεών μας.
Γρήγορη παράδοση. Ο χρόνος παράδοσης για τα περισσότερα μοντέλα μηχανών είναι συνήθως εντός 50 ημερών.