Μηχανή CNC υδραυλικής κάμψης 1100KN Κανονική δύναμη 3200mm μήκος τραπέζι εργασίας
| Product name: | Υδραυλική Καμπτική Μηχανή | Material / metal processed: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Ανθρακούχο Χάλυβας, ΚΡΑΜΑ, Αλουμίνιο, Ορείχαλκος / Χαλκός |
| Automation: | Αυτόματο, χειροκίνητο, ποδαρικό, ημιαυτόματο | Extra services: | Τελική διαμόρφωση, κατεργασία, κοπή στο μήκος, ταλάντευση, υποστήριξη προσαρμοσμένη |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε, Προσαρμοσμένο, προαιρετικό, Γκρι, Κόκκινο |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/προσαρμοσμένο,220V/380V/400V,380V ή όπως απαιτείται,Ορισμός χρήστη | Type: | Κάμπτοντας μηχανή μετάλλων |
| High Light: | Υδραυλική μηχανή κάμψης 1100KN,3200 mm μήκος του τραπεζιού εργασίας υδραυλική μηχανή κάμψης,1100KN Υδραυλική μηχανή κάμψης CNC |
||
Μηχανή Κάμψης Λαμαρίνας Υψηλής Απόδοσης Ηλεκτρομαγνητική Μηχανή Κάμψης Λαμαρίνας Πρέσας
Αυτό το εργαλειομηχάνημα σχεδιάζεται και κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την τελευταία τεχνολογία της εταιρείας μας. Αποτελείται από:
- Σκελετός, συρόμενο, τραπέζι εργασίας και υδραυλικούς κυλίνδρους
- Σύστημα υδραυλικού αναλογικού σερβοελέγχου
- Εξωτερικό σύστημα ανίχνευσης και οπίσθιος μετρητής
- Καλούπι, υδραυλικό σύστημα, σύστημα ελέγχου CNC και ηλεκτρικό σύστημα
Το μηχάνημα χρησιμοποιεί συγκολλητή δομή από χαλύβδινη πλάκα υψηλής ποιότητας, με επαρκή αντοχή και ακαμψία. Εφαρμόζει ένα διεθνώς προηγμένο σύστημα αναλογικού ηλεκτροϋδραυλικού σύγχρονου ελέγχου. Δύο μαγνητικές κλίμακες τοποθετημένες στο πλαίσιο C, μαζί με το σύστημα CNC και τις αναλογικές βαλβίδες, σχηματίζουν ένα σύστημα σερβοελέγχου κλειστού βρόχου, ελέγχοντας με ακρίβεια την ταχύτητα και τη θέση του συρόμενου. Το συρόμενο παρουσιάζει υψηλή παραλληλία, καλή επαναληψιμότητα και ισχυρή αντίσταση σε εκκεντρικά φορτία. Ως εκ τούτου, τα κατεργασμένα μέρη έχουν υψηλή ακρίβεια και η συντήρηση του συστήματος είναι βολική.
Αυτό το μηχάνημα είναι υδραυλικά κινούμενο και ελεγχόμενο από σύστημα CNC, επιτρέποντας την εύκολη υλοποίηση ταχείας καθόδου, αργής τροφοδοσίας, κάμψης και συγκράτησης πίεσης, ταχείας επιστροφής και στάσεων ενδιάμεσης διαδρομής. Μπορεί να εκτελέσει κινήσεις με μικροκίνηση και μονής ενέργειας. Το σύστημα CNC μπορεί να λειτουργεί σε χειροκίνητη ή προγραμματισμένη λειτουργία.
Υιοθετεί ένα εξειδικευμένο σύστημα CNC για μηχανές κάμψης. Εκτός από τους βασικούς άξονες Y1, Y2, X, R + W, μπορεί επίσης να παρέχει μια ποικιλία συνδυαστικών διαμορφώσεων αξόνων CNC σύμφωνα με τις ανάγκες του χρήστη, έως και 12 άξονες [Y1, Y2, X1, X2, R1, R2, Z1, Z2, F (άξονας αλλαγής καλουπιού), T (ρομποτικός βραχίονας), C (μπροστινή υποστήριξη παρακολούθησης), +W (άξονας αντιστάθμισης)].
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | HC-110T/3200 |
| Κανονική δύναμη | 1100KN |
| Μήκος τραπεζιού εργασίας | 3200mm |
| Πλάτος τραπεζιού εργασίας | 90mm |
| Απόσταση μεταξύ στηλών | 2700mm |
| Βάθος σωλήνα | 350mm |
| Διαδρομή συρόμενου | 200mm |
| Μέγιστο ύψος ανοίγματος | 450mm |
| Πάχος πλάκας τοίχου στήλης | 50mm |
| Πάχος συρόμενου | 60mm |
| Πάχος πλάκας όρθιας τραπέζης εργασίας | 80mm |
| Κύρια ισχύς κινητήρα - αντλία λαδιού | Κινητήρας 11KW - Αντλία λαδιού 25ml/r |
| Ταχύτητα ταχείας καθόδου συρόμενου | 180mm/s |
| Ταχύτητα επιστροφής συρόμενου | 150mm/s |
| Ταχύτητα εργασίας συρόμενου | 10mm/s |
| Σύστημα CNC | DA53T |
| Αριθμός ελεγχόμενων αξόνων | 4 +1 άξονες |
| Διαδρομή άξονα X οπίσθιου μετρητή | 600mm |
| Ταχύτητα άξονα X οπίσθιου μετρητή | 200mm/s |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 3600×1700×2800mm |


Η θεμελίωση αποτελεί αναπόσπαστο μέρος του εργαλειομηχανήματος. Παρέχεται σχέδιο διαδικασίας θεμελίωσης για αυτό το μηχάνημα. Οι χρήστες θα πρέπει να επανασχεδιάσουν τα σχέδια κατασκευής θεμελίωσης σύμφωνα με τις τοπικές γεωλογικές συνθήκες.
Παρέχουμε έγγραφα σύμφωνα με τα αιτήματα των πελατών, συμπεριλαμβανομένου του Πιστοποιητικού Προέλευσης, της Ασφάλισης και άλλων εξαγωγικών εγγράφων.
Ο χρόνος παράδοσης είναι περίπου 50 ημέρες μετά τη λήψη της προκαταβολής.
Η περίοδος εγγύησης ποιότητας του προϊόντος μας είναι 12 μήνες από την ημερομηνία B/L. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, παρέχουμε ανταλλακτικά δωρεάν για αποκλίσεις ποιότητας που οφείλονται σε εμάς. Για δυσλειτουργίες λόγω λανθασμένων λειτουργιών του πελάτη, προσφέρουμε ανταλλακτικά με κόστος. Ευέλικτες εκτεταμένες εγγυήσεις είναι διαθέσιμες με βάση τις πραγματικές απαιτήσεις.
Οι ομάδες μας παρέχουν επαγγελματικές, προσαρμοσμένες και ολοκληρωμένες υπηρεσίες όλο το εικοσιτετράωρο. Επικοινωνήστε μαζί μας μέσω WhatsApp, Skype, Email ή Τηλεφώνου για βοήθεια.