Metal İşleme İçin Otomatik CNC Hidrolik Bükme Makinesi Yüksek Hassasiyet Hızlı Hız
Temel özellikler
Menşe yeri:
Çin
Marka Adı:
D.K.Histron
Sertifikasyon:
ISO9001,CE
Model Numarası:
HC-110T/3200
Ticaret Mülkleri
Asgari sipariş miktarı:
1 Takım
Fiyat:
depends on model
Ödeme Şartları:
T/T
Tedarik Yeteneği:
20 Takım/ay
Özellikler
| Product name: | CNC hidrolik bükme makinesi | Material / metal processed: | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik, ALAŞIM, Alüminyum, Pirinç / Bakır |
| Automation: | Otomatik, manuel, Ayakla çalışan, Yarı otomatik | Extra services: | Uç Şekillendirme, İşleme, Boy Kesme, Büküm, Özelleştirilmiş destek |
| Warranty: | 1 Yıl | Color: | Mavi, Özelleştirilmiş, isteğe bağlı, Gri, Kırmızı |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/özelleştirilmiş,220V/380V/400V,380V veya gerektiği gibi, Kullanıcı tanımlı | Type: | Metal Bükme Makinası |
| High Light: | Otomatik CNC Hidrolik Bükme Makinesi,Metal CNC Hidrolik Bükme Makinesi,Hızlı Hızlı CNC Bükme Makinesi |
||
Ürün Tanımı
Alüminyum işleme için motor ve pompa ile otomatik dijital ekranlı senkronize tam hidrolik bükme makinesi
Ürün Genel Görünümü
Bu gelişmiş elektro-hidrolik servo CNC bükme makinesi otomatik dijital ekran senkronizasyonuna sahiptir ve özellikle alüminyum işleme uygulamaları için tasarlanmıştır.Makine en iyi performans için entegre motor ve pompa ile tam hidrolik bir sistem içerir.
Temel Özellikler
- Yüksek DoğrulukSınırlı eleman optimizasyon analizi ile yeni katı tasarım, mükemmel sertlik ve istikrarı sağlar, bükme deformasyonunun iş parçasının kalitesine etkisini en aza indirir.Tekrar konumlandırma doğruluğu 0.01mm ve iş parçasının açı hatası 1°C içinde.
- Hızlı HızBilgisayar kontrollü bükme işlemleri, hızlı iniş (300mm/s), geri dönüş hızı (200mm/s) ve çalışma hızı (25mm/s) ile kesintisiz bir işlem sağlar.Üretim verimliliğini artırmak için pürüzsüz hızlı-yavaş dönüşüm özellikleri.
- Kolay ÇalışmaDönüşüm telafi cihazı ile profesyonel gelişmiş CNC sistemi, minimum operatör deneyimini gerektiren işleyişi basitleştirir.Otomatik hesaplama ve bükme için basitçe giriş çizimleri - manuel kaldırma ortadan kaldırır.
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | HC-110T/3200 |
| Normal Güç | 1100KN |
| Çalışma masası uzunluğu | 3200mm |
| Çalışma masası genişliği | 90mm |
| Sütunlar arasındaki mesafe | 2700mm |
| Mürekkep derinliği | 350 mm |
| Kaydırma Yolu | 200 mm |
| En yüksek açılış yüksekliği | 450 mm |
| Duvar paneli sütununun kalınlığı | 50 mm |
| Kaydırıcı kalınlığı | 60 mm |
| Çalışma masası dik levha kalınlığı | 80 mm |
| Ana Motor Gücü - Yağ Pompası | Motor 11KW - Yağ pompası 25ml/saat |
| Kaydırıcı Hızlı İniş Hızı | 180mm/s |
| Kaydırıcı Geri Dönüş Hızı | 150mm/s |
| Kaydırıcı çalışma hızı | 10mm/s |
| CNC Sistemi | DA53T |
| Kontrol edilen Eksen Sayısı | 4 + 1 Eksen |
| Arka ölçüm X eksen Stroke | 600 mm |
| Arka ölçüm X ekseni hızı | 200mm/s |
| Dış Boyutlar | 3600*1700*2800mm |
Ürün Resimleri




Sıkça Sorulan Sorular
Ne tür belgeler sağlayabilirsiniz?
Müşterilerin isteklerine göre belgeleri sağlıyoruz, Ürün Sertifikası, Sigorta ve diğer ihracat belgeleri dahil.
Ortalama teslim süresi nedir?
Ödeme süresi, teminat ödemesini aldıktan sonra yaklaşık 50 gündür.
Garanti süresi?
Ürün kalitesinin garanti süremiz B / L tarihinden itibaren 12 aydır. Bu süre zarfında, bizden kaynaklanan kalite farklılıkları için yedek parçaları ücretsiz olarak sağlıyoruz.Yanlış müşteri işlemlerinden kaynaklanan arızalar içinGerekli şartlara göre esnek uzatılmış garantiler mevcuttur.
Neden bizi seçtiniz?
Takımlarımız profesyonel, özelleştirilmiş ve kapsamlı hizmetler sunar. Yardım için WhatsApp, Skype, E-posta veya Telefon ile bize ulaşın.