Αυτόματη Μηχανή Κάμψης Υδραυλικής CNC με Αυτόματη Αντιστάθμιση για Λυγιστή Φύλλων Μετάλλου
| Product name: | Υδραυλική Καμπτική Μηχανή | Material / metal processed: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Ανθρακούχο Χάλυβας, ΚΡΑΜΑ, Αλουμίνιο, Ορείχαλκος / Χαλκός |
| Automation: | Αυτόματο, χειροκίνητο, ποδαρικό, ημιαυτόματο | Extra services: | Τελική διαμόρφωση, κατεργασία, κοπή στο μήκος, ταλάντευση, υποστήριξη προσαρμοσμένη |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε, Προσαρμοσμένο, προαιρετικό, Γκρι, Κόκκινο |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/προσαρμοσμένο,220V/380V/400V,380V ή όπως απαιτείται,Ορισμός χρήστη | Type: | Κάμπτοντας μηχανή μετάλλων |
| High Light: | Μηχανή υδραυλικής κάμψης CNC,Μηχανή πέδησης με πιεστή φύλλου,Υδραυλική Μηχανή Κάμψης με Αυτόματη Αντιστάθμιση |
||
Υψηλής αποδοτικότητας ηλεκτρομαγνητική μηχανή κάμψης μεταλλικού φύλλου
- Χρησιμοποιεί διεθνές σήμα ηλεκτρο-υδραυλικές ελαστικές βαλβίδες και κλίμακες για τον έλεγχο κλειστού κυκλώματος, εξασφαλίζοντας υψηλής ακρίβειας ανατροφοδότηση της θέσης του συρόμενου
- Ακριβής και ομαλή λειτουργία με εξαιρετικές επιδόσεις συγχρονισμού και υψηλή ακρίβεια κάμψης
- Υψηλή ακρίβεια επαναλαμβανόμενης τοποθέτησης του διακινητή
- Προσαρμόσιμο μηχανισμό πίσω μπλοκάρισμα με υλικά βελτιωμένης λειτουργικότητας
- Το ολοκληρωμένο υδραυλικό σύστημα ελέγχου μειώνει την εγκατάσταση αγωγών, αποτρέπει τη διαρροή πετρελαίου και εξασφαλίζει τη σταθερότητα της λειτουργίας
- Ο μηχανισμός αυτόματης αντιστάθμισης υδραυλικής κάμψης εξαλείφει τις επιπτώσεις της παραμόρφωσης του συρρέα στην ποιότητα του εργασιακού τμήματος
- Το σύστημα CNC ρυθμίζει αυτόματα το ποσό της αποζημίωσης για εύκολη και ακριβή λειτουργία
Το μηχάνημα διαθέτει μια συνολική συγκολλημένη και επεξεργασμένη δομή, με τα κύρια συστατικά να αναλύονται χρησιμοποιώντας το λογισμικό ανάλυσης πεπερασμένων στοιχείων ANSYS για να εξασφαλιστεί η αξιοπιστία και η ακρίβεια.Το σύστημα ελέγχου CNC χρησιμοποιεί προϊόντα γνωστών εμπορικών σημάτων που μπορούν να προγραμματιστούν γραφικά για τις γωνίες κάμψης, αντιστάθμιση τροποποίησης γωνίας, αυτόματος υπολογισμός και ρύθμιση της πίεσης κάμψης, αυτόματος υπολογισμός αντιστάθμισης στρεβλώσεων στο πάγκο εργασίας, επέκταση μήκους του εργασιακού αντικειμένου,πίεση ανοικτής απόστασης κάτω από την κάμψη, και αυτόματη ανάληψη του πίσω πώματος.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | HC-110T/3200 |
| Κανονική δύναμη | 1100KN |
| Διάρκεια του τραπεζιού εργασίας | 3200 χιλιοστά |
| πλάτος του τραπεζιού εργασίας | 90 χιλιοστά |
| Απόσταση μεταξύ των στήλων | 2700 χιλιοστά |
| Βαθμός σωλήνα | 350 χιλιοστά |
| Στροφή διακινητή | 200 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος ανοίγματος | 450 χιλιοστά |
| Δάχος στήλης τοίχου | 50 χιλιοστά |
| Δυνατότητα διακόπτη | 60 χιλιοστά |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 80 χιλιοστά |
| Κύρια ισχύς κινητήρα - αντλία πετρελαίου | Μηχανή 11KW αντλία πετρελαίου 25ml/ημέρα |
| Ταχύτητα γρήγορης κάθοδος του συρόμενου | 180 mm/s |
| Ταχύτητα επιστροφής του συρρέα | 150 mm/s |
| Εργασιακή ταχύτητα του διακινητή | 10 mm/s |
| Σύστημα CNC | DA53T |
| Αριθμός ελεγχόμενων αξόνων | 4 άξονες +1 |
| Πίσω μετρητής Χ-άξονας | 600 χιλιοστά |
| Επιστροφική μέτρηση ταχύτητας στον άξονα Χ | 200 mm/s |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 3600 × 1700 × 2800 mm |

Το θεμέλιο αποτελεί αναπόσπαστο μέρος της μηχανής εργαλείου.Οι χρήστες θα πρέπει να επανασχεδιάσουν τα σχέδια κατασκευής του θεμέλιου σύμφωνα με τις τοπικές γεωλογικές συνθήκες.


Οι ομάδες μας παρέχουν επαγγελματικές, εξατομικευμένες και ολοκληρωμένες υπηρεσίες 24 ώρες το 24ωρο.