3000W CNC Fiber Laser Cutter Karbon Çelik Paslanmaz Çelik için 1500mmx3000mm
| Product Name: | Lazer Kesim Makinesi | Control System: | CAD/CAM yazılım uyumluluğuna sahip CNC Kontrol Cihazı |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Working Area: | AUX, USB, BT, OPT, KOAKS, HDMI (ARC) |
| Cutting Thickness: | 0,5mm - 30mm (malzeme ve güce bağlı olarak) | Cutting Method: | Lazer Kesim |
| Cooling System: | Su Soğutma Sistemi | Positioning Accuracy: | ± 0.03 mm |
| Repeat Positioning Accuracy: | ± 0.02 mm | Material Compatibility: | Metal Plakalar (Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum vb.) |
| High Light: | 1500mmx3000mm CNC fiber lazer kesicisi,Çelik CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi,paslanmaz çelik CNC lazer kesici |
||
Endüstriyel metal imalat uygulamaları için tasarlanmış yüksek performanslı tek tablalı CNC fiber lazer kesim makinesi. Gelişmiş servo motor teknolojisi ve profesyonel ekran yazılımı ile tasarlanan bu makine, basit ve kullanışlı operasyonla olağanüstü hassasiyet, hız ve esnek işleme seçenekleri sunar.
- Daha ince kesim çizgileri ve daha yüksek iş verimliliği için üstün ışın kalitesi
- Son derece yüksek kesim hızı - eşdeğer CO2 lazer makinelerinin iki katı
- Dünya standartlarında fiber lazerler ve 100.000 saat bileşen ömrü ile olağanüstü stabilite
- Enerji tasarrufu ve çevre dostu olması için yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği
- Düşük işletme maliyetleri - benzer CO2 makinelerinin sadece %20-%30'u kadar güç tüketimi
- Fiber optik iletim ile minimum bakım gereksinimleri
- Esnek üretim gereksinimlerine uyarlanabilir kompakt tasarım
Paslanmaz çelik, karbon çeliği, alaşımlı çelik, silikon çeliği, galvanizli sac, nikel-titanyum alaşımı, krom-nikel-demir alaşımı, titanyum alaşımı ve diğer çeşitli metal malzemelerin kesimi için uygundur.
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Model | HC3015/3000W |
| İşleme Alanı | 3000mm × 1500mm Etkin Kesim |
| Makine Gövdesi | Yüksek mukavemetli sac, tavlanmış tam kaynaklı |
| X/Y Eksen Sürücüsü | Bochu S9 Motor |
| X/Y Eksen Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.05mm |
| X/Y Eksen Tekrarlanan Konumlandırma Hassasiyeti | ±0.02mm |
| Lazer Kaynağı | Raycus 3000W |
| Kesim Kafası | 310 |
| Kontrol Sistemi | Bochu 2000E Sistemi |
| Maksimum Kesim Kalınlığı | Karbon Çeliği 3mm |
| Giriş Gücü | 380V, 50HZ, 100A |

