Hydrauliczna giętarka do blachy 4+1 osiowa prasa krawędziowa CNC
| Product name: | giętarka hydrauliczna | Material / metal processed: | Stal nierdzewna, stal węglowa, STOP, aluminium, mosiądz / miedź |
| Automation: | Automatyczne, ręczne, obsługiwane nożnie, półautomatyczne | Extra services: | Formowanie końcowe, obróbka skrawaniem, cięcie na długość, kształtowanie, wsparcie dostosowane |
| Warranty: | 1 rok | Color: | Niebieski, dostosowany, opcjonalny, szary, czerwony |
| Voltage: | 220 V/380 V/415 V/440 V/niestandardowe, 220 V/380 V/400 V, 380 V lub zgodnie z wymaganiami, zdefinio | Type: | Giętarka do metalu |
| High Light: | Hydrauliczna giętarka do metalu,4+1 osiowa prasa krawędziowa CNC,maszyna do gięcia hamulców cnc |
||
Wysokowydajna elektromagnetyczna maszyna do gięcia blachy krawędziowa
- Całkowicie spawana i przetworzona konstrukcja
- Elektrohydrauliczna proporcjonalna synchronizacja serwo, zapewniająca powtarzalną dokładność
- W ramach jednego skoku ciśnienie gięcia można kontrolować w dowolnym punkcie, precyzja powtarzalności ±0,01, równoległość 0,02
- Dolny stół roboczy posiada urządzenie do kompensacji ugięcia, a górne narzędzie posiada urządzenie do kompensacji klina
- Zainstalowany system sterowania CNC Switzerland Cybelec, liniał kratowy, hydraulika Rexroth, serwomotory i inne akcesoria znanych marek zapewniają doskonałą wydajność maszyny
- Skok suwaka (Y1, Y2), tylny zderzak (X, R) są sterowane przez kontroler CNC, podczas gdy śruba kulowa i szyna prowadząca liniowa są zainstalowane dla wysokiej precyzji powtarzalności
- Importowana śruba kulowa i prowadnica liniowa są używane do tylnego zderzaka, aby zapewnić precyzję pozycjonowania tylnego zderzaka, aby zwiększyć precyzję obróbki maszyny
| Model | HC-110T/3200 |
| Siła nominalna | 1100KN |
| Długość stołu roboczego | 3200mm |
| Szerokość stołu roboczego | 90mm |
| Odległość między słupkami | 2700mm |
| Głębokość węża | 350mm |
| Skok suwaka | 200mm |
| Maksymalna wysokość otwarcia | 450mm |
| Grubość płyty ściennej słupka | 50mm |
| Grubość suwaka | 60mm |
| Grubość płyty pionowej stołu roboczego | 80mm |
| Moc silnika głównego - pompa olejowa | Silnik 11KW - pompa olejowa 25ml/r |
| Prędkość szybkiego opadania suwaka | 180mm/s |
| Prędkość powrotu suwaka | 150mm/s |
| Prędkość robocza suwaka | 10mm/s |
| System CNC | DA53T |
| Liczba sterowanych osi | 4 +1 osi |
| Skok osi X tylnego zderzaka | 600mm |
| Prędkość osi X tylnego zderzaka | 200mm/s |
| Wymiary zewnętrzne | 3600*1700*2800mm |



Fundament jest integralną częścią obrabiarki. Dla tej maszyny dostarczany jest rysunek procesu fundamentowego. Użytkownicy powinni przeprojektować rysunki konstrukcyjne fundamentów zgodnie z lokalnymi warunkami geologicznymi.
Jakie dokumenty można dostarczyć?
Dostarczamy dokumenty zgodnie z życzeniem klienta, w tym świadectwo pochodzenia, ubezpieczenie i inne dokumenty eksportowe.
Jaki jest średni czas realizacji?
Czas realizacji wynosi około 50 dni po otrzymaniu zaliczki.
Okres gwarancji?
Okres gwarancji jakości naszego produktu wynosi 12 miesięcy od daty B/L. W tym okresie zapewniamy części zamienne bezpłatnie w przypadku rozbieżności jakościowych spowodowanych przez nas. W przypadku awarii spowodowanych nieprawidłowym działaniem klienta oferujemy części zamienne po cenie kosztu. Dostępne są elastyczne rozszerzone gwarancje w zależności od rzeczywistych potrzeb.
Nasze zespoły zapewniają profesjonalne, spersonalizowane i kompleksowe usługi przez całą dobę. Skontaktuj się z nami przez WhatsApp, Skype, e-mail lub telefon, aby uzyskać pomoc.