4+1 Eksen CNC Hidrolik Abkant Pres Çok Fonksiyonlu 90mm Çalışma Masası Genişliği
Temel özellikler
Menşe yeri:
Çin
Marka Adı:
D.K.Histron
Sertifikasyon:
ISO9001,CE
Model Numarası:
HC-110T/3200
Ticaret Mülkleri
Asgari sipariş miktarı:
1 Takım
Fiyat:
depends on model
Ödeme Şartları:
T/T
Tedarik Yeteneği:
20 Takım/ay
Özellikler
| Product name: | CNC hidrolik bükme makinesi | Material / metal processed: | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik, ALAŞIM, Alüminyum, Pirinç / Bakır |
| Automation: | Otomatik, manuel, Ayakla çalışan, Yarı otomatik | Extra services: | Uç Şekillendirme, İşleme, Boy Kesme, Dövme, Özelleştirilmiş destek |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi, Özelleştirilmiş, isteğe bağlı, Gri, Kırmızı |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/özelleştirilmiş, 220V/380V/400V,380V veya gerektiği gibi, Kullanıcı tanımlı | Type: | Metal Bükme Makinası |
| High Light: | Çok Fonksiyonlu CNC Hidrolik Abkant Pres,4+1 Eksenli CNC Pres Fren,90mm Çalışma Masası Genişliği Hidrolik Abkant Pres |
||
Ürün Tanımı
Hidrolik Çelik Sac Bükme Makinesi Çok Fonksiyonlu Sac Metal Hidrolik Pres Fren Makinesi
Bu hidrolik çelik sac bükme makinesi, sac metal hidrolik pres fren işlemleri için çok fonksiyonlu bir tasarıma sahiptir. Sert çelik Q235A kaynağı ve tam yapı işleme ile üretilen makine, dayanıklılığı artırmak için VBR işleminden geçer.
Ana Özellikler
- Tam yapı işleme ve VBR işlemine sahip sert çelik Q235A kaynağı
- Çekici görünüme sahip modern tasarım
- Yüksek hassasiyetli işleme doğru metal bükme sağlar
- Güvenilirlik için ünlü marka bileşenleri kullanır
- Gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirilebilir boya rengi
Ürün Açıklaması
Makine, genel kaynaklı ve işlenmiş bir yapıya sahiptir ve ana bileşenler, güvenilirlik ve hassasiyeti sağlamak için ANSYS sonlu elemanlar analiz yazılımı kullanılarak analiz edilir. CNC kontrol sistemi, bükme açıları için grafik programlama, açı düzeltme telafisi, bükme basıncının otomatik hesaplanması ve ayarlanması, iş tezgâhı deformasyon telafisinin otomatik hesaplanması, iş parçası uzunluğu uzatması, alt bükme açık mesafe basıncı ve otomatik arka durdurucu geri çekme yeteneğine sahip tanınmış marka ürünleri kullanır.
Teknik Parametreler
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | HC-110T/3200 |
| Normal kuvvet | 1100KN |
| İş tezgâhı uzunluğu | 3200mm |
| İş tezgâhı genişliği | 90mm |
| Sütunlar arasındaki mesafe | 2700mm |
| Hortum derinliği | 350mm |
| Kaydırıcı stroku | 200mm |
| Maksimum açıklık yüksekliği | 450mm |
| Duvar paneli sütun kalınlığı | 50mm |
| Kaydırıcı kalınlığı | 60mm |
| İş tezgâhı dik plaka kalınlığı | 80mm |
| Ana motor gücü - yağ pompası | Motor 11KW-Yağ pompası 25ml/r |
| Kaydırıcı hızlı iniş hızı | 180mm/s |
| Kaydırıcı dönüş hızı | 150mm/s |
| Kaydırıcı çalışma hızı | 10mm/s |
| CNC sistemi | DA53T |
| Kontrollü eksen sayısı | 4 +1 eksen |
| Arka gösterge X ekseni stroku | 600mm |
| Arka gösterge X ekseni hızı | 200mm/s |
| Dış boyutlar | 3600*1700*2800mm |
Ürün Resimleri


Sıkça Sorulan Sorular
Ne tür belgeler sağlayabilirsiniz?
Menşe Şahadetnamesi, Sigorta ve diğer ihracat belgeleri dahil olmak üzere müşteri taleplerine göre belgeler sağlıyoruz.
Ortalama teslim süresi nedir?
Teslim süresi, depozito ödemesini aldıktan sonra yaklaşık 50 gündür.
Garanti süresi nedir?
Ürün kalitesi garanti süremiz B/L tarihinden itibaren 12 aydır. Bu süre zarfında, bizim kaynaklı kalite tutarsızlıkları için ücretsiz yedek parça sağlıyoruz. Müşteri hatalı işlemlerden kaynaklanan arızalar için yedek parçaları maliyet fiyatından sunuyoruz. Gerçek gereksinimlere göre esnek uzatılmış garantiler mevcuttur.
Neden Bizi Seçmelisiniz?
Ekiplerimiz günün her saati profesyonel, özelleştirilmiş ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır.
Yardım için WhatsApp, Skype, E-posta veya Telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçin.