Μηχανή κάμψης φρένων CNC με σιδηροπλαστική αντλία
| Product Name: | Ψηφιακή μηχανή κάμψης | Voltage: | 380V,220V/380V,380V/50Hz,220V/1P/50HZ,110 - 480 v |
| Condition: | Νέος | Dimension(l*w*h): | Πραγματικό,1300*1150*800mm,3200x1000x2400mm,1780*1505*965mm,2302*1035*2015mm |
| Warranty: | ένα έτος | After-sales service provided: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την εγκατάσταση τομέων, την ανάθεση και |
| Color: | Απαίτηση πελατών, Αίτημα πελάτη, Ασημί ανοξείδωτο χάλυβα, Επιλεγμένο, Ανοιχτό πράσινο | Advantage: | Υψηλή χωρητικότητα, χαμηλή κατανάλωση, εξοπλισμένο με γρήγορης αλλαγής μήτρας και συσκευή κοπής με ρ |
| High Light: | CNC κάμπτοντας μηχανή φρένων Τύπου,Μηχανή εξυπηρέτησης με κινητήρα,Μηχανή κάμψης με αντλία πετρελαίου χυτοσίδηρου |
||
Αυτή η προηγμένη ψηφιακή μηχανή κάμψης μετάλλων τύπου CNC ενσωματώνει τις τελευταίες τεχνολογικές καινοτομίες μας. Το σύστημα περιλαμβάνει ένα στιβαρό πλαίσιο, ακριβές συρόμενο, τραπέζι εργασίας, υδραυλικούς κυλίνδρους, ηλεκτροϋδραυλικό αναλογικό σύστημα ελέγχου σερβο, εξωτερικό σύστημα ανίχνευσης, οπίσθιο μετρητή, καλούπι, υδραυλικό σύστημα, σύστημα ελέγχου CNC και ηλεκτρικά εξαρτήματα.
Κατασκευασμένη από συγκολλητή δομή υψηλής ποιότητας χαλύβδινης πλάκας, η μηχανή προσφέρει εξαιρετική αντοχή και ακαμψία. Το διεθνώς προηγμένο ηλεκτροϋδραυλικό αναλογικό σύστημα σύγχρονου ελέγχου, σε συνδυασμό με μαγνητικές κλίμακες στο πλαίσιο C και το σύστημα CNC, σχηματίζει ένα σύστημα ελέγχου σερβο κλειστού βρόχου που διαχειρίζεται με ακρίβεια την ταχύτητα και τη θέση του συρόμενου.
- Υψηλή παραλληλία και επαναληψιμότητα με ισχυρή αντίσταση σε εκκεντρικά φορτία
- Βολική συντήρηση συστήματος και επεξεργασία εξαρτημάτων υψηλής ακρίβειας
- Υδραυλική κίνηση με έλεγχο συστήματος CNC για πολλαπλές λειτουργίες
- Ευέλικτες διαμορφώσεις αξόνων που υποστηρίζουν έως και 12 ελεγχόμενους άξονες
- Γρήγορη κάθοδος, αργή τροφοδοσία, κάμψη με συγκράτηση πίεσης και δυνατότητες γρήγορης επιστροφής
Η μηχανή κάμψης διαθέτει βελτιστοποιημένη στιβαρή κατασκευή που περιλαμβάνει πλαίσιο, στήλες, συρόμενο μπλοκ, τραπέζι εργασίας, κύριο κύλινδρο και οπίσθιο μετρητή. Όλα τα δομικά στοιχεία υποβάλλονται σε σχολαστική βελτιστοποίηση μέσω ανάλυσης πεπερασμένων στοιχείων και προηγμένου λογισμικού TD για να διασφαλιστεί ανώτερη αντοχή, ακαμψία και μακροχρόνια ανθεκτικότητα.
Εξοπλισμένο με ενεργειακά αποδοτικούς σερβοκινητήρες που μειώνουν την κατανάλωση ενέργειας έως και 40% αυξάνοντας παράλληλα την αποδοτικότητα διαδρομής κατά 7-20%. Η λειτουργία σε χαμηλά επίπεδα θορύβου 60 dB διασφαλίζει ελάχιστη παρεμβολή θορύβου, δημιουργώντας ένα άνετο και παραγωγικό περιβάλλον εργασίας.
Κατασκευασμένο από χυτοσίδηρο υψηλής αντοχής, το προηγμένο σύστημα αντλίας λαδιού μας ενσωματώνει τεχνολογία μείωσης εσωτερικού θορύβου για εξαιρετικά αθόρυβη λειτουργία. Ο σχεδιασμός αποτρέπει τη μόλυνση του λαδιού, παρατείνοντας σημαντικά τη διάρκεια ζωής, ενώ διασφαλίζει αξιόπιστη, σταθερή απόδοση υπό απαιτητικές βιομηχανικές συνθήκες.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | HC-220T/3200 |
| Ονομαστική Δύναμη | 2200KN |
| Μήκος Τραπεζιού Εργασίας | 3200mm |
| Πλάτος Τραπεζιού Εργασίας | 100mm |
| Απόσταση μεταξύ Στηλών | 2700mm |
| Βάθος Σωλήνα | 400mm |
| Διαδρομή Συρόμενου | 200mm |
| Μέγιστο Ύψος Ανοίγματος | 495mm |
| Πάχος Στήλης Τοίχου | 70mm |
| Πάχος Συρόμενου | 80mm |
| Πάχος Όρθιας Πλάκας Τραπεζιού Εργασίας | 100mm |
| Ισχύς Κύριου Κινητήρα - Αντλία Λαδιού | Κινητήρας 15KW - Αντλία Λαδιού 32ml/r |
| Ταχύτητα Γρήγορης Καθόδου Συρόμενου | 180mm/s |
| Ταχύτητα Επιστροφής Συρόμενου | 150mm/s |
| Ταχύτητα Εργασίας Συρόμενου | 10mm/s |
| Σύστημα CNC | DA53T |
| Αριθμός Ελεγχόμενων Αξόνων | 4 +1 Άξονες |
| Διαδρομή Άξονα X Οπίσθιου Μετρητή | 600mm |
| Ταχύτητα Άξονα X Οπίσθιου Μετρητή | 200mm/s |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 4500*2200*3200mm |


