3000W Metal Levha Fiber Lazer Kesim Makinesi Yüksek Hassasiyetli 1500x3000mm Kesim Alanı
| Product Name: | Lazer Kesim Makinesi | Control System: | CAD/CAM yazılım uyumluluğuna sahip CNC Kontrol Cihazı |
| Dimensions: | 4000mm x 2000mm x 1500mm | Working Area: | AUX, USB, BT, OPT, KOAKS, HDMI (ARC) |
| Cutting Thickness: | 0,5mm - 30mm (malzeme ve güce bağlı olarak) | Cutting Method: | Lazer Kesim |
| Cooling System: | Su Soğutma Sistemi | Positioning Accuracy: | ± 0.03 mm |
| Repeat Positioning Accuracy: | ± 0.02 mm | Material Compatibility: | Metal Plakalar (Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum vb.) |
| High Light: | 3000W Metal Levha Fiber Lazer Kesim Makinesi,3000w lif lazer kesme makinesi,1500x3000mm fiber lazer kesici |
||
Yüksek Performanslı Tek Masali CNC Fiber Lazer Kesme Makinesi.Gelişmiş servo motor teknolojisi ve profesyonel görüntüleme yazılımı ile tasarlanmıştır, basit ve uygun işletim ile esnek işleme seçenekleri sağlar.
- Yüksek ışın kalitesi:Daha küçük odaklanmış nokta boyutu, daha ince kesme hatlarına, daha yüksek iş verimliliğine ve daha iyi işleme kalitesine yol açar.
- Çok yüksek kesim hızı:Eşdeğer güçte bir CO2 lazer kesme makinesinin iki katı.
- Çok yüksek kararlılık:Dünya standartlarında fiber lazerler kullanır, istikrarlı performans sağlar; Ana bileşenlerin ömrü 100.000 saate kadar.
- Çok yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği:Fiber lazer kesme makineleri, CO2 lazer kesme makinelerinin iki katı elektro-optik dönüşüm verimliliğine sahiptir, bu da enerji tasarrufu ve çevre dostu olmaktadır.
- Çok düşük işletme maliyetleri:Makinenin toplam güç tüketimi, benzer CO2 lazer kesme makinelerinin sadece% 20-30'udur.Yansıtıcı lenslere gerek yok.; bakım maliyetlerinde önemli tasarruflar.
- Ürünün kolay çalıştırılması ve bakımı:Fiber optik iletim, optik yolu ayarlamaya gerek yok.
- Yüksek Esnek Işık Yönlendirme Etkisi:Kompakt boyut ve yapı, esnek üretim gereksinimlerine kolayca uyarlanabilir.
Paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, silikon çelik, galvanizli çelik levhası, nikel-titanyum alaşımı, krom-nikel-demir alaşımı, titanyum alaşımı,ve çeşitli diğer metal malzemeler.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | HC3015/3000W |
| İşleme Alanı | 3000mm * 1500mm Etkili kesme |
| Makine Çerçevesi | Yüksek dayanıklılıklı metal levha, tamamen yalıtım işleminden kaynaklanmıştır |
| X/Y Eksen Sürücüsü | Bochu S9 Motoru |
| X/Y Ekseninde konumlandırma doğruluğu | ±0,05 mm |
| X/Y Ekseninin Yerlendirme Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Lazer Kaynağı | Raycus 3000W |
| Kesme başı | 310 |
| Kontrol Sistemi | Bochu 2000E Sistemi |
| En fazla kesim kalınlığı | Karbon çelik 3 mm |
| Girdi Gücü | 380V, 50HZ, 100A |
