Tüm Elektrikli Servo CNC Turret Punching Makinesi 300KN Punching Kapasitesi
| Product name: | CNC Taret Delme Makinesi | Power: | Servo Motorlu |
| Punching Capacity: | 300 KN | Max Punching Force: | 200KN |
| Bending Material: | Paslanmaz Çelik Alüminyum | Repeatability Accuracy: | ±0,05 mm |
| Warranty Time: | bir yıl | Return Force: | 100 KN |
| High Light: | Servo CNC Turret Punching Makinesi,Elektrikli CNC Turret Punching Makinesi,300KN CNC Perforasyon Makinesi |
||
Bu gelişmiş CNC kule delme makinesi, metal tabakası delme, germe ve çeşitli delik işleme uygulamaları için tasarlanmıştır.Kalıp yatırımını ve üretim maliyetlerini önemli ölçüde azaltırMakine, yüksek ve düşük voltajlı devreci, kontrol panelleri, dolaplar, metal mobilya, mutfak eşyaları ve reklamcılık da dahil olmak üzere çok sayıda endüstride hizmet vermektedir.
- Uluslararası pnevmatik bileşenler ve elektrikli bileşenler, genel performansın güvenilir olmasını sağlar
- Yüksek kaliteli üretim, büyük kurşun topu vidaları ve hassas aktarım doğruluğu için doğrusal kılavuzlar ile
- Sert fırça ve top karıştırma masası, levha yüzeylerini korurken gürültüyü ve titreşimi azaltır
- O-kapalı çelik kaynaklı vücut, ciddi bir gerginlik ortadan kaldırma için ikincil yaşlanma tedavisi ile
- Güçlü bir sıkıştırma gücü ve istikrarlı besleme ile yüzen sıkıştırma tasarımı; sertlik için entegre güvercin kuyruğu taşıması
| Teknik parametreler | HC-300/HC-400 |
|---|---|
| Darbe gücü | 300/400 KN |
| Çerçeve yapısı | "O" tipi kapalı çerçeve |
| En fazla işlenmiş plaka boyutu | 5000x1250 5.000x1500 5.000x2000 mm. |
| Damgalama vuruşu | 40 mm |
| Bir yumruğun en fazla çapı | 88.9 mm |
| En fazla çarpma sıklığı | 1800 BHP |
| İşlenmiş levha kalınlığı | 6.35 mm |
| İş istasyonu | 28/32 parça |
| Delik aralığı doğruluğu | ±0,10 mm |
| Maks. yumruklama sıklığı (1 mm mesafe, 6 mm vuruş) | 800 BHP |
| Maks. delikleme sıklığı (25.4 mm mesafe, 6 mm vuruş) | 400 hpm |
| Yaprak hareketinin en yüksek hızı | 106 m/min |
| Kontrol ekseni sayısı | 5 parça |
| Kuyruk hızı | 30 r/min |
| İş parçasının maksimum kütlesi | 156 kg |
| Havalandırma basıncı | 0.6 Mpa |
| Toplam boyutlar (LxWxH) | 5200x5200x2280 5500x5200x2280 6400x5200x2280 mm |
- Bir yıllık makine garantisi (yanlış çalışmaktan kaynaklanan hasar hariç)
- Montaj çizimleri, çukur tasarım çizimleri, işletme kılavuzları, elektrik kılavuzları, bakım kılavuzları, elektrik kablolama şemaları dahil olmak üzere kapsamlı belgeler,Sertifikalar ve paket listeleri
- Yerel kurulum rehberliği ve personel eğitimi hizmetleri mevcuttur
30-50 iş günü, fabrika üretim siparişi koşullarına göre.
Yurtdışında servis sağlıyoruz ve mühendislerimiz yerinizde kurulum ve hata ayıklama konusunda size rehberlik ediyor.
Makinaları isteklerinize göre tasarlıyoruz, genellikle iş parçasının boyutuna, ağırlığına ve üretim verimliliğine göre.
Bir yıllık garanti ile 10 kalite kontrol ekibi tasarım çizimlerinden makinenin tamamlanmasına kadar her parçayı kontrol ediyor.
CNC Turret Punch Press, CNC bükme makinesi, Fiber Lazer Kesme Makinesi, Bükme Otomasyon, Esnek Üretim Sistemi, Panel Bender ve Yapı levhası otomatik üretim hatları.