Πρέσα Φρέζας Υδραυλική CNC 4 +1 Άξονες Δύναμης 1100KN
| Product name: | Υδραυλική Καμπτική Μηχανή | Material / metal processed: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Ανθρακούχο Χάλυβας, ΚΡΑΜΑ, Αλουμίνιο, Ορείχαλκος / Χαλκός |
| Automation: | Αυτόματο, χειροκίνητο, ποδαρικό, ημιαυτόματο | Extra services: | Τελική διαμόρφωση, κατεργασία, κοπή στο μήκος, ταλάντευση, υποστήριξη προσαρμοσμένη |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε, Προσαρμοσμένο, προαιρετικό, Γκρι, Κόκκινο |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/προσαρμοσμένο,220V/380V/400V,380V ή όπως απαιτείται,Ορισμός χρήστη | Type: | Κάμπτοντας μηχανή μετάλλων |
| High Light: | Πρέσα Φρέζας Υδραυλική CNC,Πρέσα Φρέζας Υδραυλική 1100KN,Πρέσα CNC 4 +1 Άξονες |
||
Μηχανή Κάμψης & Αναδίπλωσης Λαμαρίνας Υψηλής Απόδοσης με Ηλεκτρομαγνητική Πρέσα Φρένων
- Ολοκληρωμένη συγκολλημένη και επεξεργασμένη δομή
- Ηλεκτροϋδραυλική αναλογική σερβο-σύγχρονη λειτουργία, εξασφαλίζοντας επαναλαμβανόμενη ακρίβεια
- Εντός μίας διαδρομής, η πίεση κάμψης μπορεί να ελέγχεται σε τυχαίο σημείο, ακρίβεια επανάληψης ±0.01, παραλληλισμός 0.02
- Το κάτω τραπέζι εργασίας διαθέτει συσκευή στέψης για αντι-εκτροπή & το άνω εργαλείο διαθέτει συσκευή αντιστάθμισης σφήνας
- Εγκατεστημένο σύστημα ελέγχου CNC Ελβετίας Cybelec, πλέγμα κανόνα, υδραυλικά Rexroth, σερβοκινητήρες και άλλα αξεσουάρ διάσημης μάρκας για τέλεια απόδοση μηχανής
- Η διαδρομή του εμβόλου (Y1, Y2), ο οπίσθιος μετρητής (X, R) ελέγχονται από τον ελεγκτή CNC ενώ η σφαιρική βίδα και ο γραμμικός οδηγός είναι εγκατεστημένοι για υψηλή ακρίβεια επανάληψης
- Εισαγόμενη σφαιρική βίδα και γραμμικός οδηγός χρησιμοποιούνται για τον οπίσθιο στοπ, για να διασφαλιστεί η ακρίβεια τοποθέτησης του οπίσθιου στοπ, ώστε η ακρίβεια επεξεργασίας της μηχανής να είναι υψηλότερη
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | HC-110T/3200 |
| Ονομαστική δύναμη | 1100KN |
| Μήκος τραπεζιού εργασίας | 3200mm |
| Πλάτος τραπεζιού εργασίας | 90mm |
| Απόσταση μεταξύ στηλών | 2700mm |
| Βάθος σωλήνα | 350mm |
| Διαδρομή ολίσθησης | 200mm |
| Μέγιστο ύψος ανοίγματος | 450mm |
| Πάχος τοιχώματος στήλης | 50mm |
| Πάχος ολίσθησης | 60mm |
| Πάχος ορθοστάτη τραπεζιού εργασίας | 80mm |
| Ισχύς κύριου κινητήρα - αντλία λαδιού | Κινητήρας 11KW - Αντλία λαδιού 25ml/r |
| Ταχύτητα ταχείας καθόδου ολίσθησης | 180mm/s |
| Ταχύτητα επιστροφής ολίσθησης | 150mm/s |
| Ταχύτητα εργασίας ολίσθησης | 10mm/s |
| Σύστημα CNC | DA53T |
| Αριθμός ελεγχόμενων αξόνων | 4 +1 άξονες |
| Διαδρομή οπίσθιου μετρητή άξονα X | 600mm |
| Ταχύτητα οπίσθιου μετρητή άξονα X | 200mm/s |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 3600*1700*2800mm |



Η θεμελίωση αποτελεί αναπόσπαστο μέρος της εργαλειομηχανής. Παρέχεται σχέδιο διαδικασίας θεμελίωσης για αυτήν τη μηχανή. Οι χρήστες θα πρέπει να ανασχεδιάσουν τα σχέδια κατασκευής θεμελίωσης σύμφωνα με τις τοπικές γεωλογικές συνθήκες.
Παρέχουμε έγγραφα σύμφωνα με τα αιτήματα των πελατών, συμπεριλαμβανομένου του Πιστοποιητικού Προέλευσης, της Ασφάλισης και άλλων εξαγωγικών εγγράφων.
Ο χρόνος παράδοσης είναι περίπου 50 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής.
Η περίοδος εγγύησης ποιότητας του προϊόντος μας είναι 12 μήνες από την ημερομηνία B/L. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, παρέχουμε ανταλλακτικά δωρεάν για αποκλίσεις ποιότητας που οφείλονται σε εμάς. Για δυσλειτουργίες λόγω λανθασμένων λειτουργιών του πελάτη, προσφέρουμε ανταλλακτικά με κόστος. Ευέλικτες εκτεταμένες εγγυήσεις είναι διαθέσιμες βάσει των πραγματικών απαιτήσεων.
Οι ομάδες μας παρέχουν επαγγελματικές, εξατομικευμένες και ολοκληρωμένες υπηρεσίες όλο το εικοσιτετράωρο. Επικοινωνήστε μαζί μας μέσω WhatsApp, Skype, Email ή Τηλεφώνου για βοήθεια.