Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών 3000W υψηλής ακρίβειας για κοπή μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Product Name: | Μηχανή κοπής με λέιζερ | Control System: | Ελεγκτής CNC με συμβατότητα λογισμικού CAD/CAM |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Laser Power: | 500W - 6000W |
| Working Area: | 1000mm x 2000mm (προσαρμόσιμο) | Cutting Thickness: | 0,5mm - 30mm (ανάλογα με το υλικό και την ισχύ) |
| Cutting Method: | Κοπή με λέιζερ | Cooling System: | Σύστημα Ψύξης νερού |
| Positioning Accuracy: | ± 0,03 mm | Repeat Positioning Accuracy: | ± 0,02 mm |
| Material Compatibility: | Μεταλλικές πλάκες (ατσάλι, ανοξείδωτο χάλυβα, αλουμίνιο κ.λπ.) | Laser Type: | Fiber Laser / CO2 Laser |
| High Light: | 3000w τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών,Μηχάνημα κοπής με λέιζερ ινών CNC,Κόπτης λέιζερ ινών ανοξείδωτου |
||
Μηχανή Κοπής Λέιζερ Fiber CNC Υψηλής Απόδοσης με Ενιαίο Τραπέζι, χρησιμοποιώντας σερβοκινητήρα διπλής όψης και μηχανισμό περιστροφής καθοδήγησης για υψηλή ακρίβεια κοπής. Το επαγγελματικό λογισμικό οθόνης επιτρέπει τον σχεδιασμό και την επεξεργασία διαφόρων γραφικών και κειμένων σε πραγματικό χρόνο, προσφέροντας ευέλικτες επιλογές επεξεργασίας και απλή, βολική λειτουργία.
- Οικονομικό μοντέλο μηχανής με σχεδιασμό εγκάρσιας δοκού από προφίλ αλουμινίου αεροπορικού τύπου και επιστημονική δομή βάσης
- Ελαφριά κατασκευή χωρίς συμβιβασμούς στη σταθερότητα
- Σύστημα απαγωγής σκόνης με μεσαία διέλευση και απαγωγή σκόνης με υποβοήθηση ανεμιστήρα
- Τυπική μετάδοση γραναζιών με έξοδο άξονα και γραμμικό οδηγό ακριβείας 25 για τους άξονες X/Y για σταθερή λειτουργία και υψηλή ακρίβεια
- Βελτιστοποιημένη δομή λεπίδας με πλάκα πίεσης λεπίδας για αποφυγή προσκόλλησης του τεμαχίου κατά την παραλαβή υλικού
- Ενσωματωμένο πλαίσιο με λειτουργία αναρτώμενου βραχίονα και προαιρετική ενσωματωμένη διάταξη λέιζερ για εξοικονόμηση χώρου
Κατάλληλο για κοπή ανοξείδωτου χάλυβα, ανθρακούχου χάλυβα, κραματοποιημένου χάλυβα, χάλυβα πυριτίου, γαλβανισμένου φύλλου χάλυβα, κράματος νικελίου-τιτανίου, κράματος χρωμίου-νικελίου-σιδήρου, κράματος τιτανίου και διαφόρων άλλων μεταλλικών υλικών.
| Μοντέλο | HC3015/3000W |
| Περιοχή Επεξεργασίας | 3000mm * 1500mm Αποτελεσματική Κοπή |
| Πλαίσιο Μηχανής | Φύλλο μετάλλου υψηλής αντοχής, πλήρως συγκολλημένο με θερμική επεξεργασία |
| Κίνηση Άξονα X/Y | Κινητήρας Bochu S9 |
| Ακρίβεια Τοποθέτησης Άξονα X/Y | ±0.05mm |
| Ακρίβεια Επανατοποθέτησης Άξονα X/Y | ±0.02mm |
| Πηγή Λέιζερ | Raycus 3000W |
| Κεφαλή Κοπής | 310 |
| Σύστημα Ελέγχου | Σύστημα Bochu 2000E |
| Μέγιστο Πάχος Κοπής | Ανθρακούχος Χάλυβας 3mm |
| Ισχύς Εισόδου | 380V, 50HZ, 100A |

Ναι, μπορούμε να παρέχουμε το μεγαλύτερο μέρος της τεκμηρίωσης, συμπεριλαμβανομένων των Πιστοποιητικών Ανάλυσης/Συμμόρφωσης, Ασφάλισης, Προέλευσης και άλλων εγγράφων εξαγωγής όπου απαιτείται.
Η D.K.HISTRON είναι επαγγελματίας κατασκευαστής μηχανημάτων κατασκευής μεταλλικών φύλλων CNC και μηχανών λέιζερ.
Εγγυόμαστε τα υλικά και την κατασκευή μας. Η δέσμευσή μας είναι η ικανοποίησή σας με τα προϊόντα μας. Είτε εντός εγγύησης είτε όχι, είναι η εταιρική μας κουλτούρα να αντιμετωπίζουμε και να επιλύουμε όλα τα ζητήματα των πελατών προς ικανοποίηση όλων.
Το κόστος αποστολής εξαρτάται από τον τρόπο που επιλέγετε για να παραλάβετε τα αγαθά.