Sac Levha Pres Freni İçin Otomatik Kompansasyonlu CNC Hidrolik Bükme Makinesi
| Product name: | hidrolik bükme makinesi | Material / metal processed: | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik, ALAŞIM, Alüminyum, Pirinç / Bakır |
| Automation: | Otomatik, manuel, Ayakla çalışan, Yarı otomatik | Extra services: | Uç Şekillendirme, İşleme, Boy Kesme, Büküm, Özelleştirilmiş destek |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi, Özelleştirilmiş, isteğe bağlı, Gri, Kırmızı |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/özelleştirilmiş,220V/380V/400V,380V veya gerektiği gibi, Kullanıcı tanımlı | Type: | Metal Bükme Makinası |
| High Light: | CNC hidrolik bükme makinesi,metal plaka pres fren makinesi,Otomatik Kompansasyonlu Hidrolik Bükme Makinesi |
||
Yüksek Verimli Elektromanyetik Sac Bükme Katlama Makinesi Sac Pres Freni
- Yüksek hassasiyetli kaydırıcı konumu geri bildirimi sağlayan kapalı döngü kontrolü için uluslararası marka elektro-hidrolik servo valfler ve ölçekler kullanır
- Mükemmel senkronizasyon performansı ve yüksek bükme doğruluğu ile hassas ve sorunsuz çalışma
- Kaydırıcının yüksek tekrarlayan konumlandırma doğruluğu
- Geliştirilmiş işlevsellik malzemeleri ile özelleştirilebilir arka durdurma mekanizması
- Entegre hidrolik kontrol sistemi, boru hattı kurulumunu azaltır, yağ sızıntısını önler ve operasyonel stabiliteyi sağlar
- Hidrolik sapma otomatik telafi mekanizması, iş parçası kalitesi üzerindeki kaydırıcı deformasyon etkilerini ortadan kaldırır
- CNC sistemi, kolay ve doğru kullanım için telafi miktarını otomatik olarak ayarlar
Makine, güvenilirlik ve hassasiyet sağlamak için ana bileşenleri ANSYS sonlu elemanlar analizi yazılımı kullanılarak analiz edilen genel kaynaklı ve işlenmiş bir yapıya sahiptir. CNC kontrol sistemi, bükme açıları, açı düzeltme telafisi, bükme basıncının otomatik hesaplanması ve ayarlanması, iş tablası bozulma telafisinin otomatik hesaplanması, iş parçası uzunluğu uzaması, alt bükme açık mesafe basıncı ve otomatik arka durdurucu geri çekilmesi için grafik programlama yapabilen tanınmış marka ürünleri kullanır.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | HC-110T/3200 |
| Normal kuvvet | 1100KN |
| İş tablası uzunluğu | 3200mm |
| İş tablası genişliği | 90mm |
| Sütunlar arası mesafe | 2700mm |
| Hortum derinliği | 350mm |
| Kaydırıcı stroku | 200mm |
| Maksimum açıklık yüksekliği | 450mm |
| Duvar paneli sütun kalınlığı | 50mm |
| Kaydırıcı kalınlığı | 60mm |
| İş tablası dik plaka kalınlığı | 80mm |
| Ana motor gücü - yağ pompası | Motor 11KW-Yağ pompası 25ml/r |
| Kaydırıcı hızlı iniş hızı | 180mm/s |
| Kaydırıcı dönüş hızı | 150mm/s |
| Kaydırıcı çalışma hızı | 10mm/s |
| CNC sistemi | DA53T |
| Kontrollü eksen sayısı | 4 +1 eksen |
| Arka durdurucu X ekseni stroku | 600mm |
| Arka durdurucu X ekseni hızı | 200mm/s |
| Dış boyutlar | 3600×1700×2800mm |

Temel, makine aletinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu makine için bir temel işlem çizimi sağlanmıştır. Kullanıcılar, yerel jeolojik koşullara göre temel inşaat çizimlerini yeniden tasarlamalıdır.


Ekiplerimiz, günün her saati profesyonel, özelleştirilmiş ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Yardım için WhatsApp, Skype, E-posta veya Telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçin.