Αυτόματη μηχανή υδραυλικής κάμψης CNC υψηλής ακρίβειας υψηλής ταχύτητας για επεξεργασία μετάλλων
Βασικές ιδιότητες
Τόπος προέλευσης:
Κίνα
Ονομασία μάρκας:
D.K.Histron
Πιστοποίηση:
ISO9001,CE
Αριθμός μοντέλου:
HC-110T/3200
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
1 Σετ
Τιμή:
depends on model
Όροι πληρωμής:
T/T
Δυνατότητα Προμήθειας:
20 Σετ/μήνα
Προδιαγραφές
| Product name: | Μηχανή υδραυλικής κάμψης CNC | Material / metal processed: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Ανθρακούχο Χάλυβας, ΚΡΑΜΑ, Αλουμίνιο, Ορείχαλκος / Χαλκός |
| Automation: | Αυτόματο, χειροκίνητο, ποδαρικό, ημιαυτόματο | Extra services: | Τελική διαμόρφωση, κατεργασία, κοπή στο μήκος, ταλάντευση, υποστήριξη προσαρμοσμένη |
| Warranty: | 1 Έτος | Color: | Μπλε, Προσαρμοσμένο, προαιρετικό, Γκρι, Κόκκινο |
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V/προσαρμοσμένο,220V/380V/400V,380V ή όπως απαιτείται,Ορισμός χρήστη | Type: | Κάμπτοντας μηχανή μετάλλων |
| High Light: | Ηλεκτρονική μηχανή CNC υδραυλικής κάμψης,Μηχανή υδραυλικής κάμψης CNC μετάλλου,Μηχανή κάμψης CNC γρήγορης ταχύτητας |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αυτόματη Ψηφιακή Οθόνη Συγχρονισμένη Πλήρως Υδραυλική Μηχανή Κάμψης με Κινητήρα και Αντλία για Επεξεργασία Αλουμινίου
Επισκόπηση Προϊόντος
Αυτή η προηγμένη ηλεκτροϋδραυλική σερβο CNC μηχανή κάμψης διαθέτει αυτόματο ψηφιακό συγχρονισμό οθόνης και είναι ειδικά σχεδιασμένη για εφαρμογές επεξεργασίας αλουμινίου. Η μηχανή ενσωματώνει ένα πλήρως υδραυλικό σύστημα με ενσωματωμένο κινητήρα και αντλία για βέλτιστη απόδοση.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Υψηλή ΑκρίβειαΝέος άκαμπτος σχεδιασμός με ανάλυση βελτιστοποίησης πεπερασμένων στοιχείων εξασφαλίζει εξαιρετική ακαμψία και σταθερότητα, ελαχιστοποιώντας την επίδραση παραμόρφωσης κάμψης στην ποιότητα του τεμαχίου εργασίας. Η ακρίβεια τοποθέτησης φτάνει τα 0,02mm, η ακρίβεια επανατοποθέτησης 0,01mm και το σφάλμα γωνίας τεμαχίου εργασίας εντός 1°.
- Γρήγορη ΤαχύτηταΟι διαδικασίες κάμψης ελεγχόμενες από υπολογιστή επιτρέπουν συνεχή αδιάκοπη λειτουργία με γρήγορη κάθοδο (300mm/s), ταχύτητα επιστροφής (200mm/s) και ταχύτητα εργασίας (25mm/s). Διαθέτει ομαλή μετατροπή γρήγορης-αργής για βελτιωμένη αποδοτικότητα παραγωγής.
- Εύκολη ΛειτουργίαΕπαγγελματικό προηγμένο σύστημα CNC με συσκευή αντιστάθμισης εκτροπής απλοποιεί τη λειτουργία, απαιτώντας ελάχιστη εμπειρία χειριστή. Εξαλείφει τη χειροκίνητη σχεδίαση - απλά εισάγετε σχέδια για αυτόματο υπολογισμό και κάμψη.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | HC-110T/3200 |
| Κανονική Δύναμη | 1100KN |
| Μήκος Τραπεζιού Εργασίας | 3200mm |
| Πλάτος Τραπεζιού Εργασίας | 90mm |
| Απόσταση μεταξύ Στηλών | 2700mm |
| Βάθος Σωλήνα | 350mm |
| Διαδρομή Ολισθητήρα | 200mm |
| Μέγιστο Ύψος Ανοίγματος | 450mm |
| Πάχος Στήλης Πάνελ Τοίχου | 50mm |
| Πάχος Ολισθητήρα | 60mm |
| Πάχος Όρθιας Πλάκας Τραπεζιού Εργασίας | 80mm |
| Ισχύς Κύριου Κινητήρα - Αντλία Λαδιού | Κινητήρας 11KW - Αντλία Λαδιού 25ml/r |
| Ταχύτητα Γρήγορης Καθόδου Ολισθητήρα | 180mm/s |
| Ταχύτητα Επιστροφής Ολισθητήρα | 150mm/s |
| Ταχύτητα Εργασίας Ολισθητήρα | 10mm/s |
| Σύστημα CNC | DA53T |
| Αριθμός Ελεγχόμενων Αξόνων | 4 +1 Άξονες |
| Διαδρομή Οπίσθιου Οδηγού Άξονας X | 600mm |
| Ταχύτητα Οπίσθιου Οδηγού Άξονας X | 200mm/s |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 3600*1700*2800mm |
Εικόνες Προϊόντος




Συχνές Ερωτήσεις
Τι είδους έγγραφα μπορείτε να προμηθεύσετε;
Παρέχουμε έγγραφα σύμφωνα με τα αιτήματα των πελατών, συμπεριλαμβανομένου του Πιστοποιητικού Προέλευσης, της Ασφάλισης και άλλων εγγράφων εξαγωγής.
Ποιος είναι ο μέσος χρόνος παράδοσης;
Ο χρόνος παράδοσης είναι περίπου 50 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής.
Περίοδος εγγύησης;
Η περίοδος εγγύησης ποιότητας του προϊόντος μας είναι 12 μήνες από την ημερομηνία B/L. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, παρέχουμε ανταλλακτικά δωρεάν για αποκλίσεις ποιότητας που οφείλονται σε εμάς. Για δυσλειτουργίες λόγω λανθασμένων λειτουργιών του πελάτη, προσφέρουμε ανταλλακτικά με κόστος. Ευέλικτες εκτεταμένες εγγυήσεις είναι διαθέσιμες βάσει των πραγματικών απαιτήσεων.
Γιατί να μας επιλέξετε;
Οι ομάδες μας παρέχουν επαγγελματικές, προσαρμοσμένες και ολοκληρωμένες υπηρεσίες όλο το εικοσιτετράωρο. Επικοινωνήστε μαζί μας μέσω WhatsApp, Skype, Email ή Τηλεφώνου για βοήθεια.