4+1 محور CNC هیدرولیک فشار ترمز چند منظوره 90mm عرض میز کار
ویژگی های اساسی
مکان مبداء:
چین
نام تجاری:
D.K.Histron
گواهینامه:
ISO9001,CE
شماره مدل:
HC-110T/3200
املاک تجاری
حداقل مقدار سفارش:
1 مجموعه
قیمت:
depends on model
شرایط پرداخت:
T/T
توانایی تامین:
20 ست در ماه
مشخصات
| Product name: | ماشین خم کردن هیدرولیک CNC | Material / metal processed: | فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلیاژ، آلومینیوم، برنج / مس |
| Automation: | اتوماتیک، دستی، پا، نیمه اتوماتیک | Extra services: | شکلدهی انتهایی، ماشینکاری، برش به طول، جابجایی، پشتیبانی سفارشی |
| Warranty: | 1 سال | Color: | آبی، سفارشی، اختیاری، خاکستری، قرمز |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/سفارشی، 220V/380V/400V،380V یا در صورت نیاز، تعریف کاربر | Type: | دستگاه خم کن فلز |
| High Light: | ترمز فشار هیدرولیک چند منظوره CNC,4+1 محور ترمز فشار CNC,90mm عرض میز کار ترمز فشار هیدرولیک,4+1 Axis CNC Press Brake,90mm Worktable Width Hydraulic Press Brake |
||
توضیحات محصول
دستگاه خم کن ورق فولادی هیدرولیک دستگاه ترمز پرس هیدرولیک ورق فلزی چند منظوره
این دستگاه خم کن ورق فولادی هیدرولیک دارای طراحی چند منظوره برای عملیات ترمز پرس هیدرولیک ورق فلزی است. این دستگاه که با جوشکاری فولاد سخت Q235A و پردازش ساختار کامل ساخته شده است، برای دوام بیشتر تحت درمان VBR قرار می گیرد.
ویژگی های کلیدی
- جوشکاری فولاد سخت Q235A با پردازش کل ساختار و عملیات VBR
- طراحی مدرن با ظاهری جذاب
- پردازش با دقت بالا خم شدن دقیق فلز را تضمین می کند
- از اجزای برند معروف برای قابلیت اطمینان استفاده می کند
- رنگ نقاشی قابل تنظیم برای پاسخگویی به نیازهای شما
توضیحات محصول
این دستگاه دارای یک ساختار کلی جوش داده شده و پردازش شده است، با اجزای اصلی با استفاده از نرم افزار تجزیه و تحلیل اجزا محدود ANSYS برای اطمینان از قابلیت اطمینان و دقت تجزیه و تحلیل شده است. سیستم کنترل CNC از محصولات برند معروفی استفاده می کند که قادر به برنامه ریزی گرافیکی برای زوایای خم شدن، جبران اصلاح زاویه، محاسبه و تنظیم خودکار فشار خمش، محاسبه خودکار جبران اعوجاج میز کار، افزایش طول قطعه کار، فشار فاصله باز خمیدگی پایین، و خروج خودکار درپوش عقب است.
پارامترهای فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | HC-110T/3200 |
| نیروی عادی | 1100KN |
| طول میز کار | 3200 میلی متر |
| عرض میز کار | 90 میلی متر |
| فاصله بین ستون ها | 2700 میلی متر |
| عمق شلنگ | 350 میلی متر |
| ضربه لغزنده | 200 میلی متر |
| حداکثر ارتفاع باز شدن | 450 میلی متر |
| ضخامت ستون پانل دیوار | 50 میلی متر |
| ضخامت لغزنده | 60 میلی متر |
| ضخامت صفحه عمودی میز کار | 80 میلی متر |
| قدرت موتور اصلی - پمپ روغن | موتور 11 کیلووات-پمپ روغن 25ml/r |
| سرعت نزول سریع لغزنده | 180mm/s |
| سرعت بازگشت لغزنده | 150mm/s |
| سرعت کار لغزنده | 10 میلی متر بر ثانیه |
| سیستم CNC | DA53T |
| تعداد محورهای کنترل شده | 4 +1 محور |
| گیج پشت سکته مغزی محور X | 600 میلی متر |
| گیج عقب سرعت محور X | 200mm/s |
| ابعاد خارجی | 3600*1700*2800 میلی متر |
تصاویر محصول


سوالات متداول
چه نوع اسنادی می توانید ارائه دهید؟
ما اسنادی را با توجه به درخواست مشتری ارائه می دهیم، از جمله گواهی مبدا، بیمه و سایر اسناد صادرات.
میانگین زمان تحویل چقدر است؟
زمان تحویل تقریباً 50 روز پس از دریافت پرداخت سپرده است.
مدت گارانتی چقدر است؟
دوره تضمین کیفیت محصول ما 12 ماه از تاریخ B/L است. در این مدت، ما قطعات یدکی را به صورت رایگان در صورت عدم تطابق کیفیت ناشی از ما ارائه می دهیم. برای خرابی های ناشی از عملیات نادرست مشتری، ما قطعات یدکی را با قیمت تمام شده ارائه می دهیم. ضمانتهای تمدید شده انعطافپذیر بر اساس نیازهای واقعی موجود است.
چرا ما را انتخاب کنید؟
تیم های ما خدمات حرفه ای، سفارشی و جامع را به صورت شبانه روزی ارائه می دهند.
برای راهنمایی از طریق واتساپ، اسکایپ، ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید.