Stainless Steel Metal Kesme için 3000W CNC Fiber Laser Kesme Makinesi Yüksek Hassasiyet
| Product Name: | Lazer Kesim Makinesi | Control System: | CAD/CAM yazılım uyumluluğuna sahip CNC Kontrol Cihazı |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Laser Power: | 500W - 6000W |
| Working Area: | AUX, USB, BT, OPT, KOAKS, HDMI (ARC) | Cutting Thickness: | 0,5mm - 30mm (malzeme ve güce bağlı olarak) |
| Cutting Method: | Lazer Kesim | Cooling System: | Su Soğutma Sistemi |
| Positioning Accuracy: | ± 0.03 mm | Repeat Positioning Accuracy: | ± 0.02 mm |
| Material Compatibility: | Metal Plakalar (Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum vb.) | Laser Type: | Fiber Lazer / CO2 Lazer |
| High Light: | 3000W Fiber Lazer Kesme Makinesi,CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi,Paslanmaz çelik lif lazer kesicisi |
||
Yüksek Performanslı Tek Masa CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi, yüksek kesim hassasiyeti için çift taraflı bir servo motor ve yönlendirme dönüş mekanizması kullanır.Profesyonel ekran yazılımı, çeşitli grafiklerin ve metinlerin tasarlanmasını ve gerçek zamanlı işlenmesini sağlar, esnek işleme seçenekleri ve basit ve uygun işletim sunuyor.
- Havacılık alüminyum profilli çapraz ışın tasarımı ve bilimsel yatak yapısı ile ekonomik makine modeli
- Dayanıklılığı tehlikeye atmadan hafif yapı
- Fan destekli toz temizleme ile orta tip toz temizleme dumanı
- Standart asit çıkış vitesi aktarımı, sabit çalışma ve yüksek hassasiyet için X/Y çifte eksenli 25 hassasiyetli doğrusal kılavuzlu
- Malzeme seçimi sırasında iş parçasının yapışmasını önlemek için bıçak presleme plakasıyla optimize edilmiş bıçak yapısı
- Süspansiyon kolu işletilmesi ile yer verimliliği için seçmeli yerleşik lazer aygıtı ile yerleşik şasi
Paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, silikon çelik, galvanizli çelik levhası, nikel-titanyum alaşımı, krom-nikel-demir alaşımı, titanyum alaşımı,ve çeşitli diğer metal malzemeler.
| Model | HC3015/3000W |
| İşleme Alanı | 3000mm * 1500mm Etkili kesme |
| Makine Çerçevesi | Yüksek dayanıklılıklı metal levha, tamamen yalıtım işleminden kaynaklanmıştır |
| X/Y Eksen Sürücüsü | Bochu S9 Motoru |
| X/Y Ekseninde konumlandırma doğruluğu | ±0,05 mm |
| X/Y Ekseninin Yerlendirme Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Lazer Kaynağı | Raycus 3000W |
| Kesme başı | 310 |
| Kontrol Sistemi | Bochu 2000E Sistemi |
| En fazla kesim kalınlığı | Karbon çelik 3 mm |
| Girdi Gücü | 380V, 50HZ, 100A |

Evet, Analiz/Uyum Sertifikaları, Sigorta, Köken ve diğer ihracat belgeleri de dahil olmak üzere çoğu belgeyi sağlayabiliriz.
D.K.HISTRON, CNC metal tabakası imalat makineleri ve lazer makinelerinin profesyonel bir üreticisidir.
Malzemelerimizi ve işçiliğimizi garanti ediyoruz.Tüm müşteri sorunlarını herkesin memnuniyeti için ele almak ve çözmek şirket kültürümüzdür..
Nakliye maliyeti malları almak için seçtiğiniz yola bağlıdır.