Υψηλής Ακρίβειας Υδραυλική CNC Πρέσα Φρένων 4+1 Αξόνων για Λύγισμα Λαμαρίνας
Βασικές ιδιότητες
Τόπος προέλευσης:
Κίνα
Ονομασία μάρκας:
D.K.Histron
Πιστοποίηση:
ISO9001,CE
Αριθμός μοντέλου:
HC-110T/3200
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
1 Σετ
Τιμή:
depends on model
Όροι πληρωμής:
T/T
Δυνατότητα Προμήθειας:
20 Σετ/μήνα
Προδιαγραφές
| Product name: | Μηχανή υδραυλικής κάμψης CNC | Material / metal processed: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Ανθρακούχο Χάλυβας, ΚΡΑΜΑ, Αλουμίνιο, Ορείχαλκος / Χαλκός |
| Automation: | Αυτόματο, χειροκίνητο, ποδαρικό, ημιαυτόματο | Extra services: | Τελική διαμόρφωση, κατεργασία, κοπή στο μήκος, ταλάντευση, υποστήριξη προσαρμοσμένη |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε, Προσαρμοσμένο, προαιρετικό, Γκρι, Κόκκινο |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/προσαρμοσμένο,220V/380V/400V,380V ή όπως απαιτείται,Ορισμός χρήστη | Type: | Κάμπτοντας μηχανή μετάλλων |
| High Light: | Πρέσα Φρένων CNC 4+1 Αξόνων,Υδραυλική Πρέσα Φρένων CNC Υψηλής Ακρίβειας,CNC κάμπτοντας μηχανή μετάλλων φύλλων |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή Κάμψης Λαμαρίνας Υδραυλική Πρέσα CNC για Αναδίπλωση Χαλύβδινων Φύλλων
Επισκόπηση Προϊόντος
Μηχανή Κάμψης Λαμαρίνας Ηλεκτρομαγνητικής Πρέσας CNC Υψηλής Απόδοσης, σχεδιασμένη για εργασίες ακριβείας στην κατεργασία μετάλλων.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Χρησιμοποιεί ηλεκτροϋδραυλικές βαλβίδες servo και κλίμακες διεθνούς μάρκας για έλεγχο κλειστού βρόχου, εξασφαλίζοντας ανάδραση θέσης του εμβόλου υψηλής ακρίβειας
- Ακριβής και ομαλή λειτουργία με εξαιρετική απόδοση συγχρονισμού και υψηλή ακρίβεια κάμψης
- Υψηλή επαναληπτική ακρίβεια τοποθέτησης του εμβόλου
- Προσαρμόσιμος μηχανισμός οπίσθιας συγκράτησης με υλικά ενισχυμένης λειτουργικότητας
- Το ενσωματωμένο υδραυλικό σύστημα ελέγχου μειώνει την εγκατάσταση σωληνώσεων, αποτρέπει διαρροές λαδιού και διασφαλίζει την επιχειρησιακή σταθερότητα
- Ο μηχανισμός αυτόματης αντιστάθμισης υδραυλικής παραμόρφωσης εξαλείφει τις επιπτώσεις παραμόρφωσης του εμβόλου στην ποιότητα του τεμαχίου εργασίας
- Το σύστημα CNC προσαρμόζει αυτόματα το ποσό αντιστάθμισης για εύκολη και ακριβή λειτουργία
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | HC-110T/3200 |
| Ονομαστική δύναμη | 1100KN |
| Μήκος τραπεζιού εργασίας | 3200mm |
| Πλάτος τραπεζιού εργασίας | 90mm |
| Απόσταση μεταξύ στηλών | 2700mm |
| Βάθος σωλήνα | 350mm |
| Διαδρομή εμβόλου | 200mm |
| Μέγιστο ύψος ανοίγματος | 450mm |
| Πάχος πλευρικού τοιχώματος στήλης | 50mm |
| Πάχος εμβόλου | 60mm |
| Πάχος πλάκας ορθοστασίας τραπεζιού εργασίας | 80mm |
| Κύρια ισχύς κινητήρα - αντλία λαδιού | Κινητήρας 11KW - Αντλία λαδιού 25ml/r |
| Ταχύτητα ταχείας καθόδου εμβόλου | 180mm/s |
| Ταχύτητα επιστροφής εμβόλου | 150mm/s |
| Ταχύτητα εργασίας εμβόλου | 10mm/s |
| Σύστημα CNC | DA53T |
| Αριθμός ελεγχόμενων αξόνων | 4 +1 άξονες |
| Διαδρομή άξονα X οπίσθιου οδηγού | 600mm |
| Ταχύτητα άξονα X οπίσθιου οδηγού | 200mm/s |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 3600×1700×2800mm |




Συχνές Ερωτήσεις
Τι είδους έγγραφα μπορείτε να προμηθεύσετε;
Παρέχουμε έγγραφα σύμφωνα με τα αιτήματα των πελατών, συμπεριλαμβανομένου του Πιστοποιητικού Προέλευσης, της Ασφάλισης και άλλων εγγράφων εξαγωγής.
Ποιος είναι ο μέσος χρόνος παράδοσης;
Ο χρόνος παράδοσης είναι περίπου 50 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής.
Περίοδος εγγύησης;
Η περίοδος εγγύησης ποιότητας του προϊόντος μας είναι 12 μήνες από την ημερομηνία B/L. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, παρέχουμε ανταλλακτικά δωρεάν για αποκλίσεις ποιότητας που οφείλονται σε εμάς. Για δυσλειτουργίες λόγω λανθασμένων λειτουργιών του πελάτη, προσφέρουμε ανταλλακτικά με κόστος. Ευέλικτες εκτεταμένες εγγυήσεις είναι διαθέσιμες βάσει των πραγματικών απαιτήσεων.
Γιατί να μας επιλέξετε;
Οι ομάδες μας παρέχουν επαγγελματικές, προσαρμοσμένες και ολοκληρωμένες υπηρεσίες όλο το εικοσιτετράωρο. Επικοινωνήστε μαζί μας μέσω WhatsApp, Skype, Email ή Τηλεφώνου για βοήθεια.