Servo motorlu CNC Pres fren bükme makinesi dökme demir yağ pompasıyla
| Product Name: | Dijital Bükme Makinası | Voltage: | 380V,220V/380V,380V/50Hz,220V/1P/50HZ,110 - 480v |
| Condition: | Yeni | Dimension(l*w*h): | Gerçek,1300*1150*800mm,3200x1000x2400mm,1780*1505*965mm,2302*1035*2015mm |
| Warranty: | bir yıl | After-sales service provided: | Yurtdışında hizmet verecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Video teknik desteği, |
| Color: | Müşteri İhtiyacı,Müşterinin İsteği,Gümüş Paslanmaz Çelik,Seçili,Açık Yeşil | Advantage: | Yüksek Kapasite, Düşük Tüketim, Hızlı değiştirilebilir kalıp ve canlı ayarlanabilir kesme cihazı ile |
| High Light: | CNC Abkant Bükme Makinası,Servo motorlu metal bükme makinesi,Atık demir yağ pompası bükme makinesi |
||
Bu gelişmiş CNC dijital abkant metal bükme makinesi, en son teknolojik yeniliklerimizi içermektedir. Sistem, sağlam bir şasi, hassas kızak, çalışma masası, hidrolik silindirler, elektro-hidrolik oransal servo kontrol sistemi, harici algılama sistemi, arka dayama, kalıp, hidrolik sistem, CNC kontrol sistemi ve elektrikli bileşenlerden oluşmaktadır.
Yüksek kaliteli çelik levha kaynaklı yapıdan üretilen makine, olağanüstü mukavemet ve rijitlik sunar. C-şasisi üzerindeki manyetik cetveller ve CNC sistemi ile birleştirilmiş uluslararası düzeyde gelişmiş elektro-hidrolik oransal senkron kontrol sistemi, kızak hızını ve konumunu hassas bir şekilde yöneten kapalı döngü bir servo kontrol sistemi oluşturur.
- Eksantrik yüklere karşı güçlü dirençle yüksek paralellik ve tekrarlanabilirlik
- Kullanışlı sistem bakımı ve yüksek hassasiyetli parça işleme
- Çoklu çalışma modları için CNC sistem kontrolü ile hidrolik tahrik
- 12 adede kadar kontrollü ekseni destekleyen esnek eksen konfigürasyonları
- Hızlı iniş, yavaş besleme, basınç tutma ile bükme ve hızlı geri dönüş yetenekleri
Bükme makinesi, şasi, kolonlar, kızak bloğu, çalışma masası, ana silindir ve arka dayama dahil olmak üzere optimize edilmiş sağlam bir yapıya sahiptir. Tüm yapısal bileşenler, üstün mukavemet, rijitlik ve uzun süreli dayanıklılık sağlamak için sonlu elemanlar analizi ve gelişmiş TD yazılımı aracılığıyla titizlikle optimize edilmiştir.
Enerji tüketimini %40'a kadar azaltırken strok verimliliğini %7-20 artıran enerji tasarruflu servo motorlarla donatılmıştır. 60 dB'lik düşük gürültü seviyelerinde çalışması, minimum gürültü paraziti sağlayarak rahat ve üretken bir çalışma ortamı yaratır.
Yüksek mukavemetli dökme demirden üretilen gelişmiş yağ pompası sistemimiz, olağanüstü sessiz çalışma için dahili gürültü azaltma teknolojisini içerir. Tasarım, yağ kirlenmesini önleyerek hizmet ömrünü önemli ölçüde uzatırken, zorlu endüstriyel koşullar altında güvenilir, tutarlı performans sağlar.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | HC-220T/3200 |
| Normal Kuvvet | 2200KN |
| Çalışma Masası Uzunluğu | 3200mm |
| Çalışma Masası Genişliği | 100mm |
| Kolonlar Arası Mesafe | 2700mm |
| Hortum Derinliği | 400mm |
| Kızak Stroku | 200mm |
| Maksimum Açılma Yüksekliği | 495mm |
| Duvar Paneli Kolon Kalınlığı | 70mm |
| Kızak Kalınlığı | 80mm |
| Çalışma Masası Dik Plaka Kalınlığı | 100mm |
| Ana Motor Gücü - Yağ Pompası | Motor 15KW - Yağ Pompası 32ml/r |
| Kızak Hızlı İniş Hızı | 180mm/s |
| Kızak Geri Dönüş Hızı | 150mm/s |
| Kızak Çalışma Hızı | 10mm/s |
| CNC Sistemi | DA53T |
| Kontrollü Eksen Sayısı | 4 +1 Eksen |
| Arka Dayama X Ekseni Stroku | 600mm |
| Arka Dayama X Ekseni Hızı | 200mm/s |
| Dış Boyutlar | 4500*2200*3200mm |


