Yaprak Metal Hidrolik Eğme Makinesi 4+1 Eksen CNC Pres Fren Makinesi
| Product name: | hidrolik bükme makinesi | Material / metal processed: | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik, ALAŞIM, Alüminyum, Pirinç / Bakır |
| Automation: | Otomatik, manuel, Ayakla çalışan, Yarı otomatik | Extra services: | Uç Şekillendirme, İşleme, Boy Kesme, Büküm, Özelleştirilmiş destek |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi, Özelleştirilmiş, isteğe bağlı, Gri, Kırmızı |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/özelleştirilmiş,220V/380V/400V,380V veya gerektiği gibi, Kullanıcı tanımlı | Type: | Metal Bükme Makinası |
| High Light: | Metal Hidrolik Eğme Makinesi,4 + 1 Eksen CNC Pres Fren Makinesi,CNC hidrolik pres fren bükme makinesi |
||
Yüksek verimlilikli Elektromanyetik Metal Yaprak Eğme Katlama Makinesi Metal Yaprak Baskı Fren
- Genel olarak kaynaklı ve işlenmiş yapı
- Elektrikli hidrolik orantılı servo senkronizasyonu, tekrarlanan doğruluğu sağlar
- Bir darbe içinde, bükme basıncı rastgele noktada kontrol edilebilir, tekrarlanabilirlik doğruluğu ± 0.01, paralellik 0.02
- Alt çalışma masası anti saptırma taçlama aygıtı var ve üst araç eğim tazminat aygıtı var
- İsviçre cybelec CNC kontrol sistemi, ızgara regel, Rexroth hidrolik, servomotor ve diğer ünlü marka aksesuarları mükemmel makine performansı için kurulmuştur
- Ram darbe (Y1, Y2), backgauge (X, R), CNC denetleyici tarafından kontrol edilirken, top vida ve doğrusal rehber ray yüksek tekrarlanabilirlik hassasiyeti için monte edilir
- İthalat top vida ve doğrusal rehber, makinenin işleme hassasiyeti daha yüksek olması için, arka tıpa konumlama hassasiyeti sağlamak için, arka tıpa için kullanılır
| Model | HC-110T/3200 |
| Normal kuvvet | 1100KN |
| Çalışma masası uzunluğu | 3200mm |
| Çalışma masası genişliği | 90mm |
| Sütunlar arasındaki mesafe | 2700mm |
| Mermi derinliği | 350 mm |
| Kaydırıcı hareket | 200 mm |
| En yüksek açılış yüksekliği | 450 mm |
| Duvar paneli sütununun kalınlığı | 50 mm |
| Kaydırıcı kalınlığı | 60 mm |
| Çalışma masası dikey plaka kalınlığı | 80 mm |
| Ana motor gücü - yağ pompası | Motor 11KW Yağ pompası 25ml/saat |
| Kaydırıcı hızlı iniş hızı | 180mm/s |
| Kaydırıcı geri dönüş hızı | 150mm/s |
| Kaydırıcı çalışma hızı | 10mm/s |
| CNC sistemi | DA53T |
| Kontrol edilen eksen sayısı | 4 + 1 eksen |
| Arka ölçüm X eksenli yürüyüş | 600 mm |
| Geri ölçüm X ekseni hızı | 200mm/s |
| Dış boyutlar | 3600*1700*2800mm |



Temel, alet makinesinin ayrılmaz bir parçasıdır.Kullanıcılar, yerel jeolojik koşullara göre temel inşaat çizimlerini yeniden tasarlamalıdır..
Ne tür belgeler sağlayabilirsiniz?
Müşterilerin isteklerine göre belgeleri sağlıyoruz, Ürün Sertifikası, Sigorta ve diğer ihracat belgeleri dahil.
Ortalama teslim süresi nedir?
Ödeme süresi, teminat ödemesini aldıktan sonra yaklaşık 50 gündür.
Garanti süresi?
Ürün kalitesinin garanti süremiz B / L tarihinden itibaren 12 aydır. Bu süre zarfında, bizden kaynaklanan kalite farklılıkları için yedek parçaları ücretsiz olarak sağlıyoruz.Yanlış müşteri işlemlerinden kaynaklanan arızalar içinGerekli şartlara göre esnek uzatılmış garantiler mevcuttur.
Takımlarımız profesyonel, özelleştirilmiş ve kapsamlı hizmetler sunar. Yardım için WhatsApp, Skype, E-posta veya Telefon ile bize ulaşın.