4+1 محور با دقت بالا ترمز فشار CNC هیدرولیک برای خم کردن فلز ورق
ویژگی های اساسی
مکان مبداء:
چین
نام تجاری:
D.K.Histron
گواهینامه:
ISO9001,CE
شماره مدل:
HC-110T/3200
املاک تجاری
حداقل مقدار سفارش:
1 مجموعه
قیمت:
depends on model
شرایط پرداخت:
T/T
توانایی تامین:
20 ست در ماه
مشخصات
| Product name: | ماشین خم کردن هیدرولیک CNC | Material / metal processed: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلیاژ، آلومینیوم، برنج / مس |
| Automation: | اتوماتیک، دستی، پا، نیمه اتوماتیک | Extra services: | شکلدهی پایان، ماشینکاری، برش به طول، جابجایی، پشتیبانی سفارشی |
| Warranty: | 1 سال | Color: | آبی، سفارشی، اختیاری، خاکستری، قرمز |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/سفارشی،220V/380V/400V،380V یا در صورت نیاز، تعریف کاربر | Type: | دستگاه خم کن فلز |
| High Light: | 4+1 محور CNC فشار ترمز,ترمز فشار CNC هیدرولیک با دقت بالا,دستگاه خم کن ورق CNC,High Precision Hydraulic CNC Press Brake,CNC Sheet Metal Bending Machine |
||
توضیحات محصول
دستگاه خم کن ورق فلزی هیدرولیک پرس برک CNC برای خم کردن ورق فولادی
مرور کلی محصول
دستگاه خم کن ورق فلزی الکترومغناطیسی با راندمان بالا پرس برک ورق فلزی طراحی شده برای عملیات دقیق ساخت فلز.
ویژگی های کلیدی
- استفاده از شیرهای سروو الکتروهیدرولیک برند بین المللی و مقیاس ها برای کنترل حلقه بسته، اطمینان از بازخورد موقعیت اسلایدر با دقت بالا
- عملکرد دقیق و روان با عملکرد همگام سازی عالی و دقت خم شدن بالا
- دقت موقعیت یابی تکراری بالای اسلایدر
- مکانیزم مسدود کننده عقب قابل تنظیم با مواد عملکردی بهبود یافته
- سیستم کنترل هیدرولیک یکپارچه نصب خط لوله را کاهش می دهد، از نشت روغن جلوگیری می کند و پایداری عملیاتی را تضمین می کند
- مکانیزم جبران خودکار انحراف هیدرولیک اثرات تغییر شکل اسلایدر را بر کیفیت قطعه کار از بین می برد
- سیستم CNC به طور خودکار مقدار جبران را برای عملیات آسان و دقیق تنظیم می کند
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | HC-110T/3200 |
| نیروی نرمال | 1100KN |
| طول میز کار | 3200mm |
| عرض میز کار | 90mm |
| فاصله بین ستون ها | 2700mm |
| عمق شلنگ | 350mm |
| کورس اسلایدر | 200mm |
| حداکثر ارتفاع باز شدن | 450mm |
| ضخامت ستون پنل دیواری | 50mm |
| ضخامت اسلایدر | 60mm |
| ضخامت صفحه عمودی میز کار | 80mm |
| قدرت موتور اصلی - پمپ روغن | موتور 11KW - پمپ روغن 25ml/r |
| سرعت نزولی سریع اسلایدر | 180mm/s |
| سرعت برگشت اسلایدر | 150mm/s |
| سرعت کار اسلایدر | 10mm/s |
| سیستم CNC | DA53T |
| تعداد محورهای کنترل شده | 4 +1 محور |
| کورس محور X گیج عقب | 600mm |
| سرعت محور X گیج عقب | 200mm/s |
| ابعاد خارجی | 3600×1700×2800mm |




سوالات متداول
چه نوع اسنادی را می توانید ارائه دهید؟
ما اسناد را طبق درخواست مشتریان، از جمله گواهی مبدا، بیمه و سایر اسناد صادراتی ارائه می دهیم.
زمان تحویل متوسط چقدر است؟
زمان تحویل تقریباً 50 روز پس از دریافت پیش پرداخت است.
دوره گارانتی؟
دوره تضمین کیفیت محصول ما 12 ماه از تاریخ بارنامه (B/L) می باشد. در این دوره، قطعات یدکی را به صورت رایگان برای مغایرت های کیفی ناشی از ما ارائه می دهیم. برای نقص های ناشی از عملیات نادرست مشتری، قطعات یدکی را با قیمت تمام شده ارائه می دهیم. گارانتی های تمدید شده انعطاف پذیر بر اساس الزامات واقعی در دسترس هستند.
چرا ما را انتخاب کنید؟
تیم های ما خدمات حرفه ای، سفارشی و جامع را به صورت شبانه روزی ارائه می دهند. برای کمک با واتساپ، اسکایپ، ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید.