Yüksek hassasiyetli 4+1 Eksen Hidrolik CNC Pres Fren
Temel özellikler
Menşe yeri:
Çin
Marka Adı:
D.K.Histron
Sertifikasyon:
ISO9001,CE
Model Numarası:
HC-110T/3200
Ticaret Mülkleri
Asgari sipariş miktarı:
1 Takım
Fiyat:
depends on model
Ödeme Şartları:
T/T
Tedarik Yeteneği:
20 Takım/ay
Özellikler
| Product name: | CNC hidrolik bükme makinesi | Material / metal processed: | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik, ALAŞIM, Alüminyum, Pirinç / Bakır |
| Automation: | Otomatik, manuel, Ayakla çalışan, Yarı otomatik | Extra services: | Uç Şekillendirme, İşleme, Boy Kesme, Büküm, Özelleştirilmiş destek |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi, Özelleştirilmiş, isteğe bağlı, Gri, Kırmızı |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/özelleştirilmiş,220V/380V/400V,380V veya gerektiği gibi, Kullanıcı tanımlı | Type: | Metal Bükme Makinası |
| High Light: | 4+1 Eksenler CNC Pres Fren,Yüksek hassasiyetli hidrolik CNC baskı fren,CNC Sac Bükme Makinası |
||
Ürün Tanımı
CNC Pres Frenleri Çelik Plakayı Katlama için Hidrolik Metal Yaprak Eğme Makinesi
Ürün Genel Görünümü
Yüksek verimlilikli elektromanyetik metal bükme metal bükme makinesi metal bükme frenleri hassas metal üretim işlemleri için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler
- Kapalı döngü kontrolü için uluslararası marka elektro-hidrolik servo valfler ve ölçekler kullanır, yüksek hassasiyetli kaydırıcı konum geri bildirimi sağlar
- Mükemmel senkronizasyon performansı ve yüksek bükme doğruluğu ile hassas ve sorunsuz çalışma
- Kaydırıcının yüksek tekrarlayan konumlandırma doğruluğu
- Gelişmiş işlevsellik malzemeleri ile özelleştirilebilir arka engelleme mekanizması
- Entegre hidrolik kontrol sistemi boru hattı kurulumunu azaltır, yağ sızıntısını önler ve operasyonel istikrarı sağlar
- Hidrolik bükme otomatik telafi mekanizması, iş parçasının kalitesi üzerindeki kaydırıcı deformasyon etkilerini ortadan kaldırır
- CNC sistemi kolay ve doğru işlem için otomatik olarak tazminat miktarını ayarlar
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | HC-110T/3200 |
| Normal kuvvet | 1100KN |
| Çalışma masası uzunluğu | 3200mm |
| Çalışma masası genişliği | 90mm |
| Sütunlar arasındaki mesafe | 2700mm |
| Mermi derinliği | 350 mm |
| Kaydırıcı hareket | 200 mm |
| En yüksek açılış yüksekliği | 450 mm |
| Duvar paneli sütununun kalınlığı | 50 mm |
| Kaydırıcı kalınlığı | 60 mm |
| Çalışma masası dikey plaka kalınlığı | 80 mm |
| Ana motor gücü - yağ pompası | Motor 11KW Yağ pompası 25ml/saat |
| Kaydırıcı hızlı iniş hızı | 180mm/s |
| Kaydırıcı geri dönüş hızı | 150mm/s |
| Kaydırıcı çalışma hızı | 10mm/s |
| CNC sistemi | DA53T |
| Kontrol edilen eksen sayısı | 4 + 1 eksen |
| Arka ölçüm X eksenli yürüyüş | 600 mm |
| Geri ölçüm X ekseni hızı | 200mm/s |
| Dış boyutlar | 3600×1700×2800 mm |




Sıkça Sorulan Sorular
Ne tür belgeler sağlayabilirsiniz?
Müşterilerin isteklerine göre belgeleri sağlıyoruz, Ürün Sertifikası, Sigorta ve diğer ihracat belgeleri dahil.
Ortalama teslim süresi nedir?
Ödeme süresi, teminat ödemesini aldıktan sonra yaklaşık 50 gündür.
Garanti süresi?
Ürün kalitesinin garanti süremiz B / L tarihinden itibaren 12 aydır. Bu süre zarfında, bizden kaynaklanan kalite farklılıkları için yedek parçaları ücretsiz olarak sağlıyoruz.Yanlış müşteri işlemlerinden kaynaklanan arızalar içinGerekli şartlara göre esnek uzatılmış garantiler mevcuttur.
Neden bizi seçtiniz?
Takımlarımız profesyonel, özelleştirilmiş ve kapsamlı hizmetler sunar. Yardım için WhatsApp, Skype, E-posta veya Telefon ile bize ulaşın.