Yüksek Hassasiyetli CNC Çelik Bobin Lazer Kesim Makinesi Tam Otomatik Maks. 22m/Dak
| Product Name: | Lazer Kesim Makinesi | Automation Level: | Tam Otomatik |
| Control System: | Dokunmatik Ekranlı CNC Kontrol Cihazı | Origin: | Çin |
| Warranty time: | bir yıl | Function: | Bobin sac kesimi |
| High Light: | CNC Çelik Bobin Lazer Kesim Makinesi,Maks. 22m/Dak Lazer Kesim Makinesi,Tam Otomatik Bobin Lazer Kesici |
||
- Yüksek hassasiyet ve mükemmel kesim kalitesi ile hızlı kesim hızı
- Yaprak malzemesine zarar vermeyen pürüzsüz kesim yüzeylerine sahip dar kesimler
- İş parçasının şekli veya malzeme sertliği konusunda herhangi bir sınırlama yoktur
- Kalıp yatırımını azaltır, malzemeleri korur ve etkili maliyet tasarrufları sağlar
- Güvenli, güvenilir performans ve hızlandırılmış yeni ürün geliştirme ile çalıştırılması kolay
- Ayrı ayrı çalışabilen veya diğer makinelerle entegre edilebilen modüler bileşenlerle yüksek uyarlanabilirlik ve esneklik
Tamamen otomatik metal levha lazer kesme üretim hattı: Soğuk lastikli levha, galvanizli levha, paslanmaz çelik ve diğer sarmallar düzleştirildikten sonra,Farklı uzunluklarda lazerle kesilirler..
Üretim hattı bir CNC sistemi tarafından kontrol edilir. besleme uzunluğu servo motorlar ve yüksek hassasiyetli kurşun vidalar tarafından hassas bir şekilde kontrol edilir. Uzunluk, genişlik, kesim parametreleri, işleme miktarı,ve hız bilgileri CNC sistemine girilebilir ve bir dokunmatik ekran insan-makine arayüzü üzerinden ayarlanabilirÜretim hattı otomatik olarak işleme miktarına ulaştığında veya tek bir rulo levha malzemesi işlendiğinde durur.
| Model | JL2515/3015/4025/6015 |
|---|---|
| Güç | 1000W, 2000W, 3000W (ihtiyaçlı) |
| Boyut | 15980×4850×2650mm |
| Bobin Yaprağının Kalınlığı | 0.5-3 mm. |
| Rulo Genişliği | 200-1600 mm |
| Bobin malzemesinin ağırlığı | 20T |
| Besleme Hızı | En fazla 22m/dakikada |
| X/Y/Z ekseni kesim yolculuğu | 4050mm/1525mm/80mm |
| X/Y ekseni kesimi tekrarlanabilirliği | ±0,03 mm |
| X/Y ekseninde kesim Max bağlantı konumlandırma hızı | 140m/dakikada |
