Wykrawarka laserowa CNC z włóknem laserowym o mocy 3000W, precyzyjna i szybka do blach
| Product Name: | Maszyna do cięcia laserowego | Control System: | Kontroler CNC kompatybilny z oprogramowaniem CAD/CAM |
| Dimensions: | 4000 mm x 2000 mm x 1500 mm | Laser Power: | 500 W - 6000 W |
| Working Area: | 1000 mm x 2000 mm (możliwość dostosowania) | Cutting Thickness: | 0,5 mm - 30 mm (w zależności od materiału i mocy) |
| Cutting Method: | Cięcie laserowe | Cooling System: | Układ chłodzenia wodą |
| Positioning Accuracy: | ± 0,03 mm | Repeat Positioning Accuracy: | ± 0,02 mm |
| Material Compatibility: | Płyty metalowe (stal, stal nierdzewna, aluminium itp.) | Laser Type: | Laser światłowodowy / Laser CO2 |
| High Light: | 3000w Cnc laserowy cięcia włókna,Wykrawarka laserowa CNC z włóknem do blach,maszyna do cięcia laserowego włókna CNC 3000w |
||
Ta przemysłowa maszyna do cięcia laserowego włókna CNC zapewnia wyjątkową precyzję i prędkość w zastosowaniach związanych z wytwarzaniem metalu.Zbudowany z zaawansowaną technologią serwo silnika i profesjonalnym oprogramowaniem wyświetlania, zapewnia elastyczne opcje przetwarzania z prostą, wygodną obsługą.
- Wysoka precyzja cięcia z dwustronnym serwomotorem i mechanizmem obrotowym kierownicy
- Profesjonalne oprogramowanie do wyświetlania grafiki i tekstu w czasie rzeczywistym
- Wyższa jakość wiązki dla precyzyjniejszych linii cięcia i wyższej wydajności pracy
- Niezwykle duża prędkość cięcia - dwa razy większa niż w przypadku równoważnych maszyn laserowych CO2
- Światowej klasy lasery światłowodowe zapewniają stabilną wydajność z żywotnością 100 000+ godzin
- Wysoka efektywność konwersji elektrooptycznej w celu oszczędności energii i przyjazności dla środowiska
- Niskie koszty eksploatacji przy zużyciu energii zaledwie 20%-30% porównywalnych maszyn CO2
- Minimalne wymagania w zakresie utrzymania przy transmisji światłowodowej, eliminującej regulacje ścieżki optycznej
- Kompaktna konstrukcja dostosowana do elastycznych wymagań produkcyjnych
Odpowiednie do cięcia stali nierdzewnej, stali węglowej, stali stopowej, stali krzemowej, blachy stalowej ocynkowanej, stopu niklu-tytanu, stopu chromu-niklu-żelaza, stopu tytanu,i różnych innych materiałów metalowych.
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | HC3015/3000W |
| Obszar przetwarzania | 3000 mm * 1500 mm Skuteczne cięcie |
| Ramka maszyny | Pozostałe, o masie przekraczającej 1 kg |
| Pojazd osi X/Y | Silnik Bochu S9 |
| Dokładność pozycjonowania osi X/Y | ± 0,05 mm |
| Dokładność pozycjonowania osi X/Y | ±0,02 mm |
| Źródło lasera | Raycus 3000W |
| Głowa cięcia | 310 |
| System sterowania | System Bochu 2000E |
| Maksymalna grubość cięcia | Stal węglowa 3 mm |
| Moc wejściowa | 380V, 50HZ, 100A |



Tak, możemy dostarczyć większość dokumentacji, w tym certyfikaty analizy/zgodności, ubezpieczenia, pochodzenia i inne dokumenty eksportowe, w razie potrzeby.
D.K.HISTRON jest profesjonalnym producentem maszyn do wytwarzania blach metalowych CNC i maszyn laserowych.
Gwarantujemy nasze materiały i wykonanie.Naszą kulturą firmy jest rozwiązywanie wszystkich problemów klientów z zadowoleniem wszystkich..
Koszty wysyłki zależą od sposobu dostawy towaru.