Karbon Çelik / Yumuşak Çelik İçin 1.5kw-3kw Metal CNC Lazer Kesim Makinesi
| Product Name: | Lazer Kesim Makinesi | Control System: | CAD/CAM yazılım uyumluluğuna sahip CNC Kontrol Cihazı |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Laser Power: | 500W - 6000W |
| Working Area: | AUX, USB, BT, OPT, KOAKS, HDMI (ARC) | Cutting Thickness: | 0,5mm - 30mm (malzeme ve güce bağlı olarak) |
| Cutting Method: | Lazer Kesim | Cooling System: | Su Soğutma Sistemi |
| Positioning Accuracy: | ± 0.03 mm | Repeat Positioning Accuracy: | ± 0.02 mm |
| Material Compatibility: | Metal Plakalar (Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum vb.) | Laser Type: | Fiber Lazer / CO2 Lazer |
| High Light: | metal fiber lazer kesim makinesi,Karbon Çelik Metal CNC Lazer Kesici,Yumuşak Çelik CNC Lazer Kesim Makinesi |
||
Yüksek Performanslı Tek Masali CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi
Bu endüstriyel sınıflı CNC fiber lazer kesme makinesi, metal imalat uygulamaları için olağanüstü hassasiyet ve hız sağlar.Gelişmiş servo motor teknolojisi ve profesyonel görüntüleme yazılımı ile tasarlanmıştır, basit ve uygun işletim ile esnek işleme seçenekleri sağlar.
- Ekonomik bir makine modeli olarak, havacılık alüminyum profilli çapraz ışın tasarımı ve bilimsel yatak yapısı;
- Dayanıklılığını kaybetmeden cihazı hafifleştirin, toz temizleme için bir fanla çıkarılabilen orta tip toz temizleme dumanı.X Y çifte eksen 25 hassas doğrusal kılavuz, istikrarlı çalışmayı ve yüksek hassasiyeti sağlar;
- Bıçak yapısının optimize edilmesi, bıçak presleme plakası eklenerek, malzeme seçme işlemi sırasında iş parçasının yapışmasından korkmasın ve bıçakları birlikte alabilsin.
- Süspansiyon kolu işletimine sahip şasiye yerleştirilen lazer cihazı da yerleşik olabilir, bu da alan işgalini azaltır ve işletimini kolaylaştırır.
Paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, silikon çelik, galvanizli çelik levhası, nikel-titanyum alaşımı, krom-nikel-demir alaşımı, titanyum alaşımı,ve çeşitli diğer metal malzemeler.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | HC3015/3000W |
| İşleme Alanı | 3000 mm × 1500 mm Etkili kesme |
| Makine Çerçevesi | Yüksek dayanıklılıklı metal levha, tamamen yalıtım işleminden kaynaklanmıştır |
| X/Y Eksen Sürücüsü | Bochu S9 Motoru |
| X/Y Ekseninde konumlandırma doğruluğu | ±0,05 mm |
| X/Y Ekseninin Yerlendirme Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Lazer Kaynağı | Raycus 3000W |
| Kesme başı | 310 |
| Kontrol Sistemi | Bochu 2000E Sistemi |
| En fazla kesim kalınlığı | Karbon çelik 3 mm |
| Girdi Gücü | 380V, 50HZ, 100A |


Evet, Analiz/Uyum Sertifikaları, Sigorta, Köken ve diğer ihracat belgeleri de dahil olmak üzere çoğu belgeyi sağlayabiliriz.
D.K.HISTRON, CNC metal tabakası imalat makineleri ve lazer makinelerinin profesyonel bir üreticisidir.
Malzemelerimizi ve işçiliğimizi garanti ediyoruz.Tüm müşteri sorunlarını herkesin memnuniyeti için ele almak ve çözmek şirket kültürümüzdür..
Nakliye maliyeti malları almak için seçtiğiniz yola bağlıdır.