Wysokiej precyzji 4+1 osi Hydrauliczne hamulce CNC do gięcia blachy metalu
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa marki:
D.K.Histron
Certyfikacja:
ISO9001,CE
Numer modelu:
HC-110T/3200
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:
1 zestaw
Cena:
depends on model
Warunki płatności:
T/T
Możliwość zaopatrzenia:
20 zestawów/miesiąc
Specyfikacje
| Product name: | Maszyna do gięcia hydraulicznego CNC | Material / metal processed: | Stal nierdzewna, stal węglowa, STOP, aluminium, mosiądz / miedź |
| Automation: | Automatyczne, ręczne, obsługiwane nożnie, półautomatyczne | Extra services: | Formowanie końcowe, obróbka skrawaniem, cięcie na długość, kształtowanie, wsparcie dostosowane |
| Warranty: | 1 rok | Color: | Niebieski, dostosowany, opcjonalny, szary, czerwony |
| Voltage: | 220 V/380 V/415 V/440 V/niestandardowe, 220 V/380 V/400 V, 380 V lub zgodnie z wymaganiami, zdefinio | Type: | Giętarka do metalu |
| High Light: | 4+1 osi CNC Przetłoczenie hamulca,Wysokiej precyzji hydrauliczne hamulce CNC,Giętarka CNC do blachy |
||
Opis produktu
Giętarka krawędziowa CNC do blachy hydrauliczna do gięcia blachy stalowej
Przegląd produktu
Wysokowydajna elektromagnetyczna giętarka do blachy CNC do precyzyjnej obróbki metali.
Kluczowe cechy
- Wykorzystuje zawory serwoelektrohydrauliczne i skale międzynarodowych marek do sterowania w pętli zamkniętej, zapewniając wysokoprecyzyjne sprzężenie zwrotne pozycji suwaka
- Precyzyjna i płynna praca z doskonałą synchronizacją i wysoką dokładnością gięcia
- Wysoka powtarzalna dokładność pozycjonowania suwaka
- Konfigurowalny mechanizm tylnego blokowania z ulepszonymi materiałami funkcjonalnymi
- Zintegrowany system sterowania hydraulicznego redukuje instalację rurociągów, zapobiega wyciekom oleju i zapewnia stabilność operacyjną
- Mechanizm automatycznej kompensacji ugięcia hydraulicznego eliminuje wpływ deformacji suwaka na jakość obrabianego przedmiotu
- System CNC automatycznie dostosowuje ilość kompensacji dla łatwej i dokładnej obsługi
Specyfikacje techniczne
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | HC-110T/3200 |
| Siła normalna | 1100KN |
| Długość stołu roboczego | 3200mm |
| Szerokość stołu roboczego | 90mm |
| Odległość między kolumnami | 2700mm |
| Głębokość węża | 350mm |
| Skok suwaka | 200mm |
| Maksymalna wysokość otwarcia | 450mm |
| Grubość kolumny panelu ściennego | 50mm |
| Grubość suwaka | 60mm |
| Grubość płyty pionowej stołu roboczego | 80mm |
| Moc silnika głównego - pompa olejowa | Silnik 11KW - Pompa olejowa 25ml/r |
| Prędkość szybkiego opadania suwaka | 180mm/s |
| Prędkość powrotu suwaka | 150mm/s |
| Prędkość robocza suwaka | 10mm/s |
| System CNC | DA53T |
| Liczba sterowanych osi | 4 +1 osi |
| Skok osi X tylnego zderzaka | 600mm |
| Prędkość osi X tylnego zderzaka | 200mm/s |
| Wymiary zewnętrzne | 3600×1700×2800mm |




Często zadawane pytania
Jakie dokumenty można dostarczyć?
Dostarczamy dokumenty zgodnie z życzeniem klienta, w tym świadectwo pochodzenia, ubezpieczenie i inne dokumenty eksportowe.
Jaki jest średni czas realizacji?
Czas realizacji wynosi około 50 dni po otrzymaniu zaliczki.
Okres gwarancji?
Okres gwarancji jakości naszego produktu wynosi 12 miesięcy od daty B/L. W tym okresie zapewniamy bezpłatne części zamienne w przypadku rozbieżności jakościowych spowodowanych przez nas. W przypadku awarii spowodowanych nieprawidłowym działaniem klienta oferujemy części zamienne po cenie kosztowej. Dostępne są elastyczne rozszerzone gwarancje w zależności od rzeczywistych potrzeb.
Dlaczego wybrać nas?
Nasze zespoły zapewniają profesjonalne, spersonalizowane i kompleksowe usługi przez całą dobę. Skontaktuj się z nami przez WhatsApp, Skype, e-mail lub telefon, aby uzyskać pomoc.