4 +1 Eksenler CNC Kontrol Hidrolik Eğme Pres Fırlatma 1100KN Normal Güç
| Product name: | hidrolik bükme makinesi | Material / metal processed: | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik, ALAŞIM, Alüminyum, Pirinç / Bakır |
| Automation: | Otomatik, manuel, Ayakla çalışan, Yarı otomatik | Extra services: | Uç Şekillendirme, İşleme, Boy Kesme, Büküm, Özelleştirilmiş destek |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi, Özelleştirilmiş, isteğe bağlı, Gri, Kırmızı |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/özelleştirilmiş,220V/380V/400V,380V veya gerektiği gibi, Kullanıcı tanımlı | Type: | Metal Bükme Makinası |
| High Light: | CNC hidrolik bükme baskı frenleri,Hidrolik bükme pres fren 1100KN,4 + 1 Eksenler CNC Pres Fren |
||
Yüksek Verimli Elektromanyetik Sac Bükme Katlama Makinesi Sac Pres Fren
- Genel kaynaklı ve işlenmiş yapı
- Tekrarlanan doğruluğu sağlayan elektrikli hidrolik oransal servo senkronizasyonu
- Tek bir vuruş içinde, bükme basıncı rastgele bir noktada kontrol edilebilir, tekrarlanabilirlik hassasiyeti ±0.01, paralellik 0.02
- Alt çalışma tablası sapmayı önleyici crowning cihazına sahiptir ve üst alette kama telafi cihazı bulunur
- Mükemmel makine performansı için İsviçre Cybelec CNC kontrol sistemi, ızgara cetveli, Rexroth hidrolikleri, servo motorlar ve diğer ünlü marka aksesuarlar monte edilmiştir
- Ram stroku (Y1, Y2), arka gösterge (X, R) CNC kontrol ünitesi tarafından kontrol edilirken, yüksek tekrarlanabilirlik hassasiyeti için bilyalı vidalar ve lineer kılavuz raylar monte edilmiştir
- Arka durdurucunun konumlandırma hassasiyetini sağlamak ve makinenin işleme hassasiyetini artırmak için ithal bilyalı vida ve lineer kılavuz kullanılır
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | HC-110T/3200 |
| Normal kuvvet | 1100KN |
| Çalışma tablası uzunluğu | 3200mm |
| Çalışma tablası genişliği | 90mm |
| Sütunlar arası mesafe | 2700mm |
| Hortum derinliği | 350mm |
| Kaydırıcı stroku | 200mm |
| Maksimum açılma yüksekliği | 450mm |
| Duvar paneli sütun kalınlığı | 50mm |
| Kaydırıcı kalınlığı | 60mm |
| Çalışma tablası dik plaka kalınlığı | 80mm |
| Ana motor gücü - yağ pompası | Motor 11KW-Yağ pompası 25ml/r |
| Kaydırıcı hızlı iniş hızı | 180mm/s |
| Kaydırıcı dönüş hızı | 150mm/s |
| Kaydırıcı çalışma hızı | 10mm/s |
| CNC sistemi | DA53T |
| Kontrol edilen eksen sayısı | 4 +1 eksen |
| Arka gösterge X ekseni stroku | 600mm |
| Arka gösterge X ekseni hızı | 200mm/s |
| Dış boyutlar | 3600*1700*2800mm |



Temel, takım tezgahının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu makine için bir temel işlem çizimi sağlanmıştır. Kullanıcılar, yerel jeolojik koşullara göre temel inşaat çizimlerini yeniden tasarlamalıdır.
Müşteri taleplerine göre Menşe Şahadetnamesi, Sigorta ve diğer ihracat belgeleri dahil olmak üzere belgeler sağlıyoruz.
Teslim süresi, depozito ödemesi alındıktan sonra yaklaşık 50 gündür.
Ürün kalite garanti süremiz B/L tarihinden itibaren 12 aydır. Bu süre zarfında, bizim tarafımızdan kaynaklanan kalite tutarsızlıkları için yedek parçaları ücretsiz olarak sağlıyoruz. Müşterinin yanlış operasyonlarından kaynaklanan arızalar için yedek parçaları maliyet fiyatından sunuyoruz. Esnek uzatılmış garantiler, gerçek gereksinimlere göre mevcuttur.
Ekiplerimiz, günün her saati profesyonel, özelleştirilmiş ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Yardım için WhatsApp, Skype, E-posta veya Telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçin.