Μηχανή Τρυπήματος Τουρμπίνας CNC Πλήρως Ηλεκτρική Σερβοκινητήριας 300KN Χωρητικότητα Τρυπήματος
| Product name: | CNC Punching πυργίσκων μηχανή | Power: | Σερβοκινητήρας |
| Punching Capacity: | 300 kN | Max Punching Force: | 200KN |
| Bending Material: | Αργίλιο ανοξείδωτου | Repeatability Accuracy: | ±0,05 χλστ |
| Warranty Time: | ένα έτος | Return Force: | 100 kN |
| High Light: | Σερβο CNC Punching πυργίσκων μηχανή,Ηλεκτρική Μηχανή Τρυπήματος Τουρμπίνας CNC,300KN Cnc Punching μηχανή |
||
Αυτή η προηγμένη μηχανή διάτρησης CNC με πύργο έχει σχεδιαστεί για διάτρηση λαμαρίνας, τέντωμα και διάφορες εφαρμογές μηχανουργικής κατεργασίας οπών. Ιδανική τόσο για μαζική παραγωγή όσο και για επεξεργασία δειγμάτων, μειώνει σημαντικά την επένδυση σε καλούπια και το κόστος παραγωγής. Η μηχανή εξυπηρετεί πολλαπλές βιομηχανίες, συμπεριλαμβανομένων των πινάκων διανομής υψηλής και χαμηλής τάσης, των πινάκων ελέγχου, των ντουλαπιών, των μεταλλικών επίπλων, των ειδών κουζίνας και της διαφήμισης.
- Διεθνή πνευματικά και ηλεκτρικά εξαρτήματα εξασφαλίζουν αξιόπιστη συνολική απόδοση
- Υψηλής ποιότητας παραγωγή με μεγάλες σφαιρικές βίδες και γραμμικούς οδηγούς για ακριβή ακρίβεια μετάδοσης
- Τραπέζι ανάμειξης σκληρής βούρτσας και μπίλιας μειώνει τον θόρυβο και τους κραδασμούς, προστατεύοντας παράλληλα τις επιφάνειες των φύλλων
- Σώμα από χάλυβα συγκολλημένο σε σχήμα "Ο" με δευτερογενή επεξεργασία γήρανσης για πλήρη αφαίρεση τάσεων
- Σχεδιασμός πλωτής σφιγκτήρας με ισχυρή δύναμη σύσφιξης και σταθερή τροφοδοσία. Ενιαίο στήριγμα ουράς για ακαμψία
| Τεχνικές Παράμετροι | HC-300/HC-400 |
|---|---|
| Δύναμη διάτρησης | 300/400 KN |
| Δομή πλαισίου | Κλειστό πλαίσιο τύπου "Ο" |
| Μέγιστο μέγεθος επεξεργασμένης πλάκας | 5000x1250 | 5000x1500 | 5000x2000 mm |
| Διαδρομή σφράγισης | 40 mm |
| Μέγιστη διάμετρος μιας διάτρησης | 88.9 mm |
| Μέγιστη συχνότητα διάτρησης | 1800 hpm |
| Μέγιστο πάχος επεξεργασμένου φύλλου | 6.35 mm |
| Σταθμός εργασίας | 28/32 τεμάχια |
| Ακρίβεια απόστασης οπών | ±0.10 mm |
| Μέγιστη συχνότητα διάτρησης (βήμα 1mm, διαδρομή 6mm) | 800 hpm |
| Μέγιστη συχνότητα διάτρησης (βήμα 25.4mm, διαδρομή 6mm) | 400 hpm |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης φύλλου | 106 m/min |
| Αριθμός αξόνων ελέγχου | 5 τεμάχια |
| Ταχύτητα πύργου | 30 r/min |
| Μέγιστη μάζα τεμαχίου εργασίας | 156 kg |
| Πίεση παροχής αέρα | 0.6 Mpa |
| Συνολικές διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 5200x5200x2280 | 5500x5200x2280 | 6400x5200x2280 mm |
- Εγγύηση μηχανής ενός έτους (εξαιρουμένων ζημιών από ακατάλληλη λειτουργία)
- Ολοκληρωμένη τεκμηρίωση, συμπεριλαμβανομένων σχεδίων εγκατάστασης, σχεδίων σχεδιασμού λάκκου, εγχειριδίων λειτουργίας, ηλεκτρικών εγχειριδίων, εγχειριδίων συντήρησης, ηλεκτρικών διαγραμμάτων καλωδίωσης, πιστοποιητικών και λιστών συσκευασίας
- Διαθέσιμες υπηρεσίες καθοδήγησης εγκατάστασης και εκπαίδευσης προσωπικού επί τόπου
30-50 εργάσιμες ημέρες, ανάλογα με τις συνθήκες παραγγελίας παραγωγής του εργοστασίου.
Παρέχουμε υπηρεσίες στο εξωτερικό με μηχανικούς διαθέσιμους για καθοδήγηση εγκατάστασης και αποσφαλμάτωσης στην τοποθεσία σας.
Σχεδιάζουμε μηχανές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας, συνήθως με βάση το μέγεθος του τεμαχίου εργασίας, το βάρος και τις ανάγκες παραγωγικής αποδοτικότητας.
Εγγύηση ενός έτους με 10 ομάδες ποιοτικού ελέγχου που ελέγχουν κάθε εξάρτημα από τα σχέδια σχεδιασμού έως την ολοκλήρωση της μηχανής.
Μηχανή Τρυπανιού CNC με Πύργο, Μηχανή Κάμψης CNC, Μηχανή Κοπής με Οπτική Ίνα, Αυτοματισμός Κάμψης, Ευέλικτο Σύστημα Παραγωγής, Μηχανή Κάμψης Πάνελ και αυτόματες γραμμές παραγωγής φύλλων.