دستگاه خم کردن ترمز فشار CNC با پمپ روغن آهن ریخته
| Product Name: | دستگاه خم کن دیجیتال | Voltage: | 380V,220V/380V,380V/50Hz,220V/1P/50HZ,110-480V |
| Condition: | جدید | Dimension(l*w*h): | واقعی، 1300 * 1150 * 800 میلی متر، 3200x1000x2400 میلی متر، 1780 * 1505 * 965 میلی متر، 2302 * 1035 |
| Warranty: | یک سال | After-sales service provided: | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، نصب میدانی، راه اندازی و آموزش، پشتیبانی فنی |
| Color: | نیاز مشتریان، درخواست مشتری، فولاد ضد زنگ نقره ای، انتخاب شده، سبز روشن | Advantage: | ظرفیت بالا، کم مصرف، مجهز به قالب قابل تغییر سریع و دستگاه برش قابل تنظیم زنده |
| High Light: | دستگاه خم کن ترمز پرس CNC,دستگاه خم کردن فلز با موتور سرو,ماشین خم کردن پمپ روغن آهن ریخته,Servo Motor Metal Bending Machine,Cast Iron Oil Pump Bending Machine |
||
این ماشین خم کردن فلز فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانس فرکانسسیستم کنترل برابری الکترو هیدرولیک، سیستم تشخیص خارجی، اندازه گیری عقب، قالب، سیستم هیدرولیک، سیستم کنترل CNC، و اجزای الکتریکی.
ساخت از ساختاري با آهن آهن با کیفیت بالا، اين ماشين قدرت و سفتي استثنائي را به ارمغان مي آورد.سیستم کنترل همزمان برقی هیدرولیکی پیشرفته بین المللی، در ترکیب با مقیاس های مغناطیسی بر روی سیستم C-frame و CNC، یک سیستم کنترل servo حلقه بسته را تشکیل می دهد که سرعت و موقعیت اسلاید را به دقت مدیریت می کند.
- موازی و تکرار پذیری بالا با مقاومت قوی در برابر بارهای عجیب
- نگهداری سیستم راحت و پردازش قطعات با دقت بالا
- موتور هیدرولیک با کنترل سیستم CNC برای حالت های کار چندگانه
- پیکربندی محور انعطاف پذیر که حداکثر 12 محور کنترل شده را پشتیبانی می کند
- نزول سریع، تغذیه آهسته، خم شدن با فشار نگه داری و قابلیت بازگشت سریع
دستگاه خم کردن دارای ساختاری بهینه شده است که شامل قاب، ستون، بلوک اسلاید، میز کار، سیلندر اصلی و اندازه گیری عقب است.تمام اجزای ساختاری از طریق تجزیه و تحلیل عناصر محدود و نرم افزار پیشرفته TD برای اطمینان از قدرت برتر بهینه سازی دقیق می شوند، سفتی و دوام طولانی مدت.
مجهز به سرو موتورهای صرفه جویی در انرژی است که مصرف انرژی را تا 40٪ کاهش می دهد در حالی که بهره وری ضربه را تا 7-20٪ افزایش می دهد.کار در سطوح کم سر و صدا 60 دسی بل تضمین حداقل تداخل سر و صدا، ایجاد یک محیط کار راحت و سازنده.
ساخت از آهن رسوب با قدرت بالا، سیستم پمپ روغن پیشرفته ما شامل فناوری کاهش نویز داخلی برای کار بسیار آرام است.به طور قابل توجهی طول عمر خدمات در حالی که اطمینان از قابلیت اطمینان، عملکرد ثابت در شرایط سخت صنعتی.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | HC-220T/3200 |
| نیروی عادی | 2200KN |
| طول میز کار | ۳۲۰۰ میلی متر |
| عرض میز کار | 100 میلی متر |
| فاصله بین ستون ها | ۲۷۰۰ میلی متر |
| عمق لوله | 400 میلی متر |
| ضربه کشویی | 200 میلی متر |
| حداکثر ارتفاع باز شدن | ۴۹۵ میلی متر |
| ضخامت ستون پانل دیواری | ۷۰ میلی متر |
| ضخامت اسلایدر | 80 میلی متر |
| ضخامت صفحه کار | 100 میلی متر |
| قدرت موتور اصلی - پمپ روغن | موتور 15KW - پمپ روغن 32ml/r |
| سرعت نزول سریع اسلایدر | 180mm/s |
| سرعت بازگشت اسلایدر | 150mm/s |
| سرعت کار اسلایدر | 10mm/s |
| سیستم CNC | DA53T |
| تعداد محورهای کنترل شده | 4 محور +1 |
| ضربه محور X با اندازه گیری عقب | 600 میلی متر |
| سرعت محور X | 200mm/s |
| ابعاد بیرونی | 4500*2200*3200 میلی متر |


