Πλήρως αυτόματη μηχανή κοπής λέιζερ CNC 20T χωρητικότητα φόρτωσης για φύλλο κυλίνδρου
Βασικές ιδιότητες
Τόπος προέλευσης:
Κίνα
Ονομασία μάρκας:
D.K.HISTRION
Πιστοποίηση:
CE,ISO9001
Αριθμός μοντέλου:
JL3015
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
1 Σετ
Τιμή:
15000-300000USD
Όροι πληρωμής:
T/T
Δυνατότητα Προμήθειας:
20 Σετ/μήνα
Προδιαγραφές
| Product Name: | Μηχανή κοπής με λέιζερ | Automation Level: | Πλήρως αυτόματο |
| Control System: | Ελεγκτής CNC με οθόνη αφής | Origin: | Κίνα |
| Warranty time: | ένα έτος | Function: | Κοπή φύλλου πηνίου |
| High Light: | Πλήρως αυτόματο CNC Laser Cutter,Μηχανή κοπής λέιζερ CNC 20T,Μηχανή κοπής λαμαρίνας με λέιζερ |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή κοπής λέιζερ τροφοδοτούμενης κυλίνδρας
Κύρια πλεονεκτήματα
- Γρήγορη ταχύτητα κοπής με υψηλή ακρίβεια και εξαιρετική ποιότητα κοπής
- Στενές κοψίματα με ομαλή επιφάνεια που δεν βλάπτουν το υλικό του φύλλου
- Πολυδιάστατη λειτουργία ανεξάρτητα από το σχήμα του εργασιακού στοιχείου ή τη σκληρότητα του υλικού
- Αποδοτική λύση που εξοικονομεί στην επένδυση στο καλούπι και εξοικονομεί υλικά
- Εύκολη λειτουργία με ασφαλή, αξιόπιστη απόδοση και αυξημένη ευελιξία
- Το μοντελοποιημένο σχέδιο επιτρέπει την ατομική χρήση των εξαρτημάτων ή την ενσωμάτωση με άλλα μηχανήματα
Λειτουργικότητα γραμμής παραγωγής
- Δυνατότητα φόρτωσης υλικού 20 τόνων - 6 φορές αποτελεσματικότερη από τον τυπικό εξοπλισμό τροφοδοσίας 3T
- Προηγμένο σύστημα ανακούφισης από τις πιέσεις εξασφαλίζει επίπεδο υλικό φύλλου για ανώτερα αποτελέσματα κοπής
- Σύστημα μετάδοσης εξαιρετικής ακρίβειας με ακρίβεια ± 0,5 mm
- Πλήρως αυτοματοποιημένη διαδικασία από την τροφοδοσία έως την εκφόρτωση με μηδενικά απόβλητα υλικού περιτύλιξης
- Διαπερνά τα συμβατικά όρια μήκους κοπής με λέιζερ
Τεχνικές προδιαγραφές
| Σχήμα | JL2515/3015/4025/6015 |
|---|---|
| Δύναμη | 1000W, 2000W, 3000W (προαιρετικά) |
| Μέγεθος | 15980 * 4850 * 2650 mm |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5-3 mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 200-1600 mm |
| Βάρος υλικού κυλίνδρου | 20Τ |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | Μέγιστο 22 m/min |
| Δρόμος κοπής άξονα X/Y/Z | 4050 mm / 1525 mm / 80 mm |
| Επαναλαμβανόμενη ικανότητα κοπής στον άξονα X/Y | ±0,03 mm |
| Η ταχύτητα τοποθέτησης του άξονα X/Y | 140 m/min |
Εικόνες προϊόντων


Συχνές Ερωτήσεις
Πώς μπορώ να διαλέξω το πιο κατάλληλο μηχάνημα;
Παρακαλείστε να παρέχετε λεπτομέρειες σχετικά με τις προβλεπόμενες εφαρμογές (εγγραφία, κοπή, σήμανση), τα πρωτογενή υλικά, τις απαιτήσεις μέγιστου πάχους κοπής και τις επιθυμητές διαστάσεις της περιοχής εργασίας.
Ποιο είναι το χρονοδιάγραμμα παράδοσης;
Τα τυποποιημένα μηχανήματα παραδίδονται εντός 30-40 ημερών.
Είναι διαθέσιμη τεχνική υποστήριξη μετά την εγκατάσταση;
Ναι, η ολοκληρωμένη μας ομάδα υπηρεσιών μετά την πώληση παρέχει τεχνική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της βοήθειας εγκατάστασης μηχανών και δωρεάν κατάρτιση χειριστών.
Ποια είναι η εγγύηση για τα ανταλλακτικά;
Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, επισκευάζουμε ή αντικαθιστάμε ελαττωματικά εξαρτήματα δωρεάν (εκτός από καταναλωτικά εξαρτήματα και ζημιές που προκαλούνται από ακατάλληλη λειτουργία).