Ηλεκτροϋδραυλική Σερβο-CNC Πρέσα Φρένων 1100KN Κανονική Δύναμη 3200mm Μήκος Τραπεζιού Εργασίας
| Product name: | Υδραυλική Καμπτική Μηχανή | Material / metal processed: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Ανθρακούχο Χάλυβας, ΚΡΑΜΑ, Αλουμίνιο, Ορείχαλκος / Χαλκός |
| Automation: | Αυτόματο, χειροκίνητο, ποδαρικό, ημιαυτόματο | Extra services: | Τελική διαμόρφωση, κατεργασία, κοπή στο μήκος, ταλάντευση, υποστήριξη προσαρμοσμένη |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε, Προσαρμοσμένο, προαιρετικό, Γκρι, Κόκκινο |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/προσαρμοσμένο,220V/380V/400V,380V ή όπως απαιτείται,Ορισμός χρήστη | Type: | Κάμπτοντας μηχανή μετάλλων |
| High Light: | ηλεκτροϋδραυλικό σέρβο φρένο CNC,CNC Πρέσα Φρένων 1100KN,Μηχανή Κάμψης CNC 3200mm Τραπεζιού Εργασίας |
||
Μηχανή Κάμψης και Αναδίπλωσης Ηλεκτρομαγνητικών Μεταλλικών Φύλλων Υψηλής Απόδοσης, Πρέσα Κάμψης Μεταλλικών Φύλλων
Η πρέσα κάμψης είναι εξειδικευμένος εξοπλισμός για την κάμψη μεταλλικών φύλλων. Η ηλεκτροϋδραυλική μας CNC μηχανή κάμψης διαθέτει προηγμένη τεχνολογία με ηλεκτροϋδραυλικές αναλογικές βαλβίδες εγκατεστημένες στον κύριο κύλινδρο και έναν κανόνα κλίμακας μεταξύ του σώματος του ολισθητήρα για ανατροφοδότηση σε πραγματικό χρόνο.
Το σύστημα CNC αναλύει συνεχώς δεδομένα συγχρονισμού και από τις δύο πλευρές του ολισθητήρα. Εάν εντοπιστεί οποιοδήποτε σφάλμα, το σύστημα προσαρμόζεται αυτόματα μέσω της αναλογικής βαλβίδας για να διατηρήσει τέλειο συγχρονισμό. Οι άξονες Y1 και Y2 λειτουργούν ανεξάρτητα, επιτρέποντας δυνατότητες κάμψης χωρίς φορτίο που επιλύουν αποτελεσματικά τις προκλήσεις ελέγχου κλειστού βρόχου ανατροφοδότησης των παραδοσιακών μηχανών κάμψης με στρεφόμενο άξονα.
Με βελτιστοποιημένες αρχές σχεδιασμού και ολοκληρωμένη λειτουργικότητα, η ηλεκτροϋδραυλική μας CNC μηχανή κάμψης διασφαλίζει υψηλή ακρίβεια και ταχύτερες ταχύτητες επεξεργασίας για όλες τις απαιτήσεις κατασκευής μεταλλικών φύλλων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | HC-110T/3200 |
| Κανονική δύναμη | 1100KN |
| Μήκος τραπεζιού εργασίας | 3200mm |
| Πλάτος τραπεζιού εργασίας | 90mm |
| Απόσταση μεταξύ στηλών | 2700mm |
| Βάθος σωλήνα | 350mm |
| Διαδρομή ολισθητήρα | 200mm |
| Μέγιστο ύψος ανοίγματος | 450mm |
| Πάχος στήλης τοίχου | 50mm |
| Πάχος ολισθητήρα | 60mm |
| Πάχος όρθιας πλάκας τραπεζιού εργασίας | 80mm |
| Ισχύς κύριου κινητήρα - αντλία λαδιού | Κινητήρας 11KW - Αντλία λαδιού 25ml/r |
| Ταχύτητα ταχείας καθόδου ολισθητήρα | 180mm/s |
| Ταχύτητα επιστροφής ολισθητήρα | 150mm/s |
| Ταχύτητα εργασίας ολισθητήρα | 10mm/s |
| Σύστημα CNC | DA53T |
| Αριθμός ελεγχόμενων αξόνων | 4 +1 άξονες |
| Διαδρομή άξονα X οπίσθιου οδηγού | 600mm |
| Ταχύτητα άξονα X οπίσθιου οδηγού | 200mm/s |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 3600*1700*2800mm |

Η βάση είναι αναπόσπαστο στοιχείο της εργαλειομηχανής. Παρέχουμε ένα σχέδιο διαδικασίας βάσης για αυτήν τη μηχανή. Οι πελάτες θα πρέπει να ανασχεδιάσουν τα σχέδια κατασκευής της βάσης σύμφωνα με τις τοπικές γεωλογικές συνθήκες και τις απαιτήσεις τους.
Παρέχουμε ολοκληρωμένη τεκμηρίωση σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη, συμπεριλαμβανομένου του Πιστοποιητικού Προέλευσης, της Ασφάλισης και όλων των απαραίτητων εγγράφων εξαγωγής.
Ο χρόνος παράδοσης είναι περίπου 50 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής.
Η περίοδος εγγύησης ποιότητας του προϊόντος μας είναι 12 μήνες από την ημερομηνία B/L. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, παρέχουμε ανταλλακτικά δωρεάν για τυχόν αποκλίσεις ποιότητας που οφείλονται σε κατασκευαστικά ελαττώματα. Για δυσλειτουργίες λόγω λανθασμένων λειτουργιών του πελάτη, προσφέρουμε ανταλλακτικά με κόστος. Ευέλικτες εκτεταμένες εγγυήσεις είναι διαθέσιμες με βάση τις πραγματικές απαιτήσεις.
Οι επαγγελματικές μας ομάδες παρέχουν εξατομικευμένες και ολοκληρωμένες υπηρεσίες όλο το εικοσιτετράωρο. Επικοινωνήστε μαζί μας μέσω WhatsApp, Skype, Email ή Τηλεφώνου για άμεση βοήθεια και υποστήριξη από ειδικούς.